www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок квітня 16, 2024 4:33 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Мягкая мебель

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 690
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа березня 15, 2023 10:09 pm    Тема повідомлення: Мягкая мебель Відповісти цитуючи

Не могу определиться, какую мягкую мебель выбрать для гостиной. Хочется что-то удобное и красивое, но не знаю, какую стиль выбрать. Может, кто-то посоветует что-то? Или какой-то мебельный интернет магазин?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 265

ПовідомленняНаписане: середа березня 15, 2023 10:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я недавно купил угловой диван в офлайн магазине. Очень доволен покупкой - диван мягкий, удобный, идеально подходит для отдыха. Рекомендую обратить внимание на офлайн магазины города, возможно можно обойтись без интернета.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 269

ПовідомленняНаписане: середа березня 15, 2023 10:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моя семья также планирует покупать новую мебель, ведь скоро завершится ремонт в квартире которую мы купили. Подождем ответов вместе с вами, вы подкинули хорошую идею, выбрать мебель через интернет.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 922
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа березня 15, 2023 10:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Не могу определиться, какую мягкую мебель выбрать для гостиной. Хочется что-то удобное и красивое, но не знаю, какую стиль выбрать. Может, кто-то посоветует что-то? Или какой-то мебельный интернет магазин?

Я бы порекомендовал посетить фабрику мягкой мебели Константа https://constanta.ua в которой мы лично делали приобретение. Ассортимент мебели довольно большой, для разных комнат. Мебель сделана из качественного дерева и иных материалов, по типу поролона и ткани.
Допустим взять тот же самый диван который мы купили в прошлом году, на нем удобно сидеть, его можно разложить, после чего он будет уже готов для комфортного сна.
Кроме дивана мы еще покупали кресло и кровать, на товар у нас жалоб нет, полностью всем доволен, также могу отметить качественную консультацию менеджера интернет магазина Константа.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Dynka



З нами з: 24.03.23
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер березня 30, 2023 8:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На цих вихідних багато часу витратив на заказ або купівлю вже готових меблів, це зараз ще та задача. Якщо потрібно вибрати в якомусь стилі, треба затратити часу щоб знайти щось толкове. Спочатку побував в виставкових залах свого міста, там все печально. Вихід один - інтернет. Сайтів багато, виробників теж, плюс мінус якість однакова( тобто гарна, якщо брати не бюджетні вироби). Все таки мені вдалося знайти те що я хотів. Ось каталог продукції ікеа, яка представлена в Україні
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Feona



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 156

ПовідомленняНаписане: четвер травня 25, 2023 3:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мы диван уже присмотрели в одном магазинчике, сейчас хотим шкаф купить, но никак не можем найти нужного размера. Подскажите где в Киеве делают мебель на заказ?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 147

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 26, 2023 8:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На скільки мені відомо, є виготовлення меблів на замовлення на green-mebel.com.ua/ru/ В Києві та області тут найкращі ціни на меблі. Виготовити шафу зможуть необхідного Вам розміру. Проект та дизайн меблів може бути Вашим або компанії. Уточнити всі питання Ви можете безпосередньо у представників компанії Green меблі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Anasteisha



З нами з: 12.09.20
Повідомлень: 80

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 23, 2023 1:47 am    Тема повідомлення: Re: Мягкая мебель Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Не могу определиться, какую мягкую мебель выбрать для гостиной. Хочется что-то удобное и красивое, но не знаю, какую стиль выбрать. Может, кто-то посоветует что-то? Или какой-то мебельный интернет магазин?


Посмотрите в интернет магазине "ArtWood", предлагает качественные кровати в большом ассортименте. Обратите внимание на мягкие кровати - https://artwood.kiev.ua/krovati/myagkie-krovati/ имеют обивку из текстиля или кожи, что придает им стильный и комфортный вид. Компания предоставляет клиентам выбор мягких кроватей, которые идеально могут вписаться в интерьер спальной комнаты и обеспечить уютную атмосферу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group