www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок березня 19, 2024 8:20 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Якщо влада мене почує, прочитайте дану тему
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 04, 2010 10:02 pm    Тема повідомлення: Якщо влада мене почує, прочитайте дану тему Відповісти цитуючи

Доброго вам здоров"я, шановна місцева владо!
Як корінний житель міста, звертаюсь до вас, хоча,можливо, ви навіть і звернете увагу на це повідовлення (навмисно пишу "ви" з маленької летери в знак неповаги до вас ).

Так ось! Хотілось би запитати у представників влади нашої, за що їм платять гроші і куди йдуть бюджетні гроші, які є (надіюсь) у міста нашого з вами?

Я не прошу вас влаштувати тут Лас - Вегас якийсь чи що, просто соромно за вас і за місто, елементарно лавок та баків для сміття немає ні в парку, ні по місту. Ось скажіть, приїде сюди хто - небуть, якщо ж ви (і ми з вами також) нічого не робимо для міста? Чи невже, щоб зробити нормальні умови (в парку наприклад) необхідно мільйони, невже це так важко? Сподіваюсь, місцева влада почує! Дякую
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 6:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
На жаль, шановний пане Клімате, влада навряд чи вам напише.
Це не означає, що вона, місцева влада, не читає те, про що ми тут говоримо. Але, відповідати, як правило, у них, чи то нема часу, чи то "статус не дозволяє". Що їм, мовляв, до нас, звичайних смертних! Cool

Хоча не всі такі пихаті Smile. Є що й дописують. Почитайте уважно інші гілки.

Хотілося, щоб влада, все-таки, була більш відкритою.

Знову ж таки: ВЛАДА НАС ЧИТАЄ. І (скажу по секрету) час від часу реагує! Повірте мені! Тільки, на жаль, не звітує!

Так що, стукайте, грюкайте у двері, і вам (нам усім, кролевчанам) відчинять!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 7:22 am    Тема повідомлення: Re: Якщо влада мене почує, прочитайте дану тему Відповісти цитуючи

klimat написав:

Сподіваюсь, місцева влада почує! Дякую

Почує, коли збереться достатня к-ть людей та прийде до кабінету і поставить свої вимоги. Одинока репліка десь у нетрях віртуалу мало-вагомий аргумент, а якщо точніше, то просто дзявкотіння моськи.
Я, наприклад, готовий долучитись до компанії. Шукай ще однодумців, пошукаю я. Підемо, поговоримо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 7:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Особисте звернення, дійсно, найдієвіше!

Але, медіа - у даному випадку - форум, це те, що піддає дії чи бездіяльність влади розголосу. Тим більше, що цей форму - винятково кролевецький, а отже вузько спеціалізований і швидко інформує кролевчан про проблеми, досягнення, радощі, гордощі тощо.

Тому - не треба бути скептиком. Знову ж таки, ВЛАДА цей форум читає та робить висновки.

Добиватися свого треба різними шляхами, гадаю!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 05, 2010 7:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я мав на увазі одинокий вигук за яким не буде далі ніяких дій.

А так дійсно, інтернет-майданчик - це дуже зручна штука для гуртування та комунікації.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 07, 2010 9:38 am    Тема повідомлення: Re: Якщо влада мене почує, прочитайте дану тему Відповісти цитуючи

pavlo написав:
klimat написав:

Сподіваюсь, місцева влада почує! Дякую


Я, наприклад, готовий долучитись до компанії. Шукай ще однодумців, пошукаю я. Підемо, поговоримо.


Добре) шукати то можна, але такий вже у нас народ, що нікому нічого не потрібно, живуть собі, аби гірше не було, а боротися за щось ніхто (майже) не хоче! Surprised
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 07, 2010 7:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Приклад ворушіння у цьому напрямку потрібно показувати.
Відносно проблеми, що ти зазначив, то тут здійснити подвиг цілком реально Very Happy , так як ситуація вкрай ганебна і її вирішення, думаю, все ж таки назріває. Варто лиш підштовхнути.
Можливо у процесі громадської діяльності знаходитимуться вже люди (майже 20 р. як совок закінчився) з природним нахилом до місцевого управління, тож інститут самоврядування буде нарешті у нас запроваджуватися.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 07, 2010 7:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
До речі, у нас новий голова адміністрації!
Молодий, завзятий!
Smile
Кролевчанин.
Бажаю йому, щоб кролевчанином він і залишився! Усе робив на благо міста, а не партії, яку він (можливо) представляє!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 01, 2010 3:27 pm    Тема повідомлення: Громадський сектор Відповісти цитуючи

Дуже звикли ми до того, що за нас має працювати влада. Спочатку податки з скрипом збирати, потім вирішувати: а куди ж важливіше їх потратити - чи на допомогу дітям, чи старим... Скудість місцевого бюджету - біда, яка породжує ту проблему, яку порушив КЛІМАТ. Говорити про те, що громада (тобто - ми) може сформувати додатковий фонд під назвою "Мій парк" в розмірі 1,7 млн. грн. (саме стільки необхідно для того, аби надати нашому парку сучасного і цивілізованого вигляду) - ідеалізм, бо кожен зараз сам за себе. Бізнес також виживає, бо утримує не одного себе, а ще й родини тих, хто працює в його рамках. Більше аніж по 200 грн. з одного підприємця навряд чи взяти на цю благодійну і потрібну справу. Вихід один: писати проект і подавати на конкурс до якогось глобального донора. Ось як з "Рошен" - є майданчик на стадіоні для дітей, а могло б не бути... Так буде і з парком. Повірте на слово! Дякую за небайдужість! З повагою...
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 01, 2010 3:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Досягнення - річ специфічна і суб'єктивна, тому саме життя через певний період вкаже на ці досягнення... Ось минуло 6 років від Помаранчової революції... Діти пішли в школу... А що змінилось? Змінилось багато що. А щодо благоустрою міста - то кожен мешканець знає і позитив і негативи. Так буде і з новою владою... Голос влади неофіційно не звучить, бо там трохи інший рівень відповідальності. Серйозні речі, панове! Бажаю успіху на нелогкій ниві! І без фанатизму!!!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 12:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

да при чем тут размер бюджета??
в соседнем Глухове бюджет что, на порядок выше нашего??? Mad

съездите посмотрите сколько там припадает лавочек и урн на один квадратный метр сквера, а потом разглагольствуйте о бюджете и о том как все плохо..

зачем мне такая власть тогда, когда ЭЛЕМЕНТАРНО сквера нормального нет

бюджет, бюджет маленький.. на дома и машины хватает..

пи*деть - не мешки воротить..

Cool
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 7:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так візьми і поворочай, не чекаючи коли "якась влада" за тебе це зробить! Не люблю хамства і хамів! Evil or Very Mad
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 10:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Klimate! Ви ж учитель! Будь-ласка, без нецензурщини!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Містер написав:
Так візьми і поворочай, не чекаючи коли "якась влада" за тебе це зробить! Не люблю хамства і хамів! Evil or Very Mad


ты не смотри на форму написаного, ты лучше суть постарайся понять!!
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 08, 2010 11:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Klimate! Ви ж учитель! Будь-ласка, без нецензурщини!


.. бывший
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group