www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 1:57 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Мебель из дерева

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
reegoka



З нами з: 16.03.19
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: субота березня 16, 2019 5:27 pm    Тема повідомлення: Мебель из дерева Відповісти цитуючи

Я очень люблю мебель из дерева и кончено только под заказ, потому что смогут сделать по моим размерам как мне надо. Вот здесь можете проконсультироваться, вам изготовят все что пожелаете https://domberg.ua .Это проверенная компания, сама там заказывала, так что знаю о чем говорю,качество отличное, в сроки укладываются и цены приемлемые - это просто идеальный вариант.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
seemo



З нами з: 17.03.19
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: неділя березня 17, 2019 9:08 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На прошлой неделе купила себе по акции комплект "Стол обеденный деревянный Gabo + 2 стула Signal " https://rozetka.com.ua/39969136/p39969136/ смотрится стильно и современно

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: середа лютого 26, 2020 7:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

seemo написав:
На прошлой неделе купила себе по акции комплект "Стол обеденный деревянный Gabo + 2 стула Signal

А я вот хочу себе кухонный уголок, что скажете по поводу уголка, практично будет? У нас кухня маленькая, так что делали нам ее под заказ (вот сайт если кому нужно). Мы заказывали мебель светлых оттенков, она может немного добавить пространства. Темные цвета мебели, наоборот, сделают вашу кухню еще меньше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 24, 2020 8:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже думаю, что лучше покупать мебель из дерева, потому что она более качественная, чем пластик. Смотрю сейчас в интернете себе новые табуреты https://kupistul.ua/stulya/taburety и сразу определила для себя, что они должны быть деревянными, ну чтоб лет 10 минимум стояли.

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group