www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:07 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Кролевецькі лікарі виходять на європейськoсвітові простори.
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи вплинуло на вас чудодійне випромінювання з фото та голос?
Так, ще і як!
75%
 75%  [ 3 ]
Ні, ні краплі!
0%
 0%  [ 0 ]
Таки щось є!
25%
 25%  [ 1 ]
Всього голосів : 4

Автор Повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 15, 2011 2:04 am    Тема повідомлення: Кролевецькі лікарі виходять на європейськoсвітові простори. Відповісти цитуючи

Маленька, але дуже діюча сторіночка в інтернеті, починає сколихувати не тільки європейські, але і світові кола усіх тих, хто вже змарнів від марних трат щодо поліпшення свого фізичного та психічного здоров´я за допомогою відомих лікарів Європи та Сполучених Штатів з Канадою.
Що ж то за новина?
Не хто інший, як відомий кролевецький лікар, пан Васильковський, Сергій Едуардович, сам того не бажаючи і навіть не підозрюючи, стає волі поволі зіркою номер один по числу відгуків та вражень від дійства свого фото та голосу на читачів його мегагеопсихічного поля, що розміщено на сайті другого, не менш відомого, бувшого рентгенолога Кролевецької райлікарні, лікаря Юрка Курната.
Ми ще запитаємо враження та погляди психіатра райлікарні пана Вячеслава (Славіка) Козловського, ну а поки відвідайте цю сторінку - мегагеопсихічне поле лікаря Васильковського!
Поділіться своїми враженнями на сторінці опитування від Google та тут - на сайті Кролевця. А також розділіть новину зі своїми ближніми, друзями, знайомими: про це повинна знати не тільки Європа та Штати!!!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Mudra



З нами з: 22.09.11
Повідомлень: 4
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 22, 2011 3:12 pm    Тема повідомлення: Неймовірно!!! Відповісти цитуючи

Неймовірно!!! Переглянула сторінку - це так зване мегагеопсихічне поле, чи як воно там... і головний біль як рукой зняло!!! Ясно, що і настрій покращився, а то вже і читати не могла... Дякую! Буду завше заходити туди, як щось траплятеметься...
_________________
Пенсіонерка Варвара
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Казашка



З нами з: 23.09.11
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2011 10:20 am    Тема повідомлення: Re: Неймовірно!!! Відповісти цитуючи

Mudra написав:
Неймовірно!!! Переглянула сторінку - це так зване мегагеопсихічне поле, чи як воно там... і головний біль як рукой зняло!!! Ясно, що і настрій покращився, а то вже і читати не могла... Дякую! Буду завше заходити туди, як щось траплятеметься...


Если случается что-то - надо на скорую идти (или звонить)!!! 02
_________________
Лариса
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 23, 2011 3:22 pm    Тема повідомлення: Re: Неймовірно!!! Відповісти цитуючи

Казашка написав:

Если случается что-то - надо на скорую идти (или звонить)!!! 02

Так не всегда же прямо что сразу и на скорую?! А сколько случаев хронических, которые при исследовании не дают никакого диагноза?! Или психические состояния, когда жить не хочется... Вот тут то и сила: взгляда, молитвы, чтения, голоса. Нет, что не говорите, а это удивительная сила!!!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Mudra



З нами з: 22.09.11
Повідомлень: 4
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: субота вересня 24, 2011 7:56 pm    Тема повідомлення: Re: Неймовірно!!! Відповісти цитуючи

ykurnat написав:
Нет, что не говорите, а это удивительная сила!!!

Так отож і я те саме кажу: в мене тепер як віддушина - зайшла, глянула, послухала, 5 хвилин - і я в порядку! Чудово!
_________________
Пенсіонерка Варвара
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 09, 2011 10:21 pm    Тема повідомлення: ...пользуется всё возрастающей популярностью... Відповісти цитуючи

