www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 3:02 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Хто що колекціонує?
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 03, 2010 7:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чого це Вам, шановний Кролевич, так все цікаво - чи не "провокатор" Ви з Адміну? І по ночам не спите.... Форум оживити, наприклад... Я думаю що він такий "млявий", бо комп´ютерів мало - Ви не цікавились, скільки їх в Кролевці, скільки мають інтернет? Але це не головне. Я, як думаю і Ви, пишу від душі і для душі. До телекомунікаційної зустрічі, на все добре. (А питання ви ставите вмієте - чи не в міліції працюєте?) Confused
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 10, 2011 8:43 pm    Тема повідомлення: А чому на вашому сайті немає звіту про розмір Відповісти цитуючи

зібраної милостині?
Цитата:
А чого це Вам, шановний Кролевич, так все цікаво


Пане Курнате, я такий від природи- ставити запитання й цікавитися.
То ж маю до вас ще одне: ви на кожній сторінці вашого сайту просите подаянь та хочете помогти Африці. А може краще було б виділили дещицю вашого заробітку та милостині на закуп комп"ютерів для кролевецької бібліотеки, щоб не дорікати землякам за їх нестачу та за відсталість?

І ще одне. Ну навіщо виставляти на людські очі листування з дочкою, ваше неохайне помешкання? Ви ж не зірка Голівуду, щоб робити на вадах вдачі великі гроші. Може то просто марнославство? Як то кажуть, з грязі в князі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 10, 2011 9:29 pm    Тема повідомлення: Подяка шановному Кролевичу Відповісти цитуючи


Шановний Кролевич, дякую за увагу. Прямо зараз готовий внести до бібліотеки Кролевцю 10€ на закупку комп-в, тільки скажіть де? А на всі інші запитання відповіді шукайте в Біблії - таке наприклад, як "...просіть, і дасться...", "...будьте, як діти...", а про Голівуд та про марну славу я там не читав... А що до зірки - то я себе таки вважаю за одну із зірок, поміж інших, як Ви, наприклад... Але в любому випадку я вам вдячний за інтерес, бо ту срорінку мабуть дивимося тільки я та Ви, та ще пару чоловік, так що то є просто напросто кураж, або ж стьоб - таке собі середнє щось між іронією, цинізмом і доброзичливістю, роздуми над самим собою, так би сказати - не звертайте уваги, там нічого серйозного. І останнє - яка це моя така убога неохайна оселя? це ви мене майже образили - для мене так вона шикарна і дуже охайна! На все добре, пишіть частіше, коли є час, привіт кролевчанам.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2011 9:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добпий вечір.Я пробую колекцінувати монети.Мені це цікаво.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 11, 2011 10:04 pm    Тема повідомлення: Молодчина Відповісти цитуючи

Молодчина, vitalik1995, вибач що не знаю як тебе звати, мабуть Віталік так і є? Це добре діло, навіть краще як марки, от тільки дорогіше, але дуже цікаве.
А лупу вже купив?
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: четвер січня 13, 2011 3:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так мене звати Віталік.Лупа в мене вже була.Я їх некупля.Бува що попадеться.Кто віддасть.Бувало що і викопув.Навесні хочу покопати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 2:26 am    Тема повідомлення: ...то можна і СКАРБ (КЛАД) викопати !!! Відповісти цитуючи

Віталік, це добре колекціювання - монети, я чогось і не подумав - це ж якщо копати, то можна і СКАРБ (КЛАД) викопати !!! Ото було б здорово !!!
Тільки обережно - щоб часом на вибухівку не натрапити. Ну, на все добре, хай щастить тобі і хай поповнюється колекція.
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 14, 2011 2:44 am    Тема повідомлення: А де це наш Кролевич подівався... Відповісти цитуючи

А де це наш

Кролевич подівався...???
Задасть питання провокативного характеру раз в рік... - і зникне в невідомому напрямку...ха-ха-ха.
Кролевич, ви хоть Віталіка підтримайте - добре діло хлопець затіяв, я може теж навесні спробую покопати - а що, це Віталік добру ідею подав - і фіз. вправа, і надія щось знайти, замість того, щоб даремно в гімнастичному залі залізо піднімати чи кола по стадіону нарізати...
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: субота січня 15, 2011 12:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за те що пітдтримуєте мене.Щоб на вибухівку ненатрапити потрібно знати де копати.Я такого добра перечитав вже за зиму і думаю спробувати на весні.Можно всіма разом хто хоче виіхати і дайсть Бог щось може знайдем.Тільки шкода що металодетектора немає.Так би було в сто разів легче.А залізо потягати я і сам полюбляю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 07, 2011 1:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

з металодетектором можна щось придумати, сам монети колекціоную
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: четвер березня 10, 2011 6:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Куплю монети

Змінено: vitalik1995 (вівторок листопада 01, 2011 4:29 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ykurnat



З нами з: 05.08.10
Повідомлень: 45
Звідки: Іспанія

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 01, 2011 6:50 pm    Тема повідомлення: То прийми мої поздоровлення! Відповісти цитуючи

Віталік, мені повідомлення про поновлення в темі приходять - тому і заглянув сюди. То прийми мої поздоровлення - якщо нумізмат купує монети, то значить, що справи його пішли вгору!!!
_________________
Юрко - ykurnatWEB.COM™ SSL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника AIM Yahoo! Messenger MSN
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа листопада 02, 2011 7:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа грудня 07, 2011 3:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні відвідувачі сайту.Якщо в когось є якісь непотрібні копійки СССР чи во революційні я зрадістью прийму їх або куплю по розумній ціні.До уваги приймаю все не тільки монети.Бідь-ласка пишіть тут або на почту vitalik19951995@mail.ru
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vitalik1995



З нами з: 11.12.10
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 30, 2012 7:17 pm    Тема повідомлення: Хто що колекціонує Відповісти цитуючи

Добрий вучір!!! Я так бачу тема про колекціонування повністью заснула. Ну все ж таки для тих хто колекціонує- приму в дар 1 копійку 1961 та 1964 невистачає до колекції. Буду дуже вдячний!!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3  далі
Сторінка 2 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group