www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 2:04 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Село Буйволово- нужны фото

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
skoroxod



З нами з: 23.03.09
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 23, 2009 7:34 pm    Тема повідомлення: Село Буйволово- нужны фото Відповісти цитуючи

Здравствуйте, Кролевчане!
Обращаюсь к вам с просьбой о помощи. Моя мама родом из с.Буйволово, сам я провел там каждое школьное лето. Живу в Москве. По известным всем причинам родные места стали ограниченно доступны. Остался там дом бабушки, из космоса видать , но плохенько. Хочу сделать матери приятное: нужны фото села, кто сможет помочь, съездить туда и на цифровик снять виды? Я туда уже не выберусь....
Всем огромный привет. Андрей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 25, 2009 5:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Пофотогафую та викладу на сайті, як я уже зробив з селом Отрохове.
Але, це буде ближче до літа, через постійну зайнятість.

Одне фото з села Буйволове ви, однак, УЖЕ можете бачити тут:
http://krolevets.com/photos/pics.php?directory=actual&currentPic=28


Змінено: Volodymyr (четвер березня 26, 2009 4:06 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
skoroxod



З нами з: 23.03.09
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: четвер березня 26, 2009 1:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо огромное, Владимир! Правда я не совсем понял, когда будет возможность съездить. Но перед выездом, просьба большая, свяжитесь со мной, хотелось бы уточнить про фото.
моя почта "lanlanlan at list.ru"
Андрей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
skoroxod



З нами з: 23.03.09
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 13, 2009 8:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОГРОМНОЕ СПАСИБО НАТАЛЬЕ БОРИСЕНКО, КОТОРАЯ ОТКЛИКНУЛАСЬ НА МОЮ ПРОСЬБУ!!!! Razz
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
skoroxod



З нами з: 23.03.09
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 16, 2011 8:25 am    Тема повідомлення: Сайт о селе Буйволово Відповісти цитуючи

Создан сайт о селе Буйволово www.buivolovo.in.ua Приглашаю принять участие в его развитии. Адрес на сайте.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 19, 2011 10:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нема такого села Буйвалово. Була й є БУЙВАЛІВКА. Як колись у моєму дитинстві.
Не ведіться на офіційні мапи, бо вони створювалися колишнім окупантом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
skoroxod



З нами з: 23.03.09
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: середа грудня 21, 2011 4:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оккупанты говоришь... Я думаю, что во время "окупации" автор вышенаписанного под стол пешком ходил (если вообще был в то время на свете белом). Сравни село времен "окупации" и сейчас, сравни численность населения. Прежде чем такими словами кидаться, надо голову на плечах иметь в полном здравом состоянии. Обсуждать, то о чем понятия не имеешь, легче всего, особенно под чужую дудку.

Здесь просто просили помочь с фотографиями. И пока никто здесь не помог.
Хочу выразить огромную благодарность Николаю Лецику, жителю Кролевца, который помог и помогает далее в создании сайта о прекрасном селе Буйволово - БУЙВАЛІВКА - Буйволове.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Шукаю друзів, знайомих кролевчан Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group