www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: понеділок жовтня 14, 2019 11:50 am
www.krolevets.com/forum

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Семена зелени

Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
mega

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 23, 2019 6:56 pm    Тема повідомлення: Семена зелени Відповісти цитуючи

Хочу на зиму посадить зелень дома. Кто в курсе, это нужны специальные семена или подойдут любые? Например, укроп, базилик, горох, чтобы и зимой свежую зелень употреблять в пищу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 23, 2019 7:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хорошая идея, я тоже хочу такой огород организовать - послушаю что опытные огородники скажут
Догори
sapo

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 23, 2019 7:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В прошлом году всю зиму мы ели зелень - лук, люцерна, базилик. Я взяла вот эти наборы для выращивания зелени в магазине Зелена Ферма и, следуя инструкции, посадила и поливала. Очень быстро все взошло и долго стояла зелень сочной и свежей. Удобно очень с такой зеленью, только главное, чтоб растениям было достаточно тепло и светло.

Останній раз внесено зміни: sapo (понеділок жовтня 07, 2019 12:12 pm), редаговано 2 раз
Догори
Райзен

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 06, 2019 1:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы с детства на окне зеленый лук выращиваем
Догори
Потрон

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 06, 2019 1:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пол года выращиваю зелень укропа и петрушки , и зеленый лук на подоконнике))
Много вырастить не получается ( мало места), но на суп и в салат всегда есть) Заказывала семена на Розетке в разделе "семена пряных и зеленых трав".
Семена самые обычные, просто свежие. Пробовала покупать на рынке, вырастить ничего не получилось. Думаю, что это скорее всего из-за несвежих семян. Попробуйте посадить, уверена у Вас получится)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com