www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 27, 2024 9:50 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Стероидные инъекции

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Спорт
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
n1ko



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 138

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 31, 2023 11:58 pm    Тема повідомлення: Стероидные инъекции Відповісти цитуючи

Привет, друзья! Решил попробовать стероидные инъекции для улучшения результатов тренировок. Кто-то может посоветовать, как выбрать правильные препараты и как правильно их применять? Я еще новичок в этом вопросе, и буду признателен за любой опыт и совет!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Lalina



З нами з: 26.07.22
Повідомлень: 136

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 01, 2024 12:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Выбор стероидов важен, исходя из твоих целей. Хочешь наращивать массу или сжигать жир? Для начала, обрати внимание на интернет-магазин https://arno1d.com/ – там можно купить стероиды высокого качества. Например, если цель набор массы, рекомендую обратить внимание на тестостерон. Но помни, без консультации с врачом не принимай решений. Удачи в твоем пути к лучшей форме!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Fafalist



З нами з: 13.01.24
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: неділя січня 14, 2024 8:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо за рекомендации
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Burbonа



З нами з: 07.07.21
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 09, 2024 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Раджу подивитись ще препарати для здоров'я в інтернет-магазині "Гармонія здоров'я". Добавки для здоров'я тут по хорошій ціні й з великим вибором, так що варіант теж нормальний, думаю, знадобиться. Плюс по всій Україні в них є доставка, я для підтримання гарного стану здоров'я при зайняттях спортом беру тут завжди.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Спорт Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group