www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 6:48 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Це не про досягнення влади, а пропозиція їй, якщо

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 27, 2007 4:07 pm    Тема повідомлення: Це не про досягнення влади, а пропозиція їй, якщо Відповісти цитуючи

вони "соізволять" сюди заглядати.

Я пропоную видрукувати карту міста з історичними назвами його кутків
(чи по-теперішньому мікрорайонів), як от: Кошуківка, Гребениківка, Замковище, Гончарівка, Загребелля і т.д.

Крім історичного чинника, це матиме й суто практичний. Назва вулиці без номера хати не скаже, в якому кутку міста живе людина. А от назва кутка поможе її знайти.

У мене збереглося послання мого родича, що його демобілізували на війну 1914 року, до його дружини з проханням надіслати 6 фунтів сала (українець без сала і воювати не може!), і то швидко, бо скоро мала бути виправа на фронт. Цікавим є те, що в адресі було вказано лише таке: Кролєвєц, Черніговской губ, Кошуківка, та ім"я та прізвище його дружини. Й послання знайшло адресатку. Чи можете подібну доставу пошти уявити зараз?

Завдяки такій карті ми більше любитимемо своє місто.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 04, 2008 1:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

данную вещь мы предлагали сделать еще перед первым фестивалем за свои деньги. на меня посмотрели как на идиота и сказали что это глупость.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 08, 2008 6:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

теж думав про цю ідею
До речі, якщо комусь треба можу десь викласти відскановану карту Кролевця
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа квітня 09, 2008 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Шли мені на ящик. Скоро викладу декілька на сайті!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця квітня 11, 2008 7:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Краще десь викладу, бо займає 29 мб, а зменшення розміру зменшить якість(((
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group