www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:42 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
FM станція в Кролевці
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа вересня 06, 2006 10:42 am    Тема повідомлення: FM станція в Кролевці Відповісти цитуючи

Є плани створити в Кролевці свою FM станцію.
Без ретрансляції якоїсь київської не обійтися. Неможливо спершу заповнити ефір на 100% кролевецькими програмами - це очевидно.

Питання: яку станція вам подобається, за винятком тих, що вже подаються з Шостки.

Потрібно знати вашу думку
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа вересня 06, 2006 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Джем ФМ

Радіо РОКС
))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: субота листопада 11, 2006 8:35 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Невже тільки моя думка!!!!!!!!!!
я не повірю, Ви пишет, що у Вас є машини-------------цікаво, що Ви там слухаєте....??!!!!!!
Відповідь пліззззз в розділ primer55
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 12, 2006 1:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що ви збираєтесь розміщувати в ефірі - рекламу кролевецьких підприємств чи ту ж саму попсу, якої й так як москалів розвелось?! :?: :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 12, 2006 2:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
А що ви збираєтесь розміщувати в ефірі - рекламу кролевецьких підприємств чи ту ж саму попсу, якої й так як москалів розвелось?! :?: :!:

*
Без реклами в наш час вижити теле-, радіостанціям, самі розумієте - ніяк. Єдине, для того, щоб люди спокійно на неї (рекламу) реагували, треба робити якісний продукт - з гумором та головою.

На Заході до реклами ставляться нормально, бо вона не набридлива, а інформативна, чесна та здебільшого з перцем!

Сварте, я б з радістю транслював ТІЛЬКИ джаз, або ТІЛЬКИ класичну музику, або ТІЛЬКИ українських виконавців. Побачимо. Для цього і вивчаємо вашу думку.

Дякуємо за відгук!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок грудня 05, 2006 5:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, все таки Володимире, що ви вирішили, що до ФМ станції......
Буде чи ні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 17, 2007 9:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вам будь-який бізнесмен скаже що засновувати окрему радіо-станцію не рентабельно - повністю заповнити ефір не можливо. До того ж по українським законам за кожне використання чужої інтелектуалбної власності потрібно платити. Єдина можливість, наприкладі села Шостки, винаймати ефірний час в інших ФМ-радіостанцій наприклад у популярного у нас "радіо 5". Є тільки одна проблема (принаймні для мене): більша частина Кролевчан відверті попсовики і щоб радіо було популярним треба буде постійно програвати "Columbia Pictures"! Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ChelSea



З нами з: 24.02.07
Повідомлень: 36
Звідки: г.Кролевец

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
А що ви збираєтесь розміщувати в ефірі - рекламу кролевецьких підприємств чи ту ж саму попсу, якої й так як москалів розвелось?! :?: :!:

а что же ты сам слушаешь?! Twisted Evil Хорошие радиостанции Радио Maximum,love Radio,Next,D Fm,Energi,Europa +,Русское радио,Хит Фм..Надо крутить песни разных стилей и направлений и для разной категории людей или можна отвести час для неформатной музыки!Вообщим идей много!
_________________
Моя любовь как ветер,ее не видишь,но чувствуешь...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Gravas



З нами з: 27.10.06
Повідомлень: 12
Звідки: Krolevets city

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 02, 2007 3:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

... Д1му Б1ллайна, п1сн1 про тюрму, С1рьогу та Лабуду.
Сяде перед м1крофоном DJ Нудний 1 отримають мешканц1 газету "Кролевецький в1сник" та ТиРК "Кролевець" в еф1р1 чи таке рад1о як у нас на базар1
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота березня 03, 2007 11:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Потрібно створити радіо, яке відрізнятиметься від інших. Це не важко, якщо програвати важку музику. Але хіба ж буде її слухати наша попсова молодь?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
AndreyB



З нами з: 18.03.07
Повідомлень: 4
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: неділя березня 18, 2007 8:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

+1 за Jam FM
Радио Рокс - тоже раньше было хорошо, сейчас почти не слушаю - качество сигнала даже в Киеве местами на 3 балла. Когда стоит хороша акустика любая помеха в эфири реально напрягает, поэтму предпочитаю диски Very Happy

