www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця квітня 19, 2024 1:39 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Спортивные часы

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 25, 2020 11:02 am    Тема повідомлення: Спортивные часы Відповісти цитуючи

А ну, кто мне скажет лучше всех - трекер, часы для спорта, браслет это одно и тоже? Я чайник, беру не себе, но за ерунду не хочется отдавать полторы штуки. Надеюсь, сообща сможем что-то решить, не первый раз дельно помогаете.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Normolenko



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 102

ПовідомленняНаписане: середа лютого 26, 2020 10:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Лучше уже смарт-часы, что толку от тех спортивных?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 691
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 26, 2020 2:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Divalitta написав:
А ну, кто мне скажет лучше всех - трекер, часы для спорта, браслет это одно и тоже? Я чайник, беру не себе, но за ерунду не хочется отдавать полторы штуки. Надеюсь, сообща сможем что-то решить, не первый раз дельно помогаете.

Обожаю такие моменты, моя минутка славы, так сказать! Сказал чайник - чайнику. Но вы не обижайтесь, многие девушки не шарят в подобных вещах, я еще недавно был такой же, поэтому с радостью посоветую то, что проверено на себе.
Часы для спорта - широкое понятие, это могут быть обычные часы или смарт-часы с множеством функций.
Фитнес-трекер и фитнес-браслет - это одно и то же. Брать - да, явно стоит, пылиться не будет. Это заставляет внимательнее следить за состоянием своего организма, может, какую-то болячку на начальном этапе заметите. Лично я приобрел данный гаджет на сайте "Стилус" https://stylus.ua/sportivnye-braslety/, ну а какой именно фитнес браслет купить, сами выберете, это индивидуально. Сам пользуюсь Xiaomi Mi Smart Band 4 Black.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AOA



З нами з: 22.06.06
Повідомлень: 41
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: середа лютого 26, 2020 9:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У Касио есть отличные спортивные модели часов, мне нравятся Джишоки от них
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 924
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 27, 2020 12:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Сам пользуюсь Xiaomi Mi Smart Band 4 Black.

Вы так хорошо описали, что я осмелюсь спросить - лучше будет фитнес трекеров Samsung? Можно даже в личку, премного благодарен. Всегда доверяю таким отзывам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
BladeZ



З нами з: 17.02.20
Повідомлень: 29

ПовідомленняНаписане: субота березня 07, 2020 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если вы не знаете какие спртивные часы лучше всего приобрести для себя, то вот эта информация вам наверняка очень поможет - http://pozitciya.com.ua/72545-v-ukraine-rastet-spros-na-zhenskie-chasy.html , где специалисты подробно рассказывают где и как правильно выбирать качественные и стильные наручные часы.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
крутой



З нами з: 24.12.20
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 25, 2020 12:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Normolenko написав:
Лучше уже смарт-часы, что толку от тех спортивных?

соглашусь с этим мнением полностью
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
niksa



З нами з: 17.12.20
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 25, 2020 10:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тоже хочу приобрести себе спортивные часы, только не знаю какие
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group