www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа вересня 20, 2017 4:07 am
www.krolevets.com/forum

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Оголошення та звіти про поїздки (ФОТО)
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО)
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2011 9:09 am    Тема повідомлення: Подорож 08.08.2011 Кролевець-Короп-Осіч-Вербівка-Батурин Відповісти цитуючи

Велоподорож за маршрутом: Кролевець-Короп-Нехаївка-Осіч-Вербівка-Обмачів-Батурин-Кролевець від 8 серпня 2011.
Проїхалися по незвіданим для нас мальовничим місцям Чернігівської області. Побували біля Свято-Миколаївського Крупицького Батуринського жіночого монастиря.
Переправилися по понтонному мосту через Сейм, що за селом Вербівка. Окунулися у Сейму в Батурині.

ФОТОЗВІТ

фото: Володимир Куриленко

Перекусили у Коропі. Підгодували котика

Луг між селами Нехаївка та Осіч (Чернігівська область)

У селі Осіч перший дядько, що нам трапився виявився майстром на всі руки! Неперевершені вироби з лози!

Село Осіч, Чернігівська область. Розвідка боєм! Доводиться питати дорогу, а іноді й їхати навмання!

Село Осіч. Пам'ятник односельцям, що загинули у Другу світову. Шануємо. Як і завжди

Село Осіч. Клуб, бібліотека

Село Осіч. Клуб, бібліотека

Дорога між селами Осіч та Вербівка

За селом Осіч. Поля. Україна з хлібом!

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Головний вхід

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Стіна монастиря

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Офіціоз у вигляді вивіски

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Правила поведінки в монастирі

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Ледве умовив Віктора сфоткатись! За землю чіплявся - так боявся, що зайшов у шортах наперекір правилам! Smile Клацнулися - та швиденько на вихід, щоб не "смущать" обітатєлєй!

Село Вербівка. Свято-Миколаївський Крупицький Батуринський жіночий монастир. Центральний вхід. Чи, пак, центральний вихід!

Понтонний міст за селом Вербівка. Ото було на що глянути! Далі - розлогий репортаж про те, як по напівзатопленому мосту переїжджали газони та трактори! Тільки вони й можуть ще перескочити через природну перешкоду у вигляді Сейму по аварійному мосту! Дядьки говорили, що минулого року можна було ще на Ніві проскочити. Зараз - тільки газони. Води - по фари (майже)!

Понтонний міст за селом Вербівка. Панорамний репортаж

Понтонний міст за селом Вербівка. Перший пішов! Газон пірнає через переправу!

Ох і облив же мене цей газон! Погнав Сеймову хвилю! Як я не підстрибував на дошках - кросівки повністю промокли!

Тепер пірнає трактор!

Для нього занурення теж не проблема. У тракториста - рот до вух від того, як я скачу, щоб хоч трішечки вберегтися від набігаючої хвилі! Smile

Вітя теж давиться від сміху! Smile

Понтонний міст за селом Вербівка. Тепер і Вітя ціляє колесами своєї лайби по дошкам - мосту по мосту (!) - який проклали, щоб людям можна було перейти Сейм! Жигулями, Нівами, Волгами - навіть і не думайте переїжджати! Заллєте своїх коней!

Вітя ближче. Тримає рівновагу. Я чекаю з фотіком - може шубовснеться, тоді і я поржу! Smile

Переїхав Сейм вдало... Блін! Sad Smile

Ще один газон форсує Сейм!

По самі яй... е-е-е - міст! Помив усі свої газонні тельбухи! Smile

У селі Обмачів. До Батурина вже недалеко! Така спека, що скоріше б у тіньок!

Церква у селі Обмачів. У тіньочку - Вітя. Дудлить воду! А я, блін, на сонці фоткаю! Несправедливість! Smile Мистецтво вимагає жертв, так ска-а-ть!

Молодь у селі Обмачів. Гадають, мабуть, що то за лунатики у таку спеку у блискучих папахах! Smile

Село Обмачів закінчується... і ...

.. нарешті Батурин та наше улюблене місце на березі Сейму! Прохолода, мокренька водичка! Кайхф!!!

Змінено: Volodymyr (п'ятниця вересня 23, 2011 9:35 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2011 9:33 pm    Тема повідомлення: Подорож 14.08.2011 Кролевець-Ленінське-Ч.Ранок Відповісти цитуючи

Велоподорож за маршрутом: Кролевець - Ленінське - Червоний Ранок - Кролевець від 14 серпня 2011.
Було випробувоно тандем, який зробив власними руками Влад. Веломашина гарно витримала швидкісний участок, гористу місцевість,
їзду по ямкам. Також було випробувано сімейну команду "за педалями" на предмет синхрону та витримки! Екзамен пройшов на відмінно!

