www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 9:35 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Доля фабрики художнього ткацтва

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 14, 2008 8:45 am    Тема повідомлення: Доля фабрики художнього ткацтва Відповісти цитуючи

Спочатку хотіла розмістити цю тему в розділі "Чув дзвін...", але подумала, що туди місцева влада може не заглянути. Почула "новину", що наша фабрика оголошена банкрутом і нібито є рішення про її демонтаж. Дуже хочеться почути хоч якісь коментарі на цю тему від представників влади. Бо якщо це правда, то просто немає слів. Адже наша фабрика унікальна, кролевецький рушник вже давно став символом України. Невже, переживши революції та війни, фабрика загине в наші дні?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 17, 2008 9:53 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Отака доля фабрики у рушниковому краю.

Сумно. А вам?..

Треба хоч пофоткати на пам'ять!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер квітня 17, 2008 3:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Отака доля фабрики у рушниковому краю.

Сумно. А вам?..

Треба хоч пофоткати на пам'ять!


Там вже вовки в бур'янах виють. Остерігайся.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 16, 2008 3:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Фабрика продается стартовая цена 40 000 грн. ето не ошибка, действительно ето просто стартовая цена...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alex



З нами з: 27.07.09
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 28, 2009 1:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З потугами, за участю коштів районного бюджету зберегли фабрику (виділені кошти внесками до статутного фонду новоствореного комунального підприємства - то було ще у 2008 році, що дало змогу викупити основні засоби - ,зокрема, адмінбудівлю з цехами та переоформити їх на заново створене підприємство). Та, як на мою думку, діла все рівно не буде, оскільки вартість продукції залишається досить високою, а конкурентів (на мою думку) достатньо хоч за участю тих же вузькоглазих, які те ж саме можуть зробити набагато дешевше ( в математиці поняття "набагато" розуміється як більше, ніж в 10 разів). Ось така правда.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Laura Mauser



З нами з: 08.08.09
Повідомлень: 6
Звідки: Україна Дніпропетровської Дніпродзержинськ

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 13, 2009 9:19 am    Тема повідомлення: Повідомте, будь ласка, адресу Відповісти цитуючи

Вже котрий день намагаюсь достукатись до когось з форумчан.
Люди добрі, будь ласка, повідомте телефон ткацької фабрики! Хоч якийсь. А ще краще було б - відділу кадрів.
Я розшукую відомості про свого дядька, який до війни працював на цій фабриці художником. Потім, уже дома, його заарештували. Опинився у Німеччині. Далі- детективна історія. Є два свідки, які розповідають різні варіанти. Один говорить, що був з дядьком у концтаборі і що дядько був учасником руху опору. Як художник робив якісь документи для табірного підпілля, за що був заарештований. Потім був наліт американської авіації. Тюрма була розбомблена, але серед мертвих друг не знайшов його тіла.
А другий свідок розповідав, що після війни отримав листа від дядька з Москви, але коли написав йому відповідь, то лист повернувся з поміткою "Адресат вибув".
Прошу вашої допомоги у розшуку номеру телефона відділу кадрів фабрики. Мені важливо дізнатись чи збереглась довоєнна документація фабрики й де вона зараз може знаходитись, у якому архіві.
З повагою до вас!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Alex



З нами з: 27.07.09
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 14, 2009 10:30 am    Тема повідомлення: Доля фабрики художнього ткацтва Відповісти цитуючи

Шановна Любов Мазур (здається, так Вас звати, а можу і помилятись)!
Від мого імені Вам надіслано приватне повідомлення з Вашого питання - перегляньте його.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pefochka



З нами з: 25.07.09
Повідомлень: 50

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 09, 2009 8:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да,фабрика уникальная..Да только руководство фабрики этой не очень уникально..
А ведь человек,который берет на себя ответственность за производство и отвечает за людей.которые там работают-должен в первую очередь думать об этом самом производстве..как его развивать,как добиться рентабельности и при этом всём не прогореть..А если нету тямки руководить,но не хрен и браться..
Можно на этой фабрике шить и вышивать не только рушники,а придумать другой ассортимент,нужный народу..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 10, 2009 9:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pefochka написав:
Да,фабрика уникальная..Да только руководство фабрики этой не очень уникально..
А ведь человек,который берет на себя ответственность за производство и отвечает за людей.которые там работают-должен в первую очередь думать об этом самом производстве..как его развивать,как добиться рентабельности и при этом всём не прогореть..А если нету тямки руководить,но не хрен и браться..
Можно на этой фабрике шить и вышивать не только рушники,а придумать другой ассортимент,нужный народу..

Кролевецькі рушники не шиють і не вишивають - їх тчуть, це абсолютно інша технологія. В радянські часи у фабрики був досить широкий асортимент - постільна білизна, скатертини, простирадла, занавіски тощо. Але проблема в іншому. Як мені пояснювали, в Україні нема льонопереробного комбінату, а якщо і є, то він не дає високоякісних ниток, з яких потім тчуть. В результаті наша фабрика працює на бавовні, але це недовоговічний матеріал, бавовняні рушники линяють, втрачають форму.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Кролевич



З нами з: 07.02.09
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: середа листопада 11, 2009 7:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Якось за кордоном я побачив скатертину й серветки ну дуже схожі на наші кролевецькі і кольором і технікою, аж серце забилося частіше. Виявилося, що вони індійські. Хитрі індуси навчилися від наших предків, зберегли вивчене і тепер заробляють гроші на експорті своєї української продукції. До речі, вона теж із бабовни, але кольори не линяють.
Ми ж свій досвід безтолково загубили, а тепер ще й ниток не можемо знайти. Та вони ж під боком, у білорусів. Було б бажання, а гроші знайдуться. Воно добре було б, щоб відновлення ткацької фабрики стало предметом гордості кролевецької громади. Бо не можна ж усе переводити на приватницький принцип, що по суті суперечить громадському інтересові, навіть є ворожий йому.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group