www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:39 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Про пам'ятники Кролевця та Кролевеччини

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Кролевець туристичний
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: середа квітня 30, 2008 4:56 pm    Тема повідомлення: Про пам'ятники Кролевця та Кролевеччини Відповісти цитуючи

Радует глаз реставрация нашего танка и установка памятника Виноградову. Ставят фонари, укладывают плиточкой, эх лепота...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 02, 2008 6:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ви знаєте, чомусь я і не дивуюсь...
У нас так виходить: хвіст витіг - ніс угруз, ніс витіг - хвіст угруз. Перекладаються існуючі мізерні бюджетні гроші з купки в купку. Таке враження, не можуть визначитися з пріоритетами.
Не раз говорив, дороги - показник роботи місцевої влади. Решта - другорядне. Як противно після шикарної київської траси звертати на нашу роздовбану кролевецьку дорогу! Провінція, та й годі...

Скоро відкриють пам"ятник Виноградову біля танку - вершина гравіювального мистецтва та (як мені здається) дороговизни матерілалу.
А ви бачили, що з з меморіалом невідомому солдату коїться? Літери, цифри повідбивали. Чи з"являться вони до 9-го травня знову?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 02, 2008 12:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я слышал, что деньги на реставрацию были выделены совсем не из местного бюджета - это все старания сына героя Советского Союза Виноградова. Вот так он решил увековечить память своему отцу! Похвально))) Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 02, 2008 12:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:

А ви бачили, що з з меморіалом невідомому солдату коїться? Літери, цифри повідбивали. Чи з"являться вони до 9-го травня знову?


А вот тут уже проявлять заботу должна наша уважаемая местная власть(((
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 25, 2009 9:05 am    Тема повідомлення: Пам'ятники та видатні місця Кролевця та Кролевеччини Відповісти цитуючи

*
Запрошую відвідати сторінку про пам'ятники та видатні місця Кролевця та Кролевеччини! - http://krolevets.com/photos_monuments.php

1) Фото колекція постійно оновлюється.

2) Якщо я щось пропустив, наприклад, якийсь цікавий пам'ятник у певному селі, чи прихований струмочок, чи незвичний природний краєвид - пишіть у цій гілці! Якщо вашого села ще немає - без паніки! Дайте мені трохи часу! Smile

3) Пам'ятники можуть УЖЕ виглядати інакше, бо, хочеться надіятися, місцеві уряди, чи то Кролевця, чи то конкретного села, підтримують їх у належному стані. Знову ж, хочеться надіятися! Тому, обов'язково звертайте увагу на ДАТУ зйомки, перш ніж робити висновки, чи кидати у мене, або і місцеву громаду шишки, чи помідори!

4) Зверніть увагу, скільки у нас по району Лєнінів! Smile

Ну, і на останок, подивіться, як на прикладі Погорілівки ( http://krolevets.com/photos_monuments.php?pogorilivka ), можна повністю змінити вигляд пам'ятника! Пам'ятник полеглим землякам у Великій Вітчизняній війни більше без фігури солдата!!! Де він подівся? Вирішили оновити монумент малою кров'ю?! Бо хто ж, мовляв, приліпить йому відбиту руку без грошової підтримки?!
Чекаємо відповіді від компетентних осіб!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Pakop



З нами з: 19.05.21
Повідомлень: 5

ПовідомленняНаписане: середа травня 19, 2021 2:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
Я слышал, что деньги на реставрацию были выделены совсем не из местного бюджета - это все старания сына героя Советского Союза Виноградова. Вот так он решил увековечить память своему отцу! Похвально))) Wink



молодеу от власти не дождёшься
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Кролевець туристичний Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group