www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:45 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Про життя шкіл Кролевця
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 7:51 am    Тема повідомлення: Про життя шкіл Кролевця Відповісти цитуючи

Є ідея зробити на сайті розділи (також на форумі) для кожної школи. Там могла би бути різноманітного роду інформація: фото з вечорів, творчість учнів, об’яви тощо. (Що ще на вашу думку?)

То як вам ідея?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 11:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ідея непогана, але чи вистачить ентузіазму?
Для початку треба звязатися з завідуючими по культмасовій роботі цих шкіл, щоб вони через кабінети інформатикм, якщо є підключення до інтернету, висвітлювали тобі всі події, що стались у їхніх школах через електронку.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 11, 2006 11:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Справа не в ентузіазмі, а в часі.
Ентузіастів треба шукати сами в тих кабінетах, про які ти говориш. Можливо підключити старших учнів (інтернет у багатьох є), вчителів.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 22, 2006 10:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В першій школі є Мерцалова Олена Володимирівна в якої і доступ до інету є і часу думаю вистачає. Пізніше напишу її емейл
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 24, 2006 9:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже гарна ідея!!!!! я сам вчився в школі №2,спробую чим не буть допомогти.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 25, 2006 4:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
Дуже гарна ідея!!!!! я сам вчився в школі №2,спробую чим не буть допомогти.

В якому році закінчив?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 25, 2006 9:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Bomber написав:
Дуже гарна ідея!!!!! я сам вчився в школі №2,спробую чим не буть допомогти.

В якому році закінчив?


В 2003р. А ти наверное тоже с шк.№2 ?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 25, 2006 10:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:

В 2003р. А ти наверное тоже с шк.№2 ?

Ні, я з №1 в 2000р.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 25, 2006 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Ні, я з №1 в 2000р.


школа №1 98 рік випуску, тож ми з тобою перетиналися "у реалі" Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 2:09 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vadimius написав:
Primer55 написав:
Ні, я з №1 в 2000р.


школа №1 98 рік випуску, тож ми з тобою перетиналися "у реалі" Smile

Та мабуть.) А хто ти??
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
vadimius



З нами з: 25.09.06
Повідомлень: 32

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 28, 2006 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Та мабуть.) А хто ти??


Smile як би тобі так сказати, щоб відразу зрозумів, звичайна людина чоловічої статі, голова, руки, ноги - як і личить, ось власну фото на аватар втелющу і можна буде глянути на мене на предмет "знайомого фєйсу"
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ден



З нами з: 20.02.07
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2007 9:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Ідея непогана, але чи вистачить ентузіазму?
Для початку треба звязатися з завідуючими по культмасовій роботі цих шкіл, щоб вони через кабінети інформатикм, якщо є підключення до інтернету, висвітлювали тобі всі події, що стались у їхніх школах через електронку.


Не у каждой школы есть поключение в Нет, даже если и есть это будет нормально стоить и никакое руководство на такое денег не даст.
_________________
Ден
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2007 9:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ден написав:
Сварт написав:
Ідея непогана, але чи вистачить ентузіазму?
Для початку треба звязатися з завідуючими по культмасовій роботі цих шкіл, щоб вони через кабінети інформатикм, якщо є підключення до інтернету, висвітлювали тобі всі події, що стались у їхніх школах через електронку.


Не у каждой школы есть поключение в Нет, даже если и есть это будет нормально стоить и никакое руководство на такое денег не даст.


*
Ви знаєте, нарахунок інтернет під"єднання на школи я й не розраховую. Уся надія на школярів, батьків. І тільки.

Пам"ятаю, колись після школи ми збиралися разом у когось вдома, вчили уроки, дуріли. Так можна і зараз. Здибалися у когось з друзів у кого є інтернет і пишіть на форумі! Тільки не виходячи за межі пристойного, морального.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 8:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Ви знаєте, нарахунок інтернет під"єднання на школи я й не розраховую. Уся надія на школярів, батьків. І тільки.
Пам"ятаю, колись після школи ми збиралися разом у когось вдома, вчили уроки, дуріли. Так можна і зараз. Здибалися у когось з друзів у кого є інтернет і пишіть на форумі! Тільки не виходячи за межі пристойного, морального.

Володимир "тєму" каже, було і в мене таке, але тоді "інету" не було, і батьки кричали б, якщо "інет" був би: "Досить очі свої переводити, ідіть краще на вулицю погуляйте"
я впевнений, що батьки інших людей так і говорять....
То де можна зібратись???!!!
а є клуб такий у нас напроти пошти, ОМЕГА.... там недавно інтернет підключили, ось вам і спілкування, підходьте...(не реклама)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:06 pm    Тема повідомлення: Re: Про життя шкіл Кролевця Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
Є ідея зробити на сайті розділи (також на форумі) для кожної школи. Там могла би бути різноманітного роду інформація: фото з вечорів, творчість учнів, об’яви тощо. (Що ще на вашу думку?)

То як вам ідея?

Идея хорошая,я думаю это было бы хорошо сделать!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group