ФОТОЗВІТ

Фото: Володимир Куриленко

Село Ленінське. Сім'я летить, немов ракета! Smile

Гм... У принципі - теж колесний транспорт - родичі! Smile

Тандем на фоні церкви, що у селі Ленінському

Знамениті гори у селі Ленінське. Чудовий краєвид!

Чай та бутерброди на горах у селі Ленінське

До ваших послуг - ваш адмін! Smile

Кролевчанам з Кролевця та зарубіжжя - палкий привіт!

"Отам - окопи! Ще з часів Першої світової війни!"

Збираємося в дорогу. У тандема (коня) ще є пара хвилин для відпочинку!

Ми вже у селі Червоний Ранок

Дорога до Кролевця між селами Червоний Ранок та Буйволовим. Приємний теплий вітерець... До наступних зустрічей! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 03, 2011 3:11 am    Тема повідомлення: Покатушка від 26 серпня 2011 у ліс, що біля с.Хрещатик Відповісти цитуючи

* * *

26 серпня 2011-го каталися за коротеньким маршрутом: Кролевець - с.Хрещатик (ліс) - Кролевець.
Оперативно відпочили, посміялися, подуркували Smile
Цю поїздку можна назвати покатушкою-пострибушкою! Чому - дивіться нижче!

ФОТОЗВІТ

По дорозі від села Хрещатик до села Губарівщина. Кролевецький район

Змінено: Volodymyr (субота листопада 05, 2011 11:27 pm)
Догори
Містер

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 03, 2011 9:22 am    Тема повідомлення: Чудовий драйв - чудовий настрій! Відповісти цитуючи

Що потрібно для щастя? Гарні друзі, бо без спілкування людина божеволіє. Час, яким можеш вільно розпорядитися. І план, без якого нікуди! Дякую за прегарний репортаж, який змушує діяти! Сьогодні зранку пробіг 3-5 км (30 хвилин у путі). Пречудово! Життя як спосіб гармонії душі та тіла! Smile Листопад - найзагадковіший місяць року. Не знаєш, чого чекати від погоди завтра. Не виключено - мороз та сніг Smile
bikemaster

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 03, 2011 5:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякуємо за приємний коментар! Природа, друзі, свіже повітря - це чудово! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ykurnat

ПовідомленняНаписане: субота листопада 05, 2011 1:45 pm    Тема повідомлення: Віртуальний фан велокролевчан. Відповісти цитуючи

Приєднуюсь до прихильників велокролевчан - дякую за віртуальне задоволення!
Я люблю покритикувати Батьківщину із-за "бугра", але коли бачиш цю красу, фотозвіти, гарні лиця прихильників велотуризму, та ще і знайомишся з історією краю - що тут можна сказати...
Що це справжнє життя!
Мій "кінь" з задоволенням би приєднався до вас - ось він засумував((

bikemaster

ПовідомленняНаписане: субота листопада 05, 2011 6:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щиро дякуємо пане Юрію! В цьому році сезон катання завершено, сподіваємось в наступному році також радувати Вас та інших громадян своїми яскравими та цікавими фотозвітами. Розраховуємо також на Вашу етичну та моральну підтримку в ваших коментарях, та прояв цікавості співмешканців до захопливих різноманітностей пов'язаних з веломандрівками по нашим безмежним просторам.
Ну а всім бажаючим долучитись до групи, ми як завжди говоримо - "Welcome" Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 23, 2011 6:29 am    Тема повідомлення: Велопокатушка від 12 вересня 2011 до села Мезин і далі Відповісти цитуючи

Фотозвіт про велопокатушку від 12 вересня 2011 за маршрутом: Кролевець - с. Губарівщина - с. Лушники - с. Мезин (Чернігівська область) -
с. Курилівка - с. Гнатівка - с. Кудлаївка - с. Дігтярівка - с. Пирогівка (Сумська область) - с. Собич - с. Клишки - с. Московське - с. Хрещатик
- Кролевець
.
Переправлялись через Десну поромом, відвідали знамениту Мезинську стоянку, були на мiсці зустрiчi гетьмана України Івана Мазепи
з королем Швеції Карлом XII.
Подолали біля 150 кілометрів. Море вражень та задоволення від неймовірно змістовної поїздки!
Smile

ФОТОЗВІТ

Знаменита Сосна у кролевецькому районі - пам'ятник природи місцевого значення

Перший привал за селом Губарівщина. Трохи збились з дороги та замість села Лушники ледь не поперли на
Погорілівку! Відчули п'ятими "точками", що не туди їдемо. Зметикували по сонцю, по карті та й поїхали далі правильно.
Хоча, не факт, що наступного разу знову правильно виїдемо! Дуже вже заплутані партизанські лісові стежки на Губарівщині!

