www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:20 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 17, 2008 11:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Міська організація "Просвіта" підготувала лист-звернення до районної і міської влади з проектом перейменування вулиць міста. На даний час проект погоджується з іншими громадськими організаціями, вносяться доповнення. На днях я викладу цей проект на форумі.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер січня 17, 2008 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чим ще кролевецька "просвіта" займається?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2008 4:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
А чим ще кролевецька "просвіта" займається?

Нехай адмін вибачає мене за оффтоп. Very Happy
Найчастіше кролевецька "Просвіта" клопоче, щоб наша бібліотека поповнювалася новими книгами - привозять з Києва, роблять презентації тощо. Взагалі, і завдань, і здобутків багато, як і проблем. Але про них не тут. На разі виникла ідея створити "Молоду Просвіту" в м. Кролевець. Не хочете приєднатися?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота січня 19, 2008 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
muckahel написав:
А чим ще кролевецька "просвіта" займається?

На разі виникла ідея створити "Молоду Просвіту" в м. Кролевець. Не хочете приєднатися?


*
Інфо: створено розділ "Просвіта" в Кролевці під рубрикою "Культурне життя Кролевця".
Ласкаво просимо!
http://forum.krolevets.com/viewforum.php?f=28

Стосовно "Молодої Просвіти".
Давайте спершу зробимо так, щом нормальна - уніфікована стосовно віку "Просвіта" збиралася регулярно та прогнозовано. А тоді вже будемо ділити на вік, якщо це треба. Особисто я вважаю, що на разі це - не найболючіше питання.

У розіділ про Просвіту будемо повідомляти про місце та час зустрічі. Приєднуйтеся всі, кому цікаво!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 29, 2008 10:30 pm    Тема повідомлення: Чомусь інші районні керівники виявляють рішучість у відмові Відповісти цитуючи

від тоталітарної символіки, а кролевецькі мовчать. Боюся, що маємо до справи з комуністами з синьо-жовтим прикриттям.

Майдан-ІНФОРМ: 28-01-2008 URL: http://maidan.org.ua/static/news/2007/1201552190.html


В День пам’яті Героїв Крут, 29 січня о 13.00, в селі Плесецьке Васильківського району відбудеться покладання учнівською молоддю квітів на могилу Січових стрільців та вшанування усіх молодих людей, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Цей захід, який проводить Васильківська райдержадміністрація, є черговою ланкою у вихованні українського патріотизму. Першим було рішення районної ради у День соборності України, 22 січня, про ліквідацію всієї тоталітарної символіки на території району. Йдеться про чотири останніх пам’ятника Леніну у Васильківському районі, заміну тоталітарної символіки на державних установах, а також про підготовку на наступну сесію проекту з переліком вулиць, які підлягають перейменуванню.

Васильківська районна рада стала першою на Київщині, яка прийняла таке рішення.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 31, 2008 11:40 am    Тема повідомлення: проект перейменування вулиць Відповісти цитуючи

В розділі "Просвіта" в Кролевці розміщено проект перейменування вулиць міста:
http://forum.krolevets.com/viewtopic.php?p=1792#1792
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 4:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Не всяка історія гідна пам'яті!

Сварт! Не забывайте про таблетки! Они очень помогают при депрессиях и прочих абстинентных состояниях души!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 4:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Про це я вже задумувався давно. Мені й самому гидко жити на вулиці основоположника комунізму ( хоч і перекрученому більшовиками) Карла Маркса. Але є дуже великі проблеми: потрібно змінтти документи населенню, що там рпоживає (паспорт, документи на квартиру, податки, особові справи за місцем навчання або роботи) та документи численних приватних підприємств, в тому числі тому самому Секонд-Хенду на Комуняцькій. Не слід забувати і державні установи, що знаходяться там, адреси яких потрібно змінювати на державному рівні. Це вам не Бекспейсом клацати. І на все це потрібні чималі кошти які в нашій державі належать чиновникам, а не самій державі!

Это еще пол-беды! Самая главная - "Скорая помощь", менты и пожарники! Не надо переименовывать! Надо новые строить и ими увековечивать память.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 4:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
muckahel написав:
Шановні патріоти! Поляки кажуть: "Цьо занадто, то не здраво." У мене все з цього питання.

