www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 11:57 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Коли ж нарешті в Кролевець повернутся заробітчани?Що та влад

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Хочете бути новинарем?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
serwise



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 1
Звідки: KROLEVETS

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 06, 2007 1:44 am    Тема повідомлення: Коли ж нарешті в Кролевець повернутся заробітчани?Що та влад Відповісти цитуючи

Коли повернутся заробітчани додому,в рідне місто?А ще-сильна країна?!
_________________
serwise
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота жовтня 06, 2007 3:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Заробітчани будуть повертатись тоді, коли вдома буде робота.

А хто створює робочі місця в сучасному світі? Або сам для себе працюючий, якщо він приватний підприємець, або наймається до роботодавця - знову ж таки приватного підприємця, що дає робочі місця іншим.

А що потрібно для того, щоб розвивалось приватне підприємництво? Для цього у владу потрібно обирати того, хто прийматиме відповідні закони. Це по-перше, по-друге, самій громаді потрібно проявляти відповідну активність. Наші ж громадяни звикли більше жалітись на когось та чекати, ніж самим шевелити задом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 10:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цікаво чи після того, як вони відбехали такий центр зайнятості в нас робочих місць побільшає?!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 10:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Чим більший відбехали, тим більше заробили! Smile

Там, де будівництво - 50 відсотків крадіжок, відкатів, інших схем засовування грошей, матеріалів в свої кармани.

Аксіома!

Але, можливо наш центр побудовано й чесно, хто його знає!

Нехай працюють, щоб ми з вами працювали!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 11:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, наступним кроком після побудови Центру зайнятості буде побудова притулку для тих, кому комунальні послуги не по кишені.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 2:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Размер и стоимость центра занятости с занятостью населения напрямую не связан. Если дела "верхней" власти и далее будут развиваться по такому сценарию, то их скоро в Кролевце может быть и несколько! По идее, кролевчан больше должны беспокоить цены на рынке, а не стоимость центра занятости!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
MDV



З нами з: 23.11.08
Повідомлень: 29
Звідки: Сумская обл., г. Кролевец

ПовідомленняНаписане: субота грудня 13, 2008 2:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну, какой ненормальный будет возвращаться в Кролевец из Испании (Италии, Германии, Франции и т.д.), даже если в Кролевце будет работа?! Вы где живете?!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я ось почитав дописи нашого новачка і помітив що всі вони лише негативна реакція на дописи інших. І всеодно йому, що там написано, головне обісрати думку іншого...

Перш ніж критикувати мій допис, почитай в тлумачному словнику значення слова "сарказм".

Ти б точно не повернувся, ти б краще там згнив. Поняття "батьківщина" теж почитай.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MDV написав:
Ну, какой ненормальный будет возвращаться в Кролевец из Испании (Италии, Германии, Франции и т.д.), даже если в Кролевце будет работа?! Вы где живете?!

Я живу в Кролевці, правда, повернулася не з Іспанії чи Франції, а з Києва, мій приятель прожив 10 років в Іспанії, мав власний бізнес, от-от мали йому дати громадянство, а він взяв і повернувся. Отакий-от ненормальний. Наш адмін дуже часто буває за кордоном, працює там і гадаю, що у нього була не одна можливість залишитись там назавжди, а ось чомусь повертається в Кролевець.
Не треба міряти людей на свій копил - якщо вам так гірко в Кролевці (Україні), їдьте світ за очі - вас тут ніхто не тримає, все одно з таких, як ви користі, як з відомої тварини молочної продукції. Але мені чомусь здається, що і в "теплих краях" на вас ніхто з розпростертими обіймами не чекає і там ви завжди будете чужий.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 19, 2008 10:31 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Ну, какой ненормальный будет возвращаться в Кролевец из Испании (Италии, Германии, Франции и т.д.), даже если в Кролевце будет работа?! Вы где живете?!


*
30 відсотків з тих, що виїхали на постійне місце проживення за межі України хотіли б, або дійсно повертаються назад.

Від себе скажу, що вже 13 років їжджу у Європу і бажання залишитися там не виникає.

Дійсно, можливо справа в іншому. Батьківщина, коріння - це не у всіх людей, пане ЕмДеВе, абстрактні поняття та тема для вираження свого цинізму.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Alan_S



З нами з: 16.05.23
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: неділя червня 11, 2023 5:12 pm    Тема повідомлення: Новина: почали ремонтувати тенісні корти в парку Відповісти цитуючи

Люди за кордоном призвчаються до порядку, сервісу. А у нас 2 тенісних корти такі занедбані. Треба хоча б траву прибрати, потім розмітку підновити: вже одною розвагою для європейців буде більше!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Хочете бути новинарем? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group