Сайт известного выдающегося кролевецкого доктора Васильковского (Сергея Эдуардовича)(doctorVSE) пользуется всё возрастающей популярностью, спешу сообщить вам! С 15 сентября, за неполных 3 месяца - 600 просмотров здесь, на форуме, более 200-т голосований на сайте Google, более 200 просмотров в моём блоге, где я опубликовал тоже заметку "Доктор он-лайн", около 600 посещений его странички...
Это приятно, тем более когда персональная слава и популярность идут на благо известности и популярности всего Кролевца и самих кролевчан. А многие ещё и не голосуют, стесняются. Мне рассказывала Лариса Скороход, известный кролевецкий лыжный тренер, по Skype, что зайдя на страницу, и в душе думая, что это над ней издеваются, т.е. смеются, всё-таки посмотрела, почитала, и сделала всё так, как там говорится - всё равно никто же не видит! И говорит: каково же было моё удивление, когда через два дня мне позвонили о благоприятном решении одного вопроса, которого уже давно ждала и о котором и думала, когда посещала страницу доктора Сергея, хотя уже и не верила, что ей ответят положительно. Вот как бывает! Я и сам иногда захожу и отдыхаю душой - как-то последнее время просить нечего, хотя...
*** УКРАЇНСЬКОЮ***(для усіх, кто надає перевагу українській, та особисто пану Кролевичу)
Сайт відомого видатного кролевецького лікаря Васильківського (Сергія Едуардовича)(doctorVSE) користується все зростаючою популярністю, поспішаю повідомити вам! З 15 вересня, за неповних 3 місяці - 600 переглядів тут, на форумі, більш 200 голосів на сайті Google, більше 200 переглядів в моєму блозі, де я опублікував теж замітку "Лікар он-лайн", близько 600 відвідувань його сторінки...
Це приємно, тим більше коли персональна слава і популярність йдуть на благо популяризації і популярності всього Кролевця і самих кролевчан. А багато хто ще й не голосують, соромляться. Мені розповідала Лариса Скороход, відомий кролевецький лижний тренер, по Skype, що зайшовши на сторінку, і в душі думаючи, що це над нею знущаються, тобто сміються, все-таки подивилася, почитала, і зробила все так, як там кажуть - все одно ніхто ж не бачить! І каже: яке ж було моє здивування, коли через два дні мені зателефонували про сприятливе вирішення одного питання, якого вже давно чекала і про яке і думала, коли відвідувала сторінку доктора Сергія, хоча вже й не вірила, що їй дадуть відповідь позитивно. Ось як буває! Я і сам іноді заходжу і відпочиваю душею - якось останнім часом просити нічого, хоча ...

_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL


Останній раз внесено зміни: ykurnat (вівторок грудня 20, 2011 2:12 am), редаговано 2 раз
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 19, 2011 9:15 pm    Тема повідомлення: Звертаю увагу розпорядника форуму на ДИСКРИМІНАЦІЮ Відповісти цитуючи

українців на цьому форумі.
Як українець, я маю право одержувати інфомацію з українського інфосайту українською мовою .
Добродій Курнат веде антиукраїнську політику, поміщаючи дописи чужинецькою мовою, що доводить, що він не любить свою націю.
Він може робити це неусвідомлено чи навмисне.
Але для мене важливий кінцевий наслідок.
Втім, такі інформації заслуговують друкуватися "по-іностранному", бо українською вони нікому не потрібні. Місце їм- на гишпанських сайтах чи особистих сторінках пана Курната. Evil or Very Mad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 1:35 am    Тема повідомлення: Довожу до урядника форуму.... Відповісти цитуючи

Довожу до урядника форуму, що зауваження товариша Кролевича враховано - додано переклад на українську мову.
А Вам, товариш Кролевич, відповідаю по пунктам ваших злісних та особистонеприязних до мене зауважень. Я, як уркаїнець, теж маю право одержувати інформацію з українсього інфосайту на мові, яка мені подобається, тому й написав гнівну статтю про те, як Мінздрав України порушує права майже половини населення України, яке читає та розмовляє на російській мові - можна сказати нашій другій історичній мові, що доводить і кількість, і історія, і сучасний стан справ з російською мовою на Україні. Але незважаючи на це, вважаю ваше зауваження доцільним, то ж додаю викладення цієї важливої новини міста Кролевця також і на українській мові. Друге. Між мовою і перевагами немає ніякого зв´язку з любов´ю до нації та Батьківщини, так що Ви не путайте грішне з праведним, бо на підставі кольору моїх улюбленних трусів Ви ще зробите висновок, що я фашист... (вони коричневі!).
І це немає значення, чому мої любимі труси коричневого кольору - навмисно чи неусвідомлено, бо ніякого відношення до фашизму я не маю, так як і націю свою я люблю незалежно від того, на якій мові висловлююсь в той чи інший час. Ну і останнє. Такі новини є важливою частиною саме кролевецько життя, бо герой ії - кролевчанин, багато відвідувачів як його сторінки, так і персонально як лікаря - саме кролевчани, а Ви, замість того щоб робити злісні випади супротив моєї російської - краще б проголосували!Evil or Very Mad Ото б було найкращим вкладом Вашої Персони для піднесення великого та непересічного, що відбувається в житті та природі нашого так палко усіма любимого Кролевця та кролевчан!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 2:22 am    Тема повідомлення: Гарну я Вам відповідь дав, Кролевич?! Відповісти цитуючи