Зруйнований міст через річку Есмань, що тече в лісі за селом Губарівщина

Переводимо коней через дошки. Підвода з конем тут уже не проїде...

Село Лушники. Шосткинський район. Сумська область. Російська мова з московським акцентом від дядька,
у якого ми спитали дорогу. Вітя поглинає воду. Хоч уже і осінь, але починає припікати

Бабця полоще білизну дідівським способом - у чистій річечці на ймення Осока. Село Лушники, Сумська область

Річка Осока. Село Лушники, Сумська область

Дивовижний міні-водоспад на річці Осока у селі Лушники

Красуня-Десна. Якщо придивитись, видно лодку. Це - спосіб переправитись між селом Лушники Сумської області та
селом Розльоти - вже Чернігівської області. Вітя хотів гайнути на той берег уже тут. Велосипед мав у лодку влізти, в принципі.
Але решта учасників команди настояли, що, мовляв, їдемо до найближчого порому у селі Радичів. Поромом переправитись прикольніше!

Перша поломка. Добре, що в команді аж два спеціалісти та достатньо інструментів!

Наталя, між тим, розливає чай та дістає ням-ням-бутерброди! Smile Я, заливаючись слиною, це все документую!

Намацую пальцем як далі їхати. Сьогодні я відповідальний за марштрут!

Єдине місце, окрім поломаного мосту за Губарівщиною, де коней довелося переносити!

Перше колективне фото на фоні Десни. Я - у вас ззаду! Smile

Чарівні деснянські луги. Вітя. Вдалині видніється село Радичів

Фотографуємось біля знаку, що виконує якусь функцію у судноплавстві по Десні. Хоча, наскільки я знаю,
тут уже нічого окрім риби та катерів і не плаває! На тій стороні характерні деснянські гори

Ну, як же без мене! Smile

Десна. По дорозі від села Лушники до озера Хотинь. Чернігівська область

Протока між озером Хотинь та Десною. Село Радичів, Чернігівська область. Неймовірна краса природи - неначе
дівочої вроди! Smile

Міст через протоку міз озером Хотинь та Десною. Село Радичів, Чернігівська область

До поромної переправи біля села Радичів - менше кілометра. Вже чути кукурік та лемент собак, що чують
стально-спичне дихання наших коней!

Ще ближче...

... і ми нарешті - на поромній переправі. Починаємо гукати поромщика. На тім березі - щось схоже на
будку-сторожку

"Всьо пропало!..." Після 10 хвилин лементу, ми зрозуміли, що нас тут не чекають! Ніхто так і не
з'явився на тім березі!

Та-а-ак! Команда: позитив, прагматизм - два кроки вперед. Попереду - ще два пороми! Їдемо далі! По цьому ж
березі!

Село Свердловка, десняньскі луги, Чернігівська область

Вдалині - село Свердловка та видніється "дача Кучми"

А ось і пором біля села Свердловка!

Тут теж - гукали, свистіли! На обрії з'явилась тітонька десь так під центнер з голопупими дітлахами та,
неквапом наблизившись, повідомила через водну гладь Десни, що поромщика немає. Ключі у нього. І що пором працює тільки тоді,
коли селянам треба перевезти сіно з протилежної сторони. Так що, хлопці, крутіть далі, куди хочете! (Останнє вона не сказала,
але, мабуть, подумала! Smile )

Вітя починає нервувати. Проскакують фрази, що, мовляв, треба було під Розльотами ще переправитися лодкою!
Хандра на фоні "дачі Кучми"! Smile

Але ми хлопці та дівчата завзяті! Нам труднощі ні по чому, коли під нами - надійні улюблені алюмінієві коні!
Усім - палкий привіт з літа, з Десни, з блаженства на Землі!

На пам'ять на фоні "дачі Кучми"! Блін, і чому та будівля так називається? Може, дійсно, для нього
побудували? Занадто вже шикарно та неприродньо-богато стирчить та будівля над природою! Аж гидко - бо псує! Smile

Я, Вітя, а між нами меншенький - "дача Кучми"! Smile ггг

Нарешті - село Мезин, Десна, пором!

Останній, на скільки ми знаємо, пором по цю сторону. Нам конче необхідно протилежний бік.
Бо ми ж хотіли побачити музей у селі Мезин та побути на знаменитих крейдяних горах у цьому селі!

