www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:36 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Презентація центру IDEA в Кролевці

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Громадська організація "Дороговказ"
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 23, 2011 8:26 pm    Тема повідомлення: Презентація центру IDEA в Кролевці Відповісти цитуючи

22 серпня 2011 року, в понеділок, в конференц-залі Центру занятості відбулась презентація проекту "Відкритий світ інформаційних технологій IDEA". На жаль, присутні були на 85% користувачі послугами ЦЗ, тоді як за задумом організаторів проекту на базі проекту планується створити платформу громадянської ініціативи, а це означає, що - двері відчинені для небайдужих людей, котрих можна зарахувати до представників громадянського суспільства. Хто може визначити: чи є він представником "громадянського суспільства". Дозволю собі невеличкий лікбез: англійський філософ Томас Пейн, що зробив чималий внесок у боротьбу за незалежність США, писав: "Громадянське суспільство - благо, а держава - неминуче зло. Чим досконаліше громадянське суспільство, тим менше воно потребує регулювання з боку держави." Сучасна філософія визначає громадянське суспільство "як товариство людей високого соціального, культурного, морального, економічного статусу, що створюють разом з державою розвинені правові відносини". Здається, що пройти еволюційний шлях до стану, коли відчуваєш себе членом громадянського суспільства - єдина можливість для українців вилікуватися від нашого цинізму.
Чому ми не реагуємо відповідно до цивілізованих проявів активності громади? Не маємо інформації, чи що, кролевчани? Можливо, байдужість заїла по самі вуха? Величезне питання у вигляді відсутності відгуків з вимушеною посмішкою скептика, що вирішує власні проблеми за рахунок іншого... Smile Хто, як не ТИ?
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 25, 2011 6:36 am    Тема повідомлення: Поясніть, про що ви написали? Й до чого ви закликаєте? Відповісти цитуючи

Написано добре, але огром думок у вашій голові ніяк не знаходить відображення у вашому їх викладі на письмі.
"Нікак нє пайму" про що йдеться?
Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 20, 2011 2:18 pm    Тема повідомлення: Роз´яснення до пояснення. Відповісти цитуючи

Добрий день усім добрим людям і персонально - Кролевичу!
Я вже за Вами скучив, той і подумав - а ну як там поживає пан Кролевич?!
А він он по форумові "шпильки" кидає! То ж Містер закликає нас до громадянської активності, а це значить не тільки по форумові блукати та новини, які особисто Вам подобаються, проштовхувати, але ще щось і робити: наприклад, прийняти участь у тіж самій конфереції, про яку пише пан Містер, та висловити свою ідею.
Заходьта до мене на сторінку або блогер, нудно без Вас!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 19, 2011 10:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пане Курнате,

Дякую за таку особливу повагу, незважаючи на мої шпильки.
То мій фах такий- бути критиком.

Не переманюйте відвідувачів цього форуму на свій сайт. Воно на готове всі охочі! Confused
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 1:13 am    Тема повідомлення: То ми ж тоді колеги! Відповісти цитуючи

То ми ж тоді колеги - я теж критик, чи Ви не знали?! А що до переманювати - то геть такої мети не ставлю, бо в мене сайт сталий, тобто на ньому нема ніяких змін майже, так що він форумові не конкурент, а ще і навпаки: даю багато посилів на кролевецький сайт. А до мене, до речі, із Австралії заходять, так що це таке діло... Зараз іду давати Вам гнівну відповідь по другому коментарю, що Ви мені там залишили! Ох, Кролевич...
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 9:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маємо повертатись до теми... Все таки, чи вважаєте ви за доцільне вчити бажаючих комп'ютерній грамоті в той час, коли життя потребує не віртуального, а живого спілкування? Що може дати це знання в порівнянні з тим, що може бути втраченим? З іншого боку, процес входження нашої громади у фазу повальної комп'ютеризації розпочатий не нами. І не нам його закінчувати. Я думаю, що все по плану!

Критика - холодний душ на голову поетів! Smile
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 10:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Містер написав:
Маємо повертатись до теми... Все таки, чи вважаєте ви за доцільне вчити бажаючих комп'ютерній грамоті в той час, коли життя потребує не віртуального, а живого спілкування? Що може дати це знання в порівнянні з тим, що може бути втраченим? З іншого боку, процес входження нашої громади у фазу повальної комп'ютеризації розпочатий не нами. І не нам його закінчувати. Я думаю, що все по плану!