Цілком згодна, я й сама частенько вживаю цей вираз. Але в даному випадку вважаю "занадто" ставити та підтримувати пам'ятники людям, які ненавиділи Україну, "занадто" називати вулиці іменем режиму, під час якого загинули мільйони українців, "занадто" плазувати перед людьми, які не вважають нас за народ. Я в таких випадках вживаю інший вираз "Чи то голова в піску, чи то пісок в голові".

Для этого и надо-то всего-ничего: быть народом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 5:01 am    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

Людмила написав:
д-р Ловінг написав:
Кату катове... Я хочу, щоб в місті було розроблено проведення референдумів місцевого рівня, як, наприклад в Швейцарії. З часом справедливість буде встановлено.

Значить, просто перейменування - це дорого, а референдум, навіть місцевого рівня, думаєте, обійдеться дешевше? Думаю, ніякі кошти не компенсують історичної сліпоти. Наші діти знають, хто такий Ленін, і поняття не мають, хто такий Олекса Грищенко. Це, по-вашому, справедливо?

Надо знать и про Ленина, и про Грищенка, и про Рындю, и про Маню, и про тех, кто родились в понедельник. И про СПРАВЕДЛИВОСТЬ надо знать!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 5:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Значить план наступний:
1. Визначаємо кандидатів на переймування.
2. Узгоджуємо з мешканцями цих же кандидатів.
3. Пишемо звернення в міськ раду!

Сначала таблетки, а потом пишем!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 5:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
д-р Ловінг написав:
Працювати на місто значить жити в ньому.

Досить дивна позиція. Я навіть оторопіла. Жити в місті - значить, працювати на нього, а не навпаки. На жаль, в місті живуть і злочинці, і бомжі, та взагалі маргіналів вистачає. А от замість конкретних пропозицій розводити філософію - це мало чим допоможе місту.

Ничего странного: каждой твари по паре! Все нормально! А где же бандитам и бомжам жить?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 5:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Щодо імен політичних діячів, чи діячів від політики я говорили трохи вище. А ми, кролевчани, повинні пишатися, що у нас є люди, іменами яких варто називати вулиці. Грищенко, Лукаш - відомі у всьому світі, і їхня слава набагато чистіша від слави Свердлова, Леніна чи Маркса. Цим ми повинні пишатися, а не ховати голову в пісок і кричати: "Моя хата скраю, нехай все залишається, як є".

Можливо, я скажу трохи не по темі, але байдужість мене починає дратувати. Адже кажуть, що не той страшний, хто краде чи вбиває, а той, хто байдуже до цього ставиться - це з його мовчазної згоди скоюються всі злочини!

Люда! По большому счету, не знает обыденный (обычный) мир ни Лукаша, ни Рындю, ни Рудя, ни Грищенка, ни тех, «кого в понедельник мама родила»… Подавляющее большинство кролевчан не знают! Да, и не особо надо! По поводу переименования улиц на 6 страницах форума общается всего лишь ≈ 0,001 взрослого населения Кролевца. «Фантастическая» цифра осведомленных!!! Стройте новые улицы и именуйте их (когда будете при власти, конечно)! А пока постройте, «улучшители и переименователи»!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

флуд, флуд, флуд...... створи окрему тему і цитуй там наші дописи. Може хто коли і зайде, почитає. Головне назву смішну придумай
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MDV написав:
Люда! По большому счету, не знает обыденный (обычный) мир ни Лукаша, ни Рындю, ни Рудя, ни Грищенка, ни тех, «кого в понедельник мама родила»… Подавляющее большинство кролевчан не знают! Да, и не особо надо!

А дійсно! Головне, щоб кендюх був натоптаний. А історію, культуру нам знати не обов'язково.
MDV написав:
По поводу переименования улиц на 6 страницах форума общается всего лишь ≈ 0,001 взрослого населения Кролевца. «Фантастическая» цифра осведомленных!!! Стройте новые улицы и именуйте их (когда будете при власти, конечно)! А пока постройте, «улучшители и переименователи»!

А що з такого ви побудували, що розпоряджаєтеся містом, яке, до речі, вам таке ненависне?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6
Сторінка 6 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group