www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:01 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Щодо досягнень місцевої влади
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 7:48 am    Тема повідомлення: Щодо досягнень місцевої влади Відповісти цитуючи

В усіх демократичних суспільствах є таке поняття, як звіт місцевої влади про виконане. Ви коли-небудь таке чули в Кролевці?

Як вам ідея створити куточок на сайті де б влада - мер, адміністрація тощо - могли потроху розказувати нам, що корисного для Кролевця було зроблено. А ми потихеньку - толерантно, поважаючи особистості - критикували. З тим, щоб наше місто та умови життя в ньому тільки поліпшувалися. І це - без політики, без партій, без... усього, що простим людям уже набридло. Нам потрібне чисте, охайне місто, де, так сталося по закону природи, часу, обставин, ми живемо.

Наприклад. По місту (не знаю, чи всюди) були розвішані охайні, приємні для ока таблички з назвами вулиць. Койде почали латати дороги (ех дороги! це окрема тема!). Поставили лавку на проспекті напроти 15го будинку - чепурненьку - на другий день зникла - зтибрили! Що ще?.. Думав-думав. Як проста людина, що не ходить по владним коридорам, якось більше нічого і не помітив.

От тут би, хто-небудь звідти, з "олімпу" і звітонув би!

Ну, то як вам ідея!

Залучаймося!

Для влади: інтернет - дуже заразна річ. В Кролевці уже дуже багато користувачів, а ще більше ротів, які вам (даю 100 пудів гарантії) багато могли б порадити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа серпня 16, 2006 4:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене, то Кролевецька влада нічого не робить, а тільки просиджує штани.......
Ліхтарів по місту майже немає.......
Я недавно заїзджав в Кролевець, то там взагалі нічого не змінилось, все як і 5 років тому.......
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Black_Angel
Гість





ПовідомленняНаписане: неділя серпня 27, 2006 5:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да идея конечно хорошая, но наша власть и пальцем не пошевелит пока ей ктото не прикажет, или омбарный замок не повесит на администрацию))) (Вов я думаю ты понимаешь о чём я) Wink Да и чесно сказать мне кажется что нестанут представлять они отчёты о чёмто сделаном, ну кому из них хочется выглядеть посмешищем?
Догори
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 12, 2006 9:40 pm    Тема повідомлення: Re: Щодо досягнень місцевої влади Відповісти цитуючи

Володимир, я звеликою радістю буду відповідати на питання та надавати інформацію. Олег
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 17, 2006 4:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пане Олеже!
Спасибі за відгук! Одначе, потрібна ваша ініціатива в наданні інформації. Ми не можемо запитувати що ж ви зробили. Бо, так буває, що важливі речі є неочевидними, але дуже корисними для міста.

Тому, говоріть про це на сторінках форуму. І очікуйте критику, можливо. Будемо надіятись конструктивну.

Щось зробили для міста (району) - говоріть про це. Звітуйте, немовби. І виборці це оцінять, коли прийде час!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 18, 2006 2:43 pm    Тема повідомлення: Re: Щодо досягнень місцевої влади Відповісти цитуючи

Шановний Олеже, а в якій галузі Ви особливо компетентні? Що конкретно можете висвітлити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 19, 2006 6:02 pm    Тема повідомлення: Re: Щодо досягнень місцевої влади Відповісти цитуючи

Andy написав:
Шановний Олеже, а в якій галузі Ви особливо компетентні? Що конкретно можете висвітлити?

Ви можете задавати питання з проблем житлово-комунального господарства району.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oleg_ua



З нами з: 12.10.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 19, 2006 6:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Пане Олеже!
Спасибі за відгук! Одначе, потрібна ваша ініціатива в наданні інформації. Ми не можемо запитувати що ж ви зробили. Бо, так буває, що важливі речі є неочевидними, але дуже корисними для міста.

Тому, говоріть про це на сторінках форуму. І очікуйте критику, можливо. Будемо надіятись конструктивну.

Щось зробили для міста (району) - говоріть про це. Звітуйте, немовби. І виборці це оцінять, коли прийде час!


Побажання, критики - більше!!! Це вірний шлях у вирішенні питянь, які сьогодні не баче влада.

Сьогодні, завтра будуть опалюватись усі школи, дитсадкі та інші бюджетні приміщення. Для населення - початок після погашення заборгованності.....

