www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 12:19 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Выбор букета

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veronilima



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: середа серпня 31, 2022 10:37 pm    Тема повідомлення: Выбор букета Відповісти цитуючи

Здравствуйте, хочу произвести впечатление на девушку, знаю она очень любит цветы, особенно гортензии. Где купить букет с свежими цветами, чтобы долго простояли и радовали её?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 546
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 31, 2022 10:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я думаю, что сейчас в любом цветочном можно найти такие цветы, К тому же там Флорист вам посоветует, какой букет или же композицию собрать, также вы можете сделать это самостоятельно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
night



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: середа серпня 31, 2022 10:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А моя девушка любит только розы, потому у меня никогда нет проблем с выбором букета, дарю всегда почти один и тот же цвет, эмоций не отбавлять, вот что значит стабильность.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 677
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 31, 2022 10:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуй, найти хорошие цветы, что не завянут на следующий день достаточно сложно.
Перепробовал много магазинов, пока не нашёл идеальный, тут точно купите лучшие гортензии в городе https://zelena.ua/bouquet/bukety/gortenziya.html и не раз за ними вернётесь.
Если у кого-то праздник, первым делом заказываю цветы, недавно подарил маме нежный букет с гортензией Даффтаун М размера.
Приятным бонусом идёт пакетик подкормки, так цветы дольше сохранят свежесть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: неділя лютого 05, 2023 12:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, довольно симпатичный букет. Хотя мне вот кажется, что лучше роз в наше время вообще ничего нельзя придумать. Вы посмотрите какой шикарный букет роз https://srez.com.ua/ru/roses/ сейчас можно приобрести - вот эти цветы наиболее интересные и Вам будет приятно видеть радость в глазах человека.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Аннет



З нами з: 04.02.20
Повідомлень: 134

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 21, 2023 11:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нещодавно прочитала ось цю класну статтю https://shostka.info/shostkanews/luchshye-rozy-v-den-rozhdenyya/ І завдяки їй я якраз змогла навчитися правильно вибирати троянди, на що звернути увагу і які сорти будуть довше радувати очі. При тому я познайомилася з чудовим салоном квітів Dicentra, там чудові букети та рекомендую вам розглянути композиції саме там.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: середа березня 22, 2023 12:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вариантов цветочных магазинов очень много, но мой любимый это магазинов цветов с доставкой Алматы https://orange-flowers.kz/ . Мне очень нравится то, что тут всегда все самое свежее, тут всегда минимальные цены и доставка тут очень и очень быстрая.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Deputat



З нами з: 27.10.20
Повідомлень: 153

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 31, 2023 7:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В Киеве есть сеть цветочных магазинов «Чайная роза», доставку цветов делают 24/7 и такие шикарные букеты для любого повода, выбор большой. Для того чтобы купить цветы в киеве советую зайти на сайт магазина, сделать выбор, заказать доставку по адресу и назначить время доставки, проплатить, и все будет выполнено в точности до минуты.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group