www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:42 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Вибухи у Брюловецькому: утилізація, чи будівництво схрону?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 14, 2006 3:45 pm    Тема повідомлення: Вибухи у Брюловецькому: утилізація, чи будівництво схрону? Відповісти цитуючи

*
Останнім часом по Кролевцю активно розмножуються чутки про будівницвто могильника ядерних відходів у лісі поблизу Кролеця.

Постійно чути канонаду з досить потужних вибухів.

У "Кролевецькому віснику" була публікація.

Сьогодні ваш адмін особисто побував на місці колишньої військової частини, де за совка стояли ракети, націлені на Європу, а може й Америку.

Ніякої будівельної техніки, слідів активного й масштабного будівництва немає.

Солдатів, охорони, що мала б й комарів не пускати за умови серйозного будівництва - теж. На територію проїхав автомобілем безперешкодно.

Начальник, після пояснень та прохань зголосився показати здаля чим вони займаються.

Від гуркоту ледь не оглух, коли побачив та почув процес випалювання пороху (утилізації) з пускових снарядів для "Катюш".

Ще раз. Крім утилізації відходів, іншої діяльності я там не побачив.

Говорять, правда, (у Кролевці), що там шосткінська "Іскра" займається ще й випробуванням власної продукції. Але, це вже інша тема.

Гадаю, що якби там було щось серйозне, мій автообіль зупинили б ще на повороті на бетонку з шосе "Кролевець-Шостка".

*************

Що на це скаже наша влада?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа листопада 15, 2006 1:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я теж чув про звалище відходів, але добре, що це виявилися лише чутки (але хто зна?),що "стукне" в голову Владі? Crying or Very sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 20, 2006 12:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та це все провокації клятих комуністив, як і Сибриз 2006!
Якщо це була б правда, то вже б захисників природи понаїжджало.
В Україні планується побудувати 2 сховища: 1 - в "Зоні відчуження", 2 - десь на Зах.Україні. Адже вивозити в Росію дуже дорого. Але це все тільки за результатами референдуму.

P.S. Цікавитись новинами треба, а на провокації комуністів не звертати уваги! :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Persifal



З нами з: 21.08.06
Повідомлень: 1
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 1:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

they took a decision to stop all this...
there was a question arisen during the session. so I hope we won't have this problem anymore
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 1:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Persifal написав:
they took a decision to stop all this...
there was a question arisen during the session. so I hope we won't have this problem anymore


*
I hope very much so! Later on I'll post several articles from "Krolevetsky vistnyk" about that!

Thanks for joining!

==========
До речі, можна писати латинськими буквами, якщо у вас (тимчасово) немає Кирила і Мефодія у "вікнах"!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 05, 2007 7:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я не скажу Вам по поводу коммунистов,но факт остается фактом!!! И это у нас..., как ни странно.
Но самое плохое то,что:
1.Болеют дети( особенно грудные)
2.На нас "им" наплевать.
Повторяюсь-НА НАС.
Давайте ка задумаемся над это проблемой более серьезно.
А вот по поводу коммунистов скажу обратное. Это наверное единственная партия в нашем городе,которая занялась этой проблемой.
На мой взгляд им нужно сказать СПАСИБО хотя бы за их старания.
Благодаю за внимание!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 12:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дима написав:
Я не скажу Вам по поводу коммунистов,но факт остается фактом!!! И это у нас..., как ни странно.
Но самое плохое то,что:
1.Болеют дети( особенно грудные)
2.На нас "им" наплевать.
Повторяюсь-НА НАС.
Давайте ка задумаемся над это проблемой более серьезно.
А вот по поводу коммунистов скажу обратное. Это наверное единственная партия в нашем городе,которая занялась этой проблемой.
На мой взгляд им нужно сказать СПАСИБО хотя бы за их старания.
Благодаю за внимание!!!

Покищо я їхні "старання" бачив тільки у вигляді комуністичних лозунгів білою фарбою в районі їхнього кролевецького відділення!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А діти боліли і раніше і в першу чергу через низку якість опалення в пологовому будинку та шкідливі звички матерів!

І взагалі територія військової бази здана в оренду або навіть викуплена приватною особою і успішно демонтується.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 16, 2007 1:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый!!! Я слов на ветер не бросаю!!!!!!!!
Не знаю как на счет отопления в роддоме, но факт болезни детей на лицо!!! Twisted Evil
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
anton



З нами з: 20.01.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: субота січня 20, 2007 11:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый Сварт я как посмотрю Вам глубоко до одного места с какой екологией проживать в своём городе и районе Shocked
а что поповоду этих взрывов то да они действительно привосят не поправимый урон в здорове наших земляков потому как при утилизации боевых снарядов вижыгаються топливные елементы етих снарядов, после таких продур происходят выбросы в атмосферу химсоеденений в радиусе 40 км .

А по поводу самой базы то там вся база в осколках, в соснах осколки от различных боеприпасов. Зрелище как после войны.[/list]
_________________
Pasha
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя січня 21, 2007 9:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До вашого відома, шановний Дима, живу я в Кролевці. І я дуже дюблю й поважаю це місто хоч я і не звідси. Переїхав я з Семенівки Черн. обл. через небезпечний радіаційний фон, тож проблема екології мені відома.

А який ти нафіг патріот коли навіть мовою своєю не користуєшся?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Дима



З нами з: 20.09.06
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 22, 2007 12:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый!!!!
Какая разница на каком языке мы общаемся? Ведь вы если пишите ответ, значит понимаете прекрасно? Не так ли?
И вообще я на половину русский, а Вы "кацапив" терпеть не можете.
Так скажите мне пожалуйста: какая разница в том, на каком языке человек говорит,или какой он национальности? Что в этом?
Если наш Админ говорит и пишет на украинском и заодно на английском я что должен к нему выражать какую-то неприязнь?
Я не хочу дальше продолжать эту дискуссию-она привидет никчему,единственное хочу пожелать ВАМ всем удачи и радости в Жизни!!!
А вот по поводу "смиття" и "критики" вы явно выразились громко,скажем так-я этого не заметил!
Удачи!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gravas



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 12
Звідки: Krolevets city

ПовідомленняНаписане: четвер січня 25, 2007 12:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дима написав:
Уважаемый!!! Я слов на ветер не бросаю!!!!!!!!
Не знаю как на счет отопления в роддоме, но факт болезни детей на лицо!!! Twisted Evil

Узнай на счот отоплєнія в роддоме, а заодно поцікався історіями дитячих хвороб в районі за останні 74 роки - ти будеш вражений- діти оказуєцця хворіли і ранчє. Звичайно, приємно, шо ти прозрів і начав переживать за дітей, але взгляні ширє і не шукай того чого нема.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота січня 27, 2007 11:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Gravas'у - моя повага!
А москалям (хоч і на половину) та комунякам ганьба!

Треба поважати власний народ і власну мову!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gravas



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 12
Звідки: Krolevets city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Треба поважати власний народ і власну мову![/quote]

Дякую, Сварт.
За деяк1 екземпляри нашого народу дуже соромно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group