www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 2:00 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Ткани

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sapo



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 117

ПовідомленняНаписане: субота вересня 14, 2019 3:59 pm    Тема повідомлення: Ткани Відповісти цитуючи

Нужно закупить ткани для рукодельного кружка, где учится моя дочь. Денег на это у меня не много, но на качестве экономить не хочу. Где можно такие ткани приобрести?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: субота вересня 14, 2019 4:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Есть такая возможность - на сайте компании Текстиль Контакт, вот тут https://tk.ua/ru/catalog/vse-tkani/shtapel.html Качество за разумные деньги, как раз то, что вы ищете. Я сама не люблю переплачивать за товары, поэтому всегда тщательно ищу магазины, в которых делаю покупки. Rose
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: субота вересня 14, 2019 4:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На Алиэкспрессе можно купить ткани дешево, только ждать их доставки придется пару недель.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
leefupo



З нами з: 11.10.19
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 11, 2019 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Брал себе ткань для одежды Трикотаж ангора софт, темно-голубой, пог. м. за 118 грн -отличного качества и цена не высокая
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 6:15 pm    Тема повідомлення: Re: Ткани Відповісти цитуючи

sapo написав:
Нужно закупить ткани для рукодельного кружка, где учится моя дочь. Денег на это у меня не много, но на качестве экономить не хочу. Где можно такие ткани приобрести?


Лучше конечно в интернете поискать, где можно за небольшие деньги купить вполне приличное качество. Я своему ребенку для рукоделия, а так же себе на отшив ткани покупаю в Кирантекстильс - там можно хорошие скидки на опте получить) У них сейчас сеил на супер софт крупный горошек https://kirantextiles.com/296-super-soft-goroschek-krupnyy - брала в прошлом году такую ткань на сарафаны и очень рада выбором) Ткань за все лето не потеряла яркого и насыщенного цвета, хотя сарафаны я уже раз 8-10 стирала, не меньше.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Modena



З нами з: 23.05.20
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: субота травня 23, 2020 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я стараюсь в больших магазинах покупать, там всегда большой выбор.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Tygas



З нами з: 03.06.20
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: середа червня 03, 2020 1:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На прошлой неделе покупала ткань Dolce & Gabbana Шелк шифон вот тут https://rozetka.com.ua/tkani-dlya-odegdi/c4648482/
Очень тонкий воздушный материал из туго кручёныхнитей шелка.
Шифоновый шелк, с прекрасным рисунком боттичеллиевских роз, мягкий и нежный на ощупь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
elegant



З нами з: 27.05.20
Повідомлень: 280

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 29, 2020 6:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Есть недорогой интернет-магазин, специализирующийся на продаже тканей https://tkani.kr.ua/ua/catalog/dvunitka . Недавно, мы брали у них ткань двунитку, телесного цвета! Благодаря действующей акции, смогли прилично сэкономить на покупке данной ткани!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Лизонька



З нами з: 28.02.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 11, 2021 11:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне сейчас нужно определиться какое трикотажное полотно оптом https://grandtextile.com.ua/opt/trikotazh заказать для своих костюмов. Просто шью целую коллекцию на осень, поэтому хочется сделать идеальные вещички и подобрать все не только по качеству, но и по цвету.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group