Кричали, свистіли пів-години. По ту сторону - село через річку - видно дітей, що грали у футбол,
дядько вийшов та махнув на нас рукою - ніхто не відгукувався!!! Ну що за мля! Вітя зовсім погас. Ми підбадьоруємо один одного
та у щось підсвідомо віримо та чекаємо!

Чекаємо...

Чекаємо... Любуємося НЕЙМОВІРНИМИ краєвидами... Чекаємо...

Все ще чекаємо... Вітя, немов соловей-розбійник, свистить так, що риба спливає догори пузом! (жарт, ггг)

А краєвиди - все ті ж. Неймовірні. Життєстверджуючі! Чарівні!

Пором на тім боці. Мезин. Аж ось - о чудо! На нашому березі два дядьки у котрих - лодка і котрі знають, як
керувати поромом! Таки дочекалися! Вони - за обіцянку винагороди - поплили на той берег, щоб пригнати порома.
Залишили нам песика, щоб він нас охороняв! Smile

Ось він - мезинський песик! Smile

Песик щось унюхав...

Ага! І те, що він унюхав десь у районі Вітіної особи! Smile Ну звичайно! Ковбаса у рюкзаку! Smile
Вітя йому культурно пояснив, що нехай він, песик, гуляє собі боком та по "прістані"! Smile

Вітя вже радий, немов слон - пором наближається! На тім боці - відпочинок, магазин з усіма витікаючими
звідти наслідками! Smile

Песику вже теж не йметься!

Пором все ближче. Позуємо на фоні

І ось - чарівна мить зближення! Песик не витримує та, блиснувши своїми волохатими ядрами, стрибонув
через метрову прірву між пристанню та поромом!

На пором!

Чоловіки утримують пором ціпками

На поромі - свідоцтво того, що ним переправляють не тільки причепи з сіном, але й рогату скотину - ту, що слава
Богу не літає! Smile

Ну, все - можна розслабитись! Ми вже посеред річки!

Прикольно так на поромі! Пливемо! Smile

Пором повернутий під кутом до течії. Поромщик тільки час від часу підтягує за дріт! І це - таку немалу
вагу! Чого тільки один Вітін шолом вартий! Smile

Сонечко. Десна - красуня

На тім березі - дивна хатинка, майже як з казки - "ізбушка на курьїх ножках"!

Поромна переправа біля села Мезин. Ми вже на протилежній стороні!

По дорозі в магазин фоткаємось на зупинці. Доказ, що були у селі Мезин! Від дому - вже більше 70 кілометрів!

А ось і знаменитий мезинський музей та мезинська стоянка! Дослідник - В.Є.Куриленко. Мій однофамілець!

Мезинський музей, мезинська стоянка, шурф, дах над ним.

Село Мезин. Місце пізньопалеолітичної стоянки. Археологічна пам'ятка. Охороняється державою

Розмволяємо з директором музею. Через те, що у ньому міняють дах, відвідати музей, на жаль, не вдасться!

Фото на згадку на фоні музею в селі Мезин

Школа у селі Мезин

Чарівний краєвид з крейдяних гір у селі Мезин, Чернігівська область. Заради цього, дійсно, варто було
крутити 70 кілометрів у спеку!

Без коментарів... Крейдяні гори. Село Мезин, Чернігівська область

Тут відчуваєш себе тричі людиною! Неначе з крилами! Крейдяні гори. Село Мезин, Чернігівська область

Фоткаємося на фоні величного пейзажу

Кролевчани - на фоні Десни

Ми це зробили! Доїхали до Мезина! Ми - на знаменитих крейдяних горах високо понад Десною!
Настрій - просто чудовий!

І я хочу! Smile І мене - на крейдяних горах! Понад Десною! Біля Мезина! Smile

Доказ, що мій алюмінієвий кінь теж бачив цю неймовірну велич природи! Smile

Десна, луги, корови, сонечко, велич!

А тепер - треба підкріпитися! Вітя показує майстер-клас їзди на велосипеді поміж гусячих ковбасок у траві та
одночасним поглинанням морозива на паличці! Smile

Мля-я-я! Таки наїхав на гусячу міну! Як гидливо згрібає її Вітя паличкою з-під вжитого морозива! Smile
Влад одразу до справи - розпалювати вогнище. Наталя за морозивом пригадує якусь поезію, мабуть! Smile

Село Мезин. Вулиця, що від порому. Наближаються ковбаско-дави! Smile

Я розклав мокрющу одежу і сам сохну під все ще теплим осіннім сонечком!

