www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер квітня 18, 2024 7:24 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Удаленна работа

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Lalina



З нами з: 26.07.22
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 02, 2023 9:06 pm    Тема повідомлення: Удаленна работа Відповісти цитуючи

Я ищу удалённую работу на данный момент и хочу у вас спросить совета, какая сфера позволяет работать онлайн со свободным графиком?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
n1ko



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 135

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 02, 2023 10:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обычно предложения по онлайн трудоустройству требуют четкого графика работы. Но я нашла вот эту https://villamodels.club/rabota-udalenno/ удалённую работу моделью в агентстве VillaModels. Мне нравится свободный график и хорошая возможность зарабатывать деньги, когда я могу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 401

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 13, 2023 3:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, этот блог действительно очень интересный. Я так, кстати, нашла информацию про удаленную работу - там опубликовали один сайт, где нужны были переводчики для работы удаленно и я написала отклик по этой вакансии. Могу Вам сказать, что я сейчас очень прилично на этом зарабатываю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Dynka



З нами з: 24.03.23
Повідомлень: 3

ПовідомленняНаписане: четвер березня 30, 2023 8:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажите приблизительно сумму, которую вы зарабатываете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group