Треба працювати, а не чекати коли прийде час.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andy



З нами з: 03.07.06
Повідомлень: 36
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 07, 2006 10:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щось не дуже надходять звернення...
Нема проблем?
Не віримо в їх вирішення?
Не можемо виділити з абстрактного "житлово-комунального господарства району" конкретних невдач наших будинків, шкіл, дитячих садків, лікарень, та ін. закладів?
Rolling Eyes
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя квітня 01, 2007 10:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Заздрю тим, хто приїде до Кролевця на Паску - з тих, хто до рідного міста приїжджає в гості!

Проспект у нас тепер - що Бродвей! Такий яскравий, освітлений!

Мене не було в місті недільку. Коли повернувся, думав, що не в те місто звернув! Smile

Дороги латають! Правда знаки про це не усюди стоять. Тож я на радощах і довбонувся пару разів у підготовлені для заляпування асфальтом ямки.

Все-одно, приємно, що місто чепуриться до Великодня!

Старе листя вже, слава Богу, попалили. Димової завіси, насиченої діоксином, уже немає. Правильно, навіщо вивозити сміття транспортом, коли його можна - простіше простішого - спалити. Пару днів ми (і дітлахи) потерпимо. Велику дозу отрути не отримаємо. А парниковий ефект нам до сідала! Він же ще десь в Антарктиді, до нас поки що явно не дійшов...

А взагалі, звичайно, радує, що у місті робиться щось гарне. І таке, що можна помацати очима.

Хоча ми й просили владу звітувати на форумі. Та що ж поробиш, їм ніколи - працюють!

Наснаги!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
antoxa



З нами з: 06.04.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 06, 2007 6:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимир! А зробити якістні фото освітлення міста можливо?
Робота тількі розпочата.
Будуть квіти на Коммуністичній.
Будуть освітлені всі центральні вулиці міста та околиці.
Одна біда, це ми.
Ми топчемо, трощимо, розкидаемо, ламаемо і тому не так швидко ми бачимо позитивні зміни .
Якщо буде зацікавленість, то я до Ваших послуг.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 18, 2007 1:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

antoxa написав:
Володимир! А зробити якістні фото освітлення міста можливо?
Робота тількі розпочата.
Будуть квіти на Коммуністичній.
Будуть освітлені всі центральні вулиці міста та околиці.
Одна біда, це ми.
Ми топчемо, трощимо, розкидаемо, ламаемо і тому не так швидко ми бачимо позитивні зміни .
Якщо буде зацікавленість, то я до Ваших послуг.

*
Зробив фото освітлення проспекту та площі Миру.
Дивіться тут
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 02, 2007 9:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Посмотрите на дату последнего сообщения,мое конечно не в счет.Увидели-удивились.А нечему удивляться-нечего нам ждать от этой Власти.Недавно смотрел передачу как в Великобритании отвечают на вопросы жителей городка депутаты. Можно только позавидовать(жителям городка,а не Властям,как принято у нас.) Да и есть чему завидовать.Как же на служебной машине ездить садить картошку,а потом не вылазить с СТО от таких перегрузок. И пускай теперь на вору шапка горит,хотя бесполезно.Совести нет,она продано в замен на чье-то разрешении или согласие.И будет не плохо если наша влада будет держать ответ не только о том,что кому-то отказали или запретили,а и о реальной помощи населению. Буду рад почитать и сопоставить факты. А дороги как были так и есть, и остаются не отремонтированы.А осенью копать картошку и опять на той же машине возить и опять Это Сто.Да... все так знакомо. А интересно мог бы какой-нибудь чиновник скажем В той-же Великобритании Ездить на служебном Авто на посадку и поиски и перевозку урожая со своей Фазенды???? Так о чем можно здесь написать месной Владе??? Какой отчет держать??? Сколько денег ушло на ремонт бедной зеленой машины??? или сколько раз было отказано в помощи нашим жителям??? А ведь я имею ввиду местную Власть.Нашу,которая обещала. И многие уже с нетерпением ждут Новых Выборов. Может это есть выход из положения.????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так болотуйся в міську раду! А ми подивимось на твої досягнення.

Охи ж і любите ви інших сварити!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 24, 2007 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемый Сварт! Вы в свою очередь многим обязаны нашему Уважаемому Админу,за то, что он еще так долго терпит Ваши тупые высказывания и критику в адрес присутствующих на данном форуме.Еще раз обращаю Ваше внимание на то,что нужно давать четкие и в некотором роде нужные советы,а они в свою очередь как всегда неблагодарны( я имею ввиду советы) Так что лучше жевать,ежели сказать нечего.(отрывок из рекламы,очень помогающий в жизни).
Удачи!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 1 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group