www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 9:04 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Трек для викрутасiв

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО)
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 06, 2011 2:01 pm    Тема повідомлення: Трек для викрутасiв Відповісти цитуючи

(Сори, шо суржиком, а не на укр. - нет раскладки на пк)

Ув. покатушники!

Есть идея сделать вблизи города трек для всяческих фрирайдов. К примеру между Кучерявым хутором и Зегребельем. Позже тем можно оборудовать самим для себя трассу для соревнований со всякими препятствиями (грязь, горки, водные преграды), а потом проводить соревнования.)

Ваши мысли по этому поводу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 06, 2011 4:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Олександре, а як на рахунок готового мото треку, власником якого являється (на скільки мені відомо) пан Шеремеревич. Я вважаю з приводу оренди треку не виникне ніяких серьозних перешкод. Знаходиться він поблизу колишньої кролеферми. Я особисто там нещодавно був, місцина супер, та й взагалі сальця пожарити, пивка тощо...
Але фрі-райд, фрі-райдом, у вільний час можливо. Навіть цікаво було б пару раз розбитись декому. Адреналінчик поганяти!

Та все ж, Олександре, головне активність.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 07, 2011 12:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Были с Германом этим летом на мото-треке: он короткий и слишком уже крутые там подьемы\спуски. Вело не вытягивает потому, что массы недостаточно. Лично пробовал "штурмом брать", но становлюсь на месте, пробуксовки страшные, а все равно вес маленький - назад сползаю)))) Свое есть свое! =)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Doktor



З нами з: 07.02.11
Повідомлень: 4
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 07, 2011 10:28 pm    Тема повідомлення: Фрірайд на велосипеді "Україна" custom. Відповісти цитуючи

На рахунок штудіювати даунхіл по нашим горбичкам- моторошно за цілісність велосипеду та власних частин тіла. Внашому місті немає велоапаратів такого класу , а наші байки протримаються лише деякий час , якщо не розваляться на першому ж дропі. Що ж до крос-кантрійної траси - мала кількість ентузіастів. Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2011 6:28 pm    Тема повідомлення: Re: Фрірайд на велосипеді "Україна" custom. Відповісти цитуючи

Doktor написав:
Що ж до крос-кантрійної траси - мала кількість ентузіастів. Sad


як мiнiмум 3! Cool
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 08, 2011 7:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

- "Сообразим на троих?!" Drinks or Beer

- Ну а якщо по справі - Doctor в більшості правий! Для агрессивних флеш-гонок потрібні відповідні байки, з мінімальним обладнанням, спрощеною системою перемикання, та відповідною геометрією рами, та й екіпірування теж не зайве, а далі: машина швидкої, чистий одяг (з собою) натовп, учасники (більше трьох все ж). А в місті доречі й просто покататися бажаючих "днем з вогнем" (як кажуть) не знайдеш. Але б якщо пощастило знайти трассу з затяжним, пологим спуском, з невеликими трамплінами чи дропами мінімального (чи взагалі природного походження) то чому б і ні? Я особисто не відмовився би від 20-ти хвилинного швидкістного спуску.
А на рахунок - грязюка, багно, лайно тощо... Тут особисто я за себе сумніваюсь, але думаю от наприклад Артем підтримав би ідею Олександра.

А може просто декому набридає крутити педалі на великі відстані? От і виникає бажання поматрасити на дьортах? Але я наприклад отримую задоволення від більш менш спокійного катання (в стилі кросс - кантрі).
Або припущусь (вибачте, якщо не правий!) може комусь і впадлюку крутити іноді, взагалі???

Як там не крути, кантрійного байка все ж трохи жалькувато. Адже укласти його не питання навіть за одну єкстремальну гонку, не кажучи вже про власну безпеку. Маю гіркий досвід з рукою.
Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 10, 2011 11:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я свого MTB уже "уклав")))))))) ггггг

А от в кайф i педалi "пакрутiть", i грязюку "памiсiть")))))))))))))) Cool

До речi з приводу травм - за зиму "ушатав" один наколiнник, так що з приводу безпеки з Вiктором повнiстю згоден!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bikemaster



З нами з: 06.04.09
Повідомлень: 56
Звідки: м.Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 11, 2011 7:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
я свого MTB уже "уклав"


Олександре, як я вже зрозумів, мені робота таки буде. Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Велосипедні тури у Кролевці та навколо (ФОТО) Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group