www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 12:41 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
сексшоп

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Oxigen



З нами з: 18.02.20
Повідомлень: 263

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 06, 2023 1:38 pm    Тема повідомлення: сексшоп Відповісти цитуючи

Любите ли вы эксперименты в сексе, если да, то где заказываете секс игрушки? И стоит ли их пробовать?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Amur



З нами з: 16.02.20
Повідомлень: 264

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 06, 2023 2:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можна купити набір вагінальні кульки або яку-небудь красиву еротичну білизну, яке вже точно допоможе освіжити відносини. І трохи розслабитися під келих вина, нам з дружиною такі романтичні вечори допомагають трохи освіжити відчуття. Багато чого купували саме в цьому секс-шопі, раджу його і вам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Qiwi



З нами з: 28.06.21
Повідомлень: 84

ПовідомленняНаписане: субота лютого 11, 2023 7:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тут ви можете замовити смарт-вібратор https://sex-igrashki.com.ua/vibratori/smart-vibrator/ Ціни в них не високі та на багато товарів зараз гарні знижки. З доставкою в мене проблем не було.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Feona



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 155

ПовідомленняНаписане: середа березня 29, 2023 3:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я ще такі іграшки не купувала, але вони мене дуже зацікавили. Підкажіть де краще купувати товари для дорослих?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Neeo



З нами з: 27.07.19
Повідомлень: 146

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 31, 2023 10:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Можу Вам порадити мій улюблений сексшоп https://planeta-lubvi.com.ua/uk Інтернет-магазин Планета Кохання продає якісні сертифіковані товари, ціни на які найнижчі у порівнянні із іншими подібними магазинами. На всі секс іграшки надається рік гарантії з моменту покупки. В каталозі дуже гарний вибір різноманітних товарів, можете обрати щось на свій смак та зробити замовлення на сайті магазину.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
denis145552



З нами з: 04.01.23
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: середа травня 24, 2023 6:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ты хочешь получить максимальное удовольствие и воздействие от анальной игры? Тогда тебе стоит обратить внимание на анальные пробки интернет магазина Sweet-Passion! Наши товары производятся из материалов высочайшего качества и имеют эффективную, удобную форму. Анальные пробки помогут полностью насладиться самым разными ощущениями: от тонкой анальной стимуляции до глубокого поражения. Они помогут добиться наивысших пределов наслаждения. Купить анальные пробки Sweet-Passion – это инструмент, созданный, чтобы наслаждаться самыми волнующими и притягательными ощущениями!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
ulalu



З нами з: 14.05.21
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 01, 2023 6:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как много людей, которые пользуются подобными вещами. Удивительно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 01, 2023 6:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне знакомый преподнес интересный подарок, я так понимаю с намеком - анальную пробку DITTO BY WE-VIBE. Я специально почитала про нее в интернете. Довольно занятная штука. Не знаю, на что он надеется, мы еле знакомы для таких презентов, но он парень симпатичный, интересный. Может стоит ответить на его намек адекватно? Пока раздумываю. А вы что скажете?


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bors



З нами з: 22.03.19
Повідомлень: 97

ПовідомленняНаписане: субота вересня 02, 2023 10:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Жінка присить купити їй вібратор кролик, як його вибрати?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Moxero



З нами з: 14.10.21
Повідомлень: 48

ПовідомленняНаписане: субота вересня 02, 2023 10:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В інтернеті можна знайти купу подібних товарів. Варто тільки спочатку визначитися що саме вам потрібно та почитати відгуки від покупців. Ось, є на сайті Сandy Beach вібратор кролик https://candy-beach.com.ua/happy-land/ihrashky/vibratory/vibratory-kroliki від хороших виробників. Я на цьому порталі вже робила покупки - все супер.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сметичка



З нами з: 30.08.22
Повідомлень: 216

ПовідомленняНаписане: субота січня 06, 2024 9:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Друзі, в цьому немає нічого соромного, тому що різноманітність в інтимному житті – це нормально для всіх, просто не всі про це говорять. Загалом раджу Вам ось цей Інтернет сексшоп - саме тут Ви зможете знайти рідкісні іграшки, які дозволять поринути у світ насолод.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Daverion



З нами з: 13.01.24
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: субота січня 13, 2024 5:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Багато хто такі товари купує. Це абсолютно нормально.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Fafalist



З нами з: 13.01.24
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 15, 2024 6:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, багато хто купує іграшки для секса https://kupidon.toys/uk/seks-igrushki/ , я в магазині Kupidon.toys багато всього замовляв та завжди хочеться ще щось придбати. Тут часто з'являються новинки, які я бажаю бачити у своїй спальні. Це таке задоволення приносить! Усім раджу спробувати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Hant



З нами з: 20.02.21
Повідомлень: 338

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 06, 2024 6:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый вечер всем. Можно будет посмотреть для выбора автоматический мастурбатор https://sextop.com.ua/avtomaticheskiy-masturbator/
В общем на данный момент действительно заслуживает внимания для покупки.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Пропонуйте нові теми! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group