www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 1:33 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Переходим на вейпы

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra.
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 97

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 3:53 pm    Тема повідомлення: Переходим на вейпы Відповісти цитуючи

Я вот уже давно не парюсь по этому поводу - а просто парю))
Отличный способ бросить курить - полезно для здоровья и не раздражаешь окружающих.
А вы как считаете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 12, 2021 3:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а где купить вейп недорого?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: середа квітня 21, 2021 10:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Правильно! надо бросать курить по возможности, никотин убивает здоровье. Парение говорят, тоже не сильно полезно, но я так не думаю. Ничего не будет от ароматного пара, наоборот - это как кальян, паришь себе вкусно и наслаждаешься ЗОЖ.
Покупать электронные сигареты советую тут drsmoke.org/juul/juul-pods/ Масса крутых устройств по адекватным ценам - читайте отзывы и описание и делайте выбор.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Qiwi



З нами з: 28.06.21
Повідомлень: 84

ПовідомленняНаписане: неділя липня 04, 2021 5:39 pm    Тема повідомлення: Картриджи джул Відповісти цитуючи

Всем привет, если вам нужны не дорогие картриджи джул то обратитесь вот в этот интернет-магазин. У них доступные цены и быстрая доставка. Давно уже у них заказываю, проблем никогда не было.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Freona



З нами з: 21.04.20
Повідомлень: 238

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 01, 2022 2:59 pm    Тема повідомлення: Re: Переходим на вейпы Відповісти цитуючи

bors написав:
Я вот уже давно не парюсь по этому поводу - а просто парю))
Отличный способ бросить курить - полезно для здоровья и не раздражаешь окружающих.
А вы как считаете?


Поддерживаю, тоже склоняюсь в сторону вейпа, удобно, безопасно для здоровья, а большое разнообразие вкусовых решений и крепости позволяет постоянно экспериментировать и открывать для себя новые ароматы. Кому интересно, вот тут https://hvmarket.com.ua/g100852170-zhidkost-dlya-vejpa можно заказать жидкость для вейпа, есть из чего выбрать, все в наличии. Сколько раз у них оформляла заказ, ни разу не подводили Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 04, 2022 7:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну не знаю... Я как-то больше за кальян голосую, потому что это и проще, и безопаснее, в отличии от вейпов. А сейчас вообще можно супер крутой кальян hi-tech https://kalyanchik.ua/kaljany/hi-tech заказать и это без сомнений будет в разы круче любого вейпа.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Qiwi



З нами з: 28.06.21
Повідомлень: 84

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 26, 2022 10:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сейчас действительно многие переходят на вейпы. Я вот здесь покупаю солевые жидкости https://cloudstore.com.ua/chaser/ потому как нораальные цены и быстрая доставка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Зимина



З нами з: 26.03.21
Повідомлень: 90

ПовідомленняНаписане: неділя грудня 18, 2022 3:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для себя недавно открыла и вам советую приобрести электронные испарители именно здесь https://hardsmoke.shop/electronnie-sigareti-pod.html . Я там нашла крутые одноразовые наборы, но можно взять сигарету с меняющимися картриджами. Тут вас смогут проконсультировать по всем вопросам и помочь с выбором.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Moxero



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 48

ПовідомленняНаписане: четвер травня 04, 2023 9:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ого скільки всього порадили, я теж хочу вейп собі купити, але не знаю як вибрати
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ulalu



З нами з: 14.05.21
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: четвер травня 04, 2023 9:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, вибір чималий, в ньому буде важко розібратись
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
sapo



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 117

ПовідомленняНаписане: четвер травня 04, 2023 9:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дійсно, в цій темі багато корисної інформації про вейпи. Але якщо ви не знаєте, як вибрати, то я б порадив звернутися до фахівців або краще, до продавців вейп-магазинів, наприклад VapeHub. Вони можуть допомогти вам вибрати вейп в залежності від ваших потреб і бюджету. Також, зверніть увагу на якість продукту та наявність сертифікатів якості, щоб бути впевненим у безпеці використання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 215

ПовідомленняНаписане: неділя червня 18, 2023 7:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я уже давно перешла на вейпы, потому что благодаря ним нет этого ужасного запаха сигарет. В интернете недорого сейчас продаются одноразки Lost Mary https://lost-mary.com.ua/, так что если Вы хотите уйти от обычных сигарет, при этом сэкономить деньги - очень рекомендую.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group