Справа пішла: задиміло вогнище, на столі почали з'являтися наїдки, котрі ми придбали у місцевому магазині.
Цікава деталь - такого розмаїття водки у сільському магазині ми не очікували побачити! Аж очі розлазились! Smile
Але, ми ж спортсмени! Тільки - трі-і-ішечки пивка! Smile

Прискакали зтриножені коні та розігнали ковбаско-давів! Правда, самі не кращі - усіяли травичку кізяками! Smile

Ті-і-ішечки пивка Smile Влад: "Хто цю консерву їстиме?" Вона ж - відверте лай.. е-е-е, ну - ковбаска!

Вітя: "Глянь, крейда! Оце б, раніше - та у школу принести!"

Вітя спробував водичку ніжками та рішуче прямує переодягтися!

Вирішив закрити сезон. Єдиний, хто не погидував залізти у вже досить прохолодну водичку! Мо-ло-де-ць!

Секундою - туди-сюди!

Е-е-х! Вещь, а не водичка! Бодрить до самих плавок! Smile

Пейзаж: Десна, пором, рушник, Вітя! Smile

Їдемо далі. Колодяць-півник у Мезині. Нагадав шапку, котра була модна у часи - одразу після розвалу совка.
Пам'ятаєте? Smile

Село Курилівка! І тут - справжній сюрприз для мене. Пів-села - з прізвищем Куриленко!
Так ось звідки (можливо) походять мої предки! Одна з дівчат - Куриленко! Smile Трішки згодом підійшов хлопчина - теж Куриленко!
Ну й дива!

Пам'ятник односельчанам, що полягли у Другу Світову... Село Курилівка, Чернігівська область

На пам'ятнику з 47 прізвищ - 15 Куриленків, моїх однофамільців! УСІМ полеглим - вічна пам'ять!

Ми вже у селі Дігтярівка! Піднімаємося на гору до мазепинської Покровської церкви,
яка довго стояла напівзруйнована.

Ось вона! Церква Покрови Пресвятої Богородиці. Її саме реставрують

Церква Покрови Пресвятої Богородиці, село Дігтярівка, Новгород-Сіверський район

Одразу за селом Дігтярівка піднімаємося до монументу на місці, де зустрілись гетьман України Івана Мазепа
з королем Швеції Карлом XII у 1708 році

Все вище...

і вище...

і нарешті ми нагорі! Знову - чудовий краєвид!

Пам'ятний знак встановлено з нагоди історичної зустрічі та військово-політичних перемовин видатних
державних діяів України і Швеції 30 жовтня 1708 року.
Король Швеції Карл XII Konung av Sverige Charles XII
Гетьман України Іван Мазепа *
На цьому місці 1708 р. відбулася зустріч Івана Мазепи з королем Швеції Карлом XII

Портрет Мазепи, на відміну від портрета Короля Швеції Карла XII-го, сильно поцарапаний та поколупаний!
Ну не може якась душа змиритися з чимось, та чогось! Та вгомоніться вже! Залиште спочилу людину у спокії!

Недаремно, мабуть, Мазепа вибрав це місце для зустрічі з Карлом XII-м! Високо, видно далеко!

Ще одна меморіальна дошка! Село Дігтярівка, місце зустрічі Мазепи та Карла XII

На цьому місці 1708 р. відбулася зустріч Івана Мазепи з королем Швеції Карлом XII

Місце, де хочеться подумати про вічне!..

Я теж тут був!

Вітя дивиться на Шостку - ген-ген вдалині!

Усього п'ять кілометрів не доїхали до Новгород-Сіверського! До нього - наліво, але нам додому, у Кролевець - направо!
Та ще й чесати більше 50 кілометрів поночі!

Вирішили: наступного літа обов'язково з'їздимо у Новгород-Сіверський!

Переїхали мостом Десну. Ми - у Сумській області, Шосткинський район, село Пирогівка. Через 15 хвилин сяде
сонце. Останнє фото на сьогодні. До наступних репортажів, шановні! Smile
Догори
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 06, 2012 12:22 am    Тема повідомлення: Велопокатушка від 17 вересня 2011 до села Дубовичі Відповісти цитуючи

Фотозвіт про велопокатушку від 17 вересня 2011 за маршрутом: Кролевець - Брюловецький - колишня ракетна частина - с. Дубовичі
- Кролевець
.

ФОТОЗВІТ

Під'їжджаємо до села Грузьке

Тандем в дії: дівчата крутять, хлопці відпочивають! Smile

Їзда по асфальту, по дорозі від Кролевця до Шостки - найнеприємніша ділянка: скажені авто, нерівне покриття дороги!

