www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:31 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Стройматеріали
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Shandeeb



З нами з: 28.05.21
Повідомлень: 21
Звідки: Кролевец

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 27, 2022 10:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вартість в першу чергу буде залежати від площі стіни та якості матеріалів, які ви хочете використовувати для неї. Щоб зекономити, можна купити інтер'єрні фарби недорого тут https://budmat.lviv.ua/budivelni-sumishi/interierni-farbi/, цей матеріал хороший для стін, він стійкий і довговічний. Мені здається, що дані фарби все-таки самий надійний матеріал для фарбування стін! А на майстрах раджу не економити, найміть тямущих хлопців, щоб вони зробили все якісно і у вас не було ніяких проблем надалі.
_________________
"The only thing necessary for evil to triumph is for good men to do nothing." - Edmund Burke
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Katrina



З нами з: 01.04.22
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: четвер січня 26, 2023 10:26 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мені потрібна порада з вибору матеріалу для перекриття будинку. Що сьогодні вважається надійним та якісним матеріалом, яким можна перекрити власний будинок?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AleхsandR



З нами з: 24.04.21
Повідомлень: 10

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 27, 2023 4:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
А мені потрібна порада з вибору матеріалу для перекриття будинку. Що сьогодні вважається надійним та якісним матеріалом, яким можна перекрити власний будинок?

Якщо обираєте матеріал для перекриття будинку, тоді беріть натуральну черепицю. Це сучасний матеріал, який є популярним уже багато років. Ціна на натуральну черепицю не маленька, проте якісні властивості, справді, найкращі. Черепиця з роками не змінить свого зовнішнього вигляду та якісних характеристик. Перегляньте варіанти натуральної черепиці в інтернет магазині Благосвіт, ось відповідний каталог https://blagosvit.com.ua/uk/category/naturalna-cherepica-ua/, тут є підбір популярних моделей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Harry



З нами з: 23.01.23
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 30, 2023 11:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я частенько присматриваю варианты в интернете. Решили стеклянное ограждение балкона заказать, долго выбирали, остановились пока на компании Eraglass, они предлагают самые выгодные условия, еще и изготовление под ключ по индивидуальным размерам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
диана922



З нами з: 29.01.22
Повідомлень: 27

ПовідомленняНаписане: середа лютого 01, 2023 8:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хорошо что сейчас есть аренда строительного оборудования и выходит недорого, не так как покупать, просто нам нужно было на время, не на постоянной основе. поэтому смысла покупать нет, а вот аренда выход. они все быстро нам доставили на объект, все в отличном новое состоянии, по технике вопросов нет, и даже небольшой инструктаж был.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Liwok



З нами з: 14.10.22
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2023 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Скажите, а где можно приобрести монтажную ленту?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Halei



З нами з: 31.10.19
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: неділя березня 19, 2023 10:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А с строймаркетах нет?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Proxor



З нами з: 21.03.23
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 21, 2023 10:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

И действительно... Вроде бы простая вещь, но подобрать бывает не просто. Вот скотч - без проблем, везде есть, но не везде им воспользуешься. А монтажные ленты я нашел в Розетке. https://rozetka.com.ua/montagnie-elementi/c4670476/ Там большой ассортимент, с разными свойствами. То есть, подбирать надо по задачах: можно купить простую ленту, можно двустороннюю. армированную. Короче, подобрать можно на все случаи жизни. И по стоимости тоже большой разброс.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Deputat



З нами з: 27.10.20
Повідомлень: 153

ПовідомленняНаписане: понеділок квітня 10, 2023 1:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми знайшли де можна замовити дійсно якісний ламінований гіпсокартон, і я був би не я, якщо з вами не поділився би контактами магазина з гарними цінами. Ось посилання viadecor.ua перейшовши по цьому посиланню знайти зможете дійсно якісний гіпсокартон, по приємній ціні.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
SeregaS



З нами з: 26.01.22
Повідомлень: 44

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 09, 2023 9:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мы на днях покупали в компании АктиВЕН качественные и недорогие Stonelight блоки . У них быстрая доставка и отличный сервис. Если нужны стройматериалы, то это только к ним.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Hant



З нами з: 20.02.21
Повідомлень: 338

ПовідомленняНаписане: субота липня 29, 2023 8:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрый день. Хочу обратить ваше на сварной настил на этом сайте https://nnprom.ru/
Пока соотношение цены и качества мне кажется самым предпочтительным для рассмотрения здесь и сейчас.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
fenix33



З нами з: 06.08.22
Повідомлень: 12

ПовідомленняНаписане: четвер січня 11, 2024 8:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для меня было важно выбрать прочные гаражные ворота, обеспечивающие надежную защиту от взлома. Благодаря компании "Металмастер" https://www.metalmaster.zp.ua/pages/vorota/3-garazhnye-vorota.html в Запорожье, я нашел интересные варианты металлических гаражных ворот. Их решение полностью соответствует моим требованиям. Также на их сайте я нашел решетки на окна, которые я планирую установить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group