www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 10:26 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Ищу интернет-магазин презервативов: нужен совет опытных

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
OlegMakarov



З нами з: 08.12.23
Повідомлень: 95

ПовідомленняНаписане: середа березня 27, 2024 11:46 am    Тема повідомлення: Ищу интернет-магазин презервативов: нужен совет опытных Відповісти цитуючи

Привет всем! Ищу интернет-магазин для покупки презервативов и хотел бы получить советы от опытных пользователей. Если у вас есть опыт покупки презервативов в сети или вы знаете надежные магазины, поделитесь, пожалуйста, своими впечатлениями и рекомендациями. Заранее благодарю за помощь!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MaksymSavenko



З нами з: 28.03.24
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: четвер березня 28, 2024 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Бдсм товари від Candor Place - це не просто продукти, це можливість розширити свої горизонти в інтимних відносинах і відкрити для себе нові відчуття і емоції. Їхні товари секс шоп вражають якістю і різноманіттям, що робить їх одним із найкращих виборів для тих, хто цінує якість і комфорт у сексшопінгу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Perend



З нами з: 17.01.20
Повідомлень: 81
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 29, 2024 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт! Один з інтернет-магазинів, де я купував презервативи і залишився дуже задоволений — це "Black Bunny" https://black-bunny.com.ua/zakhyst Це досить зручно, коли можна вибрати з широкого асортименту, не виходячи з дому, і при цьому мати гарантію конфіденційності. В "Black Bunny" я знайшов великий вибір презервативів різних брендів, розмірів, текстур і навіть смаків. Важливо, що на сайті є детальні описи і рекомендації, які допомогли мені вибрати саме те, що мені потрібно.
_________________
"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group