Мій велік, немов коник (кузнєчєг) - з двома виразними очима! Smile

Тандем попереду. Решта, можна сказати, з трудом поспіває! Smile

До Брюловецьких лісів - рукою подати!

Трапилося гарного покриття - трішечки!

Бетонка до колишньої ракетної частини, що у Брюловецькому лісі під Кролевцем

Мій алюмінієвий кінь завзято стрибає на бетонних стиках. Колись тут їздили тягачі зі страшними для Європи ракетами!

Вітя та тандем Влада та Наталі виривається вперед! Я захоплено фоткаю мить шаленої швидкості!

На ангарі. Брюловецький ліс. Ретик. Колишня ракетна частина

На ангарі. Брюловецький ліс. Ретик. Колишня ракетна частина. Вітя запер і свого коня! Якже без нього! Smile

Все там же. Тільки тепер і я "на висоті"!

Наш єдиний, мабуть у Сумській області (ну, у Кролевецькому районі - точно) танедем: Влад та Наталя!

Вітя з'їхав з ангару. Ризикував перевірити шолом на міцність!

Вас вітають кролевецькі покатушники!

Все ще вітають, тільки ближче! Smile

Ми - напроти колишнього ангару, де зберігали, чи то ракети, чи то запчастини, чи то транспорт. Для запуску ракет,
як мені пояснили, використовували інші будівлі, у котрих був розсувний дах.

Андрій, Артем, Вітя - наша бойова трійця (найактивніша). Ну, плюс ще я - за кадром! Smile

Байкер-хвілософф! Smile

Природа малює красу. Так, як і тоді, коли тут були страшні ракети, націлені на Західну Європу та Турцію

Щасливі разом: Влад+Наталя! Smile

Я Smile

Вітя здерся на ангар

Дикий виноград у дико-чарівному різнобарв'ї звисає з даху колишнього ракетного ангару. Брюловецький. Ретик. Кролевецький район

Чай, смачні Наталині-канапки, щира розмова, анєгдоти! Smile

Щось хлопці рєшають! Мені ніколи слухати - ловлю моменти!

Не витримала душа поета - і мене поперло на ангар! Який краєвид!

Дикий виноград. Дуже життєстверджуюче! Краще, ніж ракети внизу!

Ще раз - вид зверху, з колишнього ракетного ангару. У бетоні від часу та нічийності де-інде з'являються трішини, діри

Заїхали у Дубовичі

Село Дубовичі. Тепло осіннє сонце, що сідає. Останні промені

Село Дубовичі. Автопортрет

Село Дубовичі. Гарбузи. Ставок. Чарівний ліс напроти. Казкові хатинки. Тиша. Спокій. Благодать

Село Дубовичі. Казковий сосновий бір по ту сторону ставка!

Рибалки на ставку у селі Дубовичі. Кролевецький район

Село Дубовичі. Місцевий транспорт на ймення лайба!

Щасливий Вітя та компанія з провіантом! Smile

Миловидний привітний дядечко зі своєю лайбою. Село Дубовичі

Перехрестя на трасі Київ-Москва. Дороги на Кролевець, Глухів, Тулиголове та Дубовичі. Ми тут були. Доказ! Smile

Стемніло раптово. Запасаємося сухими гілками для вогнища

Ось воно - найприємніше, мабуть, під час далеких веломандрів: відпочинок з теплим чаєм, друзями та вогнищем!

Під Дубовичами. Вогнище, теплий чай, приємна компанія. Теревені, анекдоти! До наступних поїздок та репортажів! Smile
Догори
Andre

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 06, 2012 1:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Уважаемые кролевецкие братья по разуму (или безумию). Мы с радостью узнали, что в Кролевце велодвижение бьет ключем. Да еще каким. Великолепные отчеты и фотки к ним!!!
Есть предложение создать "велоось севера Сумской области" - Конотоп, Кролевец, Шостка, что предполагает обмен впечатлениями от поездок и, естественно, совместные покатушки.
Для ознакомления с нашими поездками:
http://forum.konotop.net/velosiped/228515-pokatalis-v-2011-a.html
и
http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=2535
Кроме того, как "житель" областного велофорума "Вело минус спорт. Сумы", приглашаю вас в нашу компанию. Ваши отчеты без сомнения украсят форум.
И более конкретное предложение: вы писали, что хотели бы катнуть в следующем году на Новгород-Северский. В тех краях я был уже не раз:
http://velo-sport.sumy.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=923&start=0
Но в следующем году хотелось бы доехать до с. Чайкино, а может и севернее. Почему бы не объединить наши покатушки? Хорошая компания - "есть гуд"!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 16, 2012 6:00 pm    Тема повідомлення: Закриття сезону 2011 на Реутинському ставку 01.10.11 Відповісти цитуючи

Закриття сезону 2011 на ставку біля села Реутинці 1 жовтня 2011

ФОТОЗВІТ

На місці. Вітя готує собі трон.

Для зручності вмощення п'ятої точки підпилює пеньок.

Фу-фу-фу - майже готово! Скоро будемо "закривати" сезон! Smile

Нарешті повсідалися та спостерігаємо величну природу. Які тут краєвиди, на Реутинському ставку!

Вже трішки прохлодно. Але сонечко ще лагідне, тепле, прощальне...

Документую Реутинський ставок

Дерева на тім боці - величні, горді, якісь... не можу знайти епітету... Завдання вам, шановні глядачі!

Реутинський ставок. До цього був тут один раз - і то вночі. Не підозрював, що тут такак краса!

Реутинський ставок. Водяна гладь. Хмара, немов інопланетний корабель...

Реутинський ставок. Місяць. Вечеріє...

Запасаємося дрівцями, щоб зігрітися. Сонце ось-ось сяде. Уже, все-таки, осінь. Вечори - холодні...

Ось з дрівцями тут проблематично. Видно, багато рибалок відпочивають - повизбирували весь хмиз!

Кролевецький район. Реутинський ставок. Вечір. Багаття. Ковбаса. До ковбаси. Кролевецький вісник. Жизнь удалась! Smile
Догори
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 16, 2012 6:55 pm    Тема повідомлення: Справжнє закриття сезону 2011. Козин, Кролевець. 30.10.11 Відповісти цитуючи

Справжнє закриття сезону 2011 на Козинському ставку. Кролевець 30 жовтня 2011

ФОТОЗВІТ

фото: Володимир Куриленко, Андрій Ялинний

Знаменита Козинська гора. Траса. Фоткаємо чудові осінні краєвиди. Вітя теж проситься! Smile

Яскравобарвний дубнячок на Козинському ставку. Кролевець. Завжди тішить око о цій порі!

Кролевець. Козинський ставок. Жовто-гарячі, червоні дуби милуються собою у воді...

Андрій - у фоторажі, Вітя - више всєх! Smile

Андрій, фотограф номер... коротше, головний. На фоні Козинського ставу зі знаменитими осінніми чевоно-, жовтолистими дубами!

І мене - на фоні краси!

Кролевець. Траса Київ-Москва. Покриття поки що аж занадто та підозріло гарне! Будемо надіятись, асфальт не зійде разом з весняним снігом!

Андрій фотографує, як я фотографую Козинський ставок - одну з головних Кролевецьких пиродних цікавинок

Осінь у Кролевці. Козинський ставок. Ніяк не можу відірватись від фотоапарата. Хоча хлопці вже поїхали вперед, не дочекавшись мене.

Наздоганяю хлопців, хоча це не легко - Козинська гора дуже крута! І не можу спинитись: фоткаю, фоткаю, фоткаю! Ой, аби не впасти в працессє! Smile

Андрій документує як я, висолопивши язика, нарешті наздоганяю їх!

Наздогнав. І, душа поета не витримала: ще раз фоткаю трасу та Козинський ставок

Кролевцю - капець. Знак - на синім фоні. Ох і ганяють тут авто - що на формулі один! Smile

Одразу на горі, біля газової заправки беремо вліво. І бачимо вежу, яка, як повідав Вітя, раніше стояла у лісі у селі Хрещатик. Зараз на вежі - відеокамера! Що вони тут знімають, одній відеокамері й відомо. Передаємо комусь палке вітання! Про всяк випадок!

Дорога за Кролевцем. Веде до людських городів, до колишнього крільчатника, до єврейського кладовища

Андрій фоткає мене як я пруся зі свого хобі! Smile

Видно Кролевецьку телевежу. Кролевець - у диму. Сезон паління картоплиння розпочався! Дихати у місті нічим. Хоч тікай на цей час з міста!

Звєзда пазірують Smile

Кролевець. Телеграфні стовпи ведуть до єврейського кладовища, до міста, який весь охоплений осіннім димом - люди палять картоплиння, листя по городах... Жах!

Я та рюкзак. Де тільки ми вже разом не були! Smile

А ці стовпи ведуть до кролевецької церкви і, знову ж таки, до дикої димової картопляно-листяної завіси!

Їдемо назад, до траси. Вітя чекає, коли шумахерів поменшає. Через синій фон знаку "Кролевець" авто літають майже не знижуючи швидкість!

Андрій ловить момент, коли Вітя буде стартувати з прокрутами, щоб перескочити через трасу Київ-Москва! Ох і двіжняк же!

На старт! Вперед! Та бєгом - он, ген-ген, реве фура назустріч!

Кролевець у диму, у сонячному промінні та оповитий знаками "Кролевець" на синім фоні, що на трасі Київ-Москва. Що дозваляє водіям безкарно летіти через наше місто зі швидкістю більшу за 100 км на годину!

Я теж вдало проскочив

Кролевець. Гори за Козинським ставком. Два сонця!

Портрет на фоні Козинського ставка та сонця, що заходить

Ось з таким настроєм треба займатися будь-якою роботою!

Кролевець. Козинський ставок. Надвечір'я

Адрій пішов попробувати водичку. Але до води там високо! Вирішив просто похвілософствувати! Smile Сонце, що заходить, велична спокійна гладь Козинського ставка зобов'язує, не те що надихає!

Вітя приєднався. Це дійсно вражає: океан води, та останні промінчики сонця... Козинський ставок, Кролевець

Поки хлопці збирають хмиз, готують багаття, я документую велич чарівного Кролевецького куточка

Кролевець. Козинський ставок. Придорожні кафе. Фури. Шашлики. Лісгосп.

Портрет велосипедів на фоні Козинського ставка. Андрій заграє до моєї лайби! Грррр Wink

Ось - місце, де ми зупинилися. Збираємо хмиз. Розпалюємо багаття

Вітя та Андрій вчать один одного, як краще розпалити багаття на горах за Козином. Кролевець

Андрій та диво-цацка! Smile

Сонце сіло. Ловлю останні тіні дерев, Кролевця на тім боці Козинського ставка

Андрій ніяк не нацацкується! Smile Вітя негритосить над багаттям

Ма-ла-дє-ць! Smile

Ось вони - ці деревця, що дають такий неймовірний колір восени за Козинським ставком!

Місяць на небі. У Кролевці собаки здійняли гвалт. Вода - немов дзеркало! Якби не горласті чотирилапі, сказав би: "Тиша та благодать!"... Благодать, але без тиші. Ще й тому, що по трасі Київ-Москва постійно сновигають машини

Нарешті, ми наблизились до сакрального у велопокатушках - смачненько поїсти! Вибачте нас, спортсмени, але це теж входить до поняття задоволення від злиття з природою! Smile Гляньте, який чудовий вид там, де ми зупинились. Запам'ятайте: Козинський ставок, Кролевець. Єдине прохання, коли тут будете - НЕ СМІТІТЬ та прибирайте за собою! І місцеві рибалки вас не тронуть! Чесно!

Мій фотоапарат довзовляє глянути через величезне водяне дзеркало Козинського ставка. Цікавий Кролевець у такому ракурсі! Їй Богу!

Тіні згущаються. Місяць усе яскравіший. Вода все холодніша та загадковіша. Сонце вже поповзло далеко у сторону Європи. Кролевець, Козинський ставок.

Щоб гарно сфоткати, доводиться фіксувати фотоапарат, немов снайпер свою гвинтівку!

Не вода, а космос!

Козинський ставок. Кафешна зона. Вогні Кролевця

Останні секунди світлого неба. Козинський став. Кролевець. Осінь. Благодать. Космос.

Багаття. Місяць. Смачна їжа. Гарна компанія. Осінь. Закриття велосипедного сезону 2011. Козинський ставок. Кролевець. До наступних фотозвітів, шановні глядачі-читачі! Smile

P.S. І на останок можете глянути відео з цього ж місця: http://youtu.be/3KzZAGAzpJc

Там - про вечір на Козинському ставку, Кролевць. Про місяць, про лемент собак, про шум машин, про велич природи...
Догори
Volodymyr
Site Admin

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 05, 2012 7:54 pm    Тема повідомлення: Велозаїзд від 14 квітня 2012 до Хрещатицької сосни і далі Відповісти цитуючи

Велоподорож від 14 квітня 2012 до Хрещатицької сосни і далі за маршрутом: Кролевець - Хрещатицька сосна - с. Губарівщина
- с. Обтове - с. Реутинці - Кролевець
.

ФОТОЗВІТ

фото: Володимир Куриленко, Андрій Ялинний

Фото та коментарі ви можете переглянути на нашому основному сайті за адресою: http://krolevets.com/velo.php?velotur_14_04_2012_Sosna
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Сторінка 7 з 7

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com