www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 3:37 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Час та місце наступної зустрічі "Просвіти"

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> "Просвіта" в Кролевці
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота січня 19, 2008 1:03 pm    Тема повідомлення: Час та місце наступної зустрічі "Просвіти" Відповісти цитуючи

*
У цій гілці будемо повідомляти про час та місце наступної зустрічі "Просвіти".

Людмило - це завдання, перш за все, для тебе! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: субота січня 19, 2008 9:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чекаю інфи. Якщо будуть цікаві події - неодмінно приєднаюся.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 21, 2008 11:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

22 січня, в День Соборності України біля пам'ятника Т.Г. Шевченку відбудуться урочистості за участю представників міської та районної влади і, звісно, членів "Просвіти". На жаль, через погодні умови немає можливості зробити ці заходи насиченими і більш масовими. Чекаємо на всіх, для кого цей день - свято.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 21, 2008 7:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
22 січня, в День Соборності України ... На жаль, через погодні умови немає можливості зробити ці заходи насиченими і більш масовими...

*
Боюся, що не в погодi справа...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 26, 2008 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А где собирается ""Просвіта"?

И кто входит в её состав?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 26, 2008 11:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль, місцева "Просвіта" не має свого приміщення, тому збирається в Будинку культури. Плануються збори 10 березня біля пам'ятника Шевченку. Час уточнюється. До складу "Просвіти" входять люди різних професій і різного віку.
А 22 січня було велике зібрання біля Шевченка, що дуже радує.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Natalka



З нами з: 05.10.08
Повідомлень: 10
Звідки: Кролевець-Суми

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 05, 2008 12:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яка ціль Просвіти, і методи здійснення зазначеної мети? Чи це просто ЩЕ пусте слово, мрія?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 06, 2008 7:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ціль «Просвіти» – розвиток національної культури (у найширшому сенсі, першочергово утвердженням української мови), патріотизму шляхом донесення правдивої історії.
А методи зазначені і в назві організації – це розповсюдження інформації в першу чергу. Також ми проводимо певні заходи (свята, презентації і т. п.) за участю і молодого покоління.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Natalka



З нами з: 05.10.08
Повідомлень: 10
Звідки: Кролевець-Суми

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 06, 2008 1:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pavlo написав:
Також ми проводимо певні заходи (свята, презентації і т. п.) за участю і молодого покоління.

Які конкретно заходи "Просвіта" вже вровела?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 07, 2008 7:31 am    Тема повідомлення: Заходи, проведені "Просвітою" Відповісти цитуючи

Один із основних заходів, що був ініційований "Просвітою" - святкування ювілею М.О. Лукаша в 1993 році. Саме тоді багато хто з кролевчан вперше почув це ім'я. З того часу одна з вулиць Кролевця була названа його іменем, перейменовано ряд вулиць, зокрема, вул. Енгельса носить ім'я нашого земляка лікаря Салія. Регулярно проводяться заходи до Шевченківських свят, до Дня Соборності та Незалежності України.
В районній, дитячій, шкільних бібліотеках вам покажуть книги (мабуть, вже перевалило за сотню - не рахувала), які просвітяни привезли з Києва і безкоштовно передали в бібліотеки, попередньо провівши презентації. Зараз на порядку денному стоїть перейменування вулиць міста.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> "Просвіта" в Кролевці Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group