www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:48 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Отпуск

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити?
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Qiwi



З нами з: 28.06.21
Повідомлень: 84

ПовідомленняНаписане: середа серпня 04, 2021 4:12 pm    Тема повідомлення: Отпуск Відповісти цитуючи

Здравствуйте. Если вы ищете, где отдохнуть летом и не можете определиться с выбором курорта, могу посоветовать обратить внимание на хороший туристический портал "КультурCOM" https://kulttur.com Мы недавно выбирали, куда поехать в отпуск и на этом портале нашли зметку "Самые красивые города Австрии", здесь много красивых фотографий и описаны все достопримечательности, советую этот портал.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
MariaMaria



З нами з: 27.09.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 27, 2021 1:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

прикольно
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: середа вересня 29, 2021 10:51 am    Тема повідомлення: Отдых Відповісти цитуючи

Всем привет!
Я люблю отдых в жарких странах, очень нравится Греция.
Это рай для души.
Решили с женой сделать себе романтическую поездку)
Заказали трасфер у https://aktis.taxi/ru/Greece/Thessaloniki+Airport+Makedonia+SKG-%3ENeos+Marmaras
Это очень удобно, дёшево, и качественно, персонал прекрасный, машины тоже, именно то что мы хотели Yahoo!
А как вы любите отдыхать, и где?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
AlyonkaN



З нами з: 07.11.21
Повідомлень: 9

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 07, 2021 8:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

очень в Крым хочется. Но с теперешним положением - никак
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Letova



З нами з: 21.12.20
Повідомлень: 39

ПовідомленняНаписане: вівторок березня 22, 2022 6:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я тоже стараюсь в отпуск куда-нибудь ездить , все таки нужