www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:09 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Автобан Київ-Москва
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 25, 2006 2:33 pm    Тема повідомлення: Автобан Київ-Москва Відповісти цитуючи

Народе! Є плани про будівництво автобану Київ-Москва.
От тільки чи проходитиме він мимо Кролевця? Як ви гадаєте?

Було б непогано. Хоч одна справжня дорога поблизу!

Дивіться тут: http://pravda.com.ua/news/2006/10/25/49604.htm
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 4:47 pm    Тема повідомлення: Re: Автобан Київ-Москва Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Народе! Є плани про будівництво автобану Київ-Москва.
От тільки чи проходитиме він мимо Кролевця? Як ви гадаєте?

Було б непогано. Хоч одна справжня дорога поблизу!

Дивіться тут: http://pravda.com.ua/news/2006/10/25/49604.htm

через кролевец она проходить будет, но увидеть настоящий автобан не получиться в планах только полоса вперед и полоса назад
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 17, 2007 10:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так яка різниця від вже існуючої дороги?! Просто відремонтують?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: середа січня 17, 2007 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Так яка різниця від вже існуючої дороги?! Просто відремонтують?

Отремонтируют нанесут разметку и мделаю в общей сумме на три метра шире(1,5 метра с каждой стороны)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 19, 2007 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гірше думаю точно небуде, а може навіть і краще. А ле хіба попередня дорога мала малу пропускну здатність?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 19, 2007 8:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В понятие слов "пропускная способность" нужно еще вкладывать такой термин как "качесвто поверхности дороги", а оно напрочь отсутствовало, поэтому..... Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 19, 2007 9:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Гірше думаю точно небуде, а може навіть і краще. А ле хіба попередня дорога мала малу пропускну здатність?


Я мав на увазі ширину полотна
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота січня 20, 2007 6:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Аварій мабуть більше буде, відносно і тем на форумі більше стане Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота січня 20, 2007 9:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зробимо нове голосування - "Скільки аварій відбудеться сьогодні" Twisted Evil
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Так аварій стане більше. Нажаль. Якщо ДАІ не організує справжнє цілодобове полювання за червонцями, ЦІЛОДОБОВО!
Сам був не втримався від спокуси випробувати мій старий фордик-сієрру на предмет максимальної швидкості від Кіптів до Вертіївки.
Траса, немов масло (чи надовго). 160 їдеш, і думаєш, що стоїш!
Але ж, не забуваймо, що транспорт рухається в ОБИДВІ сторони, багато виїздів з прилеглих сіл, п"яні трактористи з відсутнім не те що світлом вночі, а й будь-яких світловідображуючих поверхонь!

Бачив пару аварій, повз юзом, щоб не випробувати великі колеса "білоруса" на міць - і я спустив пару.

Вибачте, за можливо погане порівняння, але ця чудова дорога, що, будемо надіятися, скоро доповзе і до нашого містечка - ніщо інше, як "дорога смерті"!

На мою думку, щоб утихомирити мої(!) шумахерські нахили, треба, дійсно штрафи зробити великими!


Змінено: Volodymyr (п'ятниця травня 18, 2007 2:37 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 18, 2007 1:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Є слух, що об'їздна проходитиме також через Кролевець, але через Реутинці. Недавно проїжджав так там вперше напевно за 10 років шлях ремонтують. Хоча тільки на частині Сумсьеої обл.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 28, 2008 7:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кто знает когда закончится модернизация и реконструкция автобана "Киев-Москва"???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 29, 2008 9:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
До Києва з Кролевця уже можна їхати.
Три мости дороблюють, та пара трамплінів до Алтинівки.
Ще покладуть верхній шар.
А так дорога - лялька!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
BOBAH



З нами з: 14.03.08
Повідомлень: 4
Звідки: Яготин, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 2:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю дорогою смерті вона не буде. Аварійність яка була, така й буде. Без цього нажаль не обійтись. Але коли на швидкості 90 км/год я зловив добру яму перед Батурином на своїй Шкоді з резиною 235/45 R17 то колесо в мене миттю спустило і завдяки датчику контролю тиску в шинах я був миттю проінформований про це і встиг зупинитись. Якщо гарне покриття, то це не є ознакою збільшення аварійності. Можна їхати 80-90 і втрапити в більшу халепу ніж на великій швидкості на гарній дорозі. Трасою Київ-Харків я їжджу 160-180. Це звичний для мене режим до якого я звик. Але, як то кажуть, час покаже і розставить всі крапки над "і".
_________________
Были же люди как люди, и вдруг все стали дебилами. (Брат 2)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 9:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Нещодавно на цій дорозі їхав зі швидкістю 160 (!) - дурень, звичайно!
А тоді гальмував юзом, бо якийся вуйко на копійці з замазаними бічними вікнами гадав, що я далеко, та хотів проскочити через трасу з одного села в інше. Міг би проскочити транзиом одразу за хмари. А може і я б з ним.
Спасла тільки реакція, передбачення та вага машини, що не дозволило їй перекинутися.
От так.
Не ганяйте там!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group