+1 за более попсовую волну, хотя сам такие не слушаю больше 15 мин. Но в Киеве есть радио Ренесанс и Мелодия - абсолютная нейтральная музыка и большинству людей подходит, особенно, ИМХО "стареющему" Кролевцу.
_________________
http://www.mitsubishi-club.org/
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа травня 23, 2007 1:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
А що ви збираєтесь розміщувати в ефірі - рекламу кролевецьких підприємств чи ту ж саму попсу, якої й так як москалів розвелось?! :?: :!:

Вибачте, що пізно відповідаю, але тема ще, гадаю, не закрита. Наші кролевчани навіть уявити не можуть, яка кількість чудових виконавців, не відомих широкому загалу, творить в Україні. Причому більшість з них із задоволенням буде надавати свою музику для БЕЗКОШТОВНОЇ трансляції. Просто цим треба займатися. Ми вже обговорювали у приватній бесіді цю тему з Володимиром - це великий шмат роботи, не кажучи вже про фінансові витрати. Але зовсім не утопія. Наприклад, чом не взяти записи (хоча б і концертні) учасників "Про-Рок" чи "Оберегів України"? А щодо ретрансляції? Не знаю, чи живе ще радіо "Континент"? Є ще "Мелодія", "Music Radio"...
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 3:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Народ, не знаю шо ви там бачили, знаєте або думаєте, шо знаєте... Але ми цього року забацали у гуртожитку радіостанцію. Слухакчі - 100% студентів. Спочатку всі кричали, шо нада попсу, шо у всіх різні інтереси, бо ми з DJ WITOSS (Б.Церква) повні клабери і слухаемо переважно "гупалкі". Це всьо правда, НО... Головне, чим мона зацікавити сухача, це не музика, а програми. Якшо зможемо (якшо така станція буде, то сам туди буду проситися і готувати матеріали) заповнити ефір класним програмним продуктом, то музика потроху на 2 план піде. Треба також визначитьися з "цільовою аудиторією". Я особосто слухаю KISS FM, EUROPA +, ENERGY і т.п. Пишіть, якшо шо... Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 1:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Народ, не знаю шо ви там бачили, знаєте або думаєте, шо знаєте... Але ми цього року забацали у гуртожитку радіостанцію. Слухакчі - 100% студентів. Спочатку всі кричали, шо нада попсу, шо у всіх різні інтереси, бо ми з DJ WITOSS (Б.Церква) повні клабери і слухаемо переважно "гупалкі". Це всьо правда, НО... Головне, чим мона зацікавити сухача, це не музика, а програми. Якшо зможемо (якшо така станція буде, то сам туди буду проситися і готувати матеріали) заповнити ефір класним програмним продуктом, то музика потроху на 2 план піде. Треба також визначитьися з "цільовою аудиторією". Я особосто слухаю KISS FM, EUROPA +, ENERGY і т.п. Пишіть, якшо шо... Very Happy

Ну от, а мені кажуть: нинішня молодь нічим не цікавиться Smile А є якісь ідеї з приводу тематики програм?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 10:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Shocked Топіків для програм можна знайти, як то кажуть "валом". Враховуючи, що люди, які мешкають у місті (маю на увазі переважно молодь і підлітків) по радіо чують або ретро або новини, а по телевізору "Катю Пушкарьову" і серіал "Мєнти"; то навіть програма, у якій би їм чітко пояснили різницю між різними стилями музики, додавши прикладів, була б "на вєс золота". Наприклад моїм батькам сподобався стиль "trance", і навіть "d'n'b" роботи українських ді-джеїв. А хто знає, може, тому самому "дяді Васі", шо сидить на роботі не сподобається те ж саме?! Це перше.
Друге: які новини ми чуємо щоранку? ТСН-ного типу випуски. Це не цікаво. :? Особисто для мене було б цікавіше почути ті новини, які б мене стосувалися, чи хоча б зацікавили. Місцеві новини + абстрактні новини цільового спрямування - це і цікаво, і корисно. :idea:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group