www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 11:07 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Магазин з якісним взуттям

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 269

ПовідомленняНаписане: середа листопада 16, 2022 12:05 pm    Тема повідомлення: Магазин з якісним взуттям Відповісти цитуючи

З дружиною хочемо вперше замовити взуття в інтернеті, ось тільки для цього нам потрібний хороший інтернет магазин форумчани пропонуйте сайти, на яких є великий асортимент шкіряного взуття.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 272

ПовідомленняНаписане: середа листопада 16, 2022 12:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я купував неодноразово взуття в інтернеті, тільки щоразу в новому магазині, там де гарна ціна і мені подобається товар і роблю замовлення. Скористайтеся пошуковою системою, за допомогою якої знайдете кілька інтернет магазинів.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 269

ПовідомленняНаписане: середа листопада 16, 2022 12:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так може порадите мені пару сайтів, на яких ви здійснювали замовлення?? Просто не хочеться купити поганий товар. Знайти інтернет магазин не важко, набагато важче дізнатися, наскільки якісні товари в ньому.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 931
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа листопада 16, 2022 12:11 pm    Тема повідомлення: Re: Магазин з якісним взуттям Відповісти цитуючи

Oxigen написав:
З дружиною хочемо вперше замовити взуття в інтернеті, ось тільки для цього нам потрібний хороший інтернет магазин форумчани пропонуйте сайти, на яких є великий асортимент шкіряного взуття.

Здрастуйте я можу вам запропонувати перевірений взуттєвий інтернет магазин https://vittorossi.ua/ua/ Vitto Rossi, саме на цьому сайті з дівчиною робимо придбання. Я ось тільки минулими вихідними замовив собі зимові кросівки, у вівторок приїхала посилка, тепер мої ноги в теплі та повному комфорті.
Раніше також неодноразово здійснювали замовлення, ціною та якостями повністю задоволені. У магазині переважно продається шкіряне взуття, але також є дуже якісний замінник.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
BoykoAnna



З нами з: 16.11.19
Повідомлень: 157

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 26, 2024 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені подобається одяг, в першу чергу, стильний та зручний. Якщо брати серед найбільш відомих та дорогих брендів, то можу порадити нова жіноча колекція lora piana https://domino.ua/loro_piana/gender-woman купити речі з останніх надходжень можна в Доміно - на час, коли кордони майже закриті, тут можна все знайти без проблем. Та й ціни навіть в нинішній час доволі доступні.

Змінено: BoykoAnna (вівторок березня 26, 2024 10:57 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group