Критика - холодний душ на голову поетів! Smile

Ви досить витіювато висловлюєтесь... Мусив перечитати з декілька разів, аби второпати, про що йдеться. Але коли второпав - то аж підскочив! Це ж дуже актуально, дуже! Саме зараз, коли спілкування і нові ідеї наберають глобального розміру саме в інтернеті, негоже забувати живе спілкування. З другої сторони: офіційні організації, знову ж таки прикриваючись недостатнім фінансуванням, саме в Україні страшенно відстають від популяризації своїх ідей, роздумів, ініціатив в інтернеті. Нема кому цим займатись, немає бази, нема фінансування. Але хто мусить бити тревогу? Громадяни? Дайте центру занятості інформатика, щоб він зробив нормальний форум!!! Бо, коли люди обирають владу, це для того, щоб ця влада щось робила. Коли ж влада каже, що за відсутністю того чи іншого будем робити так і так, а люди не підтримують це - то це не люди винні. Тож треба шукати інші можливості саме владі, а не звинувачувати людей в відсутності активності.
Коли ж сьогодні, шановний Містер, ми набираємо в Google.com.ua на українській мові "Центр зайнятості міста Кролевця" - то можете самі побачити, що там з´являється !!! Коли ж я в Іспаніі набираю те саме для міста, де я живу, то з´являється так сторінка, зрозуміла і ясна, де прямо в інтернеті можна робити запити і відповідь вам службовцями по інтернету обов´язкова не просто, а по закону (тобто якщо ви Васі не дасте відповідь на його е-почту за 72 години, то можете і роботу втратити...) , і т.д. Хто цей досвід переймає на Україні? Чому люди повинні шукати той орган, який діє на їх благо? Цей орган повинен дуже прийматись проблемами людей, бо цей орган живе і отримує кошти за рахунок тих самих людей, а не фонду "Благовіст" чи призедента, якщо дивитись в корінь.
Центр зайнятості для кролевчан, а не навпаки.
Одне зауваження: не треба мене тут шпиляти, що мені з Іспанії легко говорити. По перше, я не тільки в Іспанії жив, а по друге, я не тільки на Кролевецькому форумі висловлюю свої думки. І те що я кажу - правда, бо якщо по асфальту Європу догнати важко все таки, то по інтернету не треба докладати таких зусиль, у нас своїх голів повно. Приклад - хоч цей форум. Чому товариш Куриленко може це зробити, а влада - ні? О, це важливе питання, але вже не хочу заглиблюватись... То ж на разі, як кажуть поляки, честь, а як кажуть росіяни - імєю.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 3:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую Вам! Ви - справжнє європейська особистість. Щодо набору в гуглі, то спробуйте набрати "Кролевецький районний центр занятості". Думаю, що щось да вийде путнє... Ми працюємо, бо ми - працюємо для простих людей. З владою, чи без. Все одно - на користь і безкоштовно. Далі буде... Бо IDEA є! Smile
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 5:23 pm    Тема повідомлення: Гмм... Відповісти цитуючи

Ви знаєте, нащо нам даремно тоді час втрачати? Я почитав і ваш "Дороговказ", і "IDEA", і ціную, те що ви робите, але якщо це, на мій погляд, не має сенсу, то я і не мовчу, але нікого не ображую. Тому дискутувати в односторонньому напрямку не хочу, але фото про те, що я знайшов, і що інформацію за гроші продають (бо там не дураки, знають, що в інтернеті немає), підвішу. А нарпикінці дам вам посил на центр зайнятості, де стою я, іноземців, і де тисячі українців стоять роками, як такі, що не працюють, живучи на Україні, і отримують свої 360 € - той мінімум, який Іспанія сплачує нам, гордим українцям. Не гордим - а брехливим, не бідним - а продажним. Саме прозорість змогла б зжерти продажність, але ніхто того з влади не хоче. Але бажаю вам успіхів. І вибачте за гарячність.

***Натисніть на малюнок, щоб потрапити на сайт.

*** А так взагалі виглядає сторінка, через яку я, ІНОЗЕМЕЦЬ, зайду, щоб запросити допомогу. Хтось не буде давити крісло, а хтось і в кризу відчуває себе в чужій країні людиною.

_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 6:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щиро дякую, пане Юрію за вичерпну інформацію!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 20, 2011 7:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Але здається, що то ми вдвох з вами читаємо... Сміюсь.. Smile
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2011 12:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якість спілкування не залежить від кількості учасників. Наш діалог є розлогим та таким, що може претендувати на конструктив... Дякую за Вашу громадську позицію! З повагою Smile
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 25, 2012 3:26 pm    Тема повідомлення: IDEA-Krolevets допомагає Відповісти цитуючи

Складно повірити, але поруч з нами (тими, хто вважає себе ну чи не хакером: тобто вміє користуватись Інтернетом та Word-ом) багато людей, які до комп'ютера ставляться як до НЛО. Ми починаємо проводити індивідуальні майстер-класи (умовна назва) - півгодинні уроки на базі Кролевецької районної бібліотеки для тих, хто прагне:
1) отримати власну поштову скриньку та знати як нею користуватись;
2) зареєструватись в Facebook та на сайті krolevets.com;
3) отримати конкретні поради задля того, аби без витрати "дорогого" часу мати бачення щодо удосконалення себе в сфері ІТ;

Що потрібно? Зайти до бібліотеки (крім понеділка з 15.00) та заявити про бажання пройти майстер-клас, тобто: отримати майстер-урок "IDEA for me" (айдіафомі)...
Якщо ви знаєте людей, яким це потрібно, порадьте їм айдіафомі і ми їм допоможемо! Yahoo!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Громадська організація "Дороговказ" Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group