Ну що, Кролевич?! Гарну я Вам відповідь дав?! Тож бо! Бо Ви б замість того, щоб походити по Кролевцю та подивитись, та написати гарну, а чи критичну новину, та поспілкуватись з людьми, з народом, то Ви бродите собі по сайту та шпилечки Ваші кидаєте... Yahoo!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2011 7:37 am    Тема повідомлення: Кролевецькі лікарі впливають на світову політику. Відповісти цитуючи

Кролевецькі лікарі впливають на світову політику.

Нещодавно аґенство АПІ повідомило, що політичні аналітики стривожені тим, що не збулися їхні прогнози, а саме: війна з Іраном не почалася 16 грудня, як передбачалося.

Проте одному ізраїльському виданню через свою аґентуру в Білому Домі вдалося дістати дуже приватну інформацію, що багато чого пояснює. Президент Буряк Обама, прослухавши запис із голосом лікаря з маленького українського містечка Кролевець на досі невідомому іспанському сайті ще одного лікаря-вихідця з того ж містечка, раптово змінив свої плани. Після прослуховування президент відчув вельми незвичайне психічне розслаблення і прийняв рішення не нападати на Іран, а почекати більш сприятливого часу.

Аґенство повідомляє про деякі наслідки такого рішення.

На фінансових ринках почався застій і падіння акцій.

Російські генерали вирішують, чи повертати евакуйовані раніше сім"ї своїх військовиків назад на військову базу в Вірменії чи замість перевезення цих сімей завербувати нових аґентів у Сполучених Штатах.

Ізраїльський уряд висловив сильне невдоволення рішенням Обами, через що не виконалися обіцянки святкувати перемогу над темними іранськими силами на світле свято Хануки.

Так що, пане Курнате, готуйтеся до навали відвідувачів на ваш сайт. От тільки чи витримає він такий трафік?
Знай наших! Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2011 5:56 pm    Тема повідомлення: Ну, пан Кролевич, тепер знаю! Відповісти цитуючи

Ну, пан Кролевич, тепер знаю!
Сміявся разів п´ять! Yahoo!
А що Ви думаєте?! - от саме так, і ні як інакше!)
Так мені сподобалась новина (Ваша замітка), що перепублікую ії до себе в блог і на сторінку, з Вашого дозволу. Сміюсь ще і зараз))) От би здорово було, аби так! Або щоб хтось мільйон на лікарню підкинув. То купили б гелікоптер і льотчика - та і всі проблеми вирішені були б....
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 30, 2011 12:56 pm    Тема повідомлення: Чи може настав час дружби і миру?! Відповісти цитуючи

А що це Ви, шановний Кролевич, замовчали?! Це щось підозріло - мабуть готуєте провокацію, чи як? Чи може настав час дружби і миру між українцями всього світу?
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер січня 12, 2012 9:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пане Курнате,
Аго-о-в. Я тут. І був тут, ви просто неуважні. Я поздоровив вас з Новим роком, а ви й не помітили. Прикро. Я ніколи провокацій не готую. То просто моя правда може деким так сприйматися. Я назагал люблю усіх добрих людей. І вас також. Drinks or Beer
Сьогодні я подивився на статистику. Я подолав стовідсотковий рубіж- це вже буде аж 114 мій допис на цей сайт. Цікаво, чи одержу я хоч-якийся цукерок від Володимира за декількарічну підтримку його сайту? Very Happy
Бувайте здорові й щасливі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 12, 2012 9:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ну-у-у.... - цукерку. Краще - вип'ємо горілки десь при нагоді! Smile

Хоч у Кролевці, хоч у Європі.

Миріться з паном Юрієм. Він теж - патріот України та Кролевеччини!

Шануймося, козаки!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Mudra



З нами з: 22.09.11
Повідомлень: 4
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: неділя січня 15, 2012 12:40 am    Тема повідомлення: Bелике спасибі! Відповісти цитуючи

Ой, а я нещодавно наткнулася на статтю про вашого лікаря, Василькова, чи як його там, що лікує. Ой, дай йому Бог здоров´я, вже і в пресі написали про добру людину!

_________________
Пенсіонерка Варвара
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group