www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:49 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Театральні події в Кролевці

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 25, 2009 2:03 pm    Тема повідомлення: Театральні події в Кролевці Відповісти цитуючи

27 березня - Міжнародний день театру. З цього приводу драматичний колектив районного Будинку культури підготував прем'єру вистави за п'єсою Леоніда Жуховицького "Жужа з Будапешту". Молодіжна комедія на дві дії. Всіх бажаючих запрошуємо на виставу в п'ятницю 27 березня в РБК на 15-00.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: середа березня 25, 2009 3:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А це одноразова акція, чи можна буде й далі на різні вистави ходити? хотілося б щоб театральні вистави у місті стали постійним явищем.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер березня 26, 2009 1:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ой, а як би мені цього хотілося Very Happy На жаль, вистава - це довготривалий і ресурсоємний процес. Подивимося, як полетить перша ластівка. Не хотілося б на цьому зупинятися, тим більше, що в роботі вже декілька п'єс.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pro_rock



З нами з: 29.08.06
Повідомлень: 153
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: понеділок березня 30, 2009 9:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Интересно было бы сходить!!!
А сколько вход стоил?
Как прошло театральное действо? Много ли народу было?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 01, 2009 3:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Квиток коштував аж три гривні. На сьогоднішній день - плата просто символічна. Сказати, що був аншлаг, не можна, але публіка була, і якщо судити по реакціі - залишилась задоволена. Так що буде повтор вистави, швидш за все, в квітні, можливо в якусь суботу, щоб не тільки школярі могли прийти. Чекайте анонсу. Very Happy
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: субота квітня 04, 2009 11:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Публіка була?)))))))
школярів примушавули йти туди насильно, бачили б ви їх обличча!! звідки знаю - сам бачив і чув як деякі вчителі це робили! ну це щодо цієї частини аудиторії.
_________________
I love this game
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 06, 2009 7:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво, як це - насильно? Very Happy Якби примушували, то зала була б переповнена. Я питала у знайомих - казали, пропонували, але нікого не змушували. Здається, ви трохи перебільшуєте. А взагалі, мені доводилося вести діалоги на кшталт "театру абсурду":
- Не люблю я театр!
- А що саме і де ви дивилися?
- Та колись в дитинстві показували по телевізору якусь виставу
- Shocked

Я категоричний противник того, щоб когось вести до театру силоміць. Такий глядач і сам дивитися не буде, і іншим не дасть.
Ми орієнтувалися на ту публіку, яка аплодувала, кричала "браво!", а після вистави підходила і дякувала.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 10, 2009 1:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а от якби повтор зробили у квітні на пасху, ото зовсім було б добре, і афіші повісили б. я і сам пішов і ше й родичів прихопив, бо приїду на 3-4 дні свята, а піти буде нікуди, окрім хіба що на природу. а так прикольно - піти на свято чи впередденьсвята на виставу. а ще думаю, що якби школи домовилися з коллективом, то можна було б робити відповідні вистави, які вивчаються шкільною програмою, і не читати з підручників замусолені роками сторінки, а наживо подивитися. воно і засвоюється краще. нещодавно ходили з "колєгами" на "Сто тисяч" - то враження зовсім не ті, коли читаєш, бо п'єси написані для сцени, а не для читання дома в кутку. а тим більше за троячку - це ж антикризова просто ціна ))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 14, 2009 9:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль, перед Великоднем не вийде, бо і серед акторів є віруючі люди. Планується попередньо 25, в суботу, але ще достеменно немає точної дати.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 29, 2009 6:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так шось буде ще чи ні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 30, 2009 9:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обов'язково буде Very Happy Слідкуйте за оголошеннями.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 13, 2012 10:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От так "всьо і затухло"..... Згадав нещодавно про ідею з театральною студією, зайшов сюди, сподіваючись, що може щось зрушило з місця...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 14, 2012 8:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Театральна студія припинила своє існування. На мій превеликий жаль. Колектив не може займатися, не маючи свого приміщення, а в такій великій будівлі їй місця не знайшлося.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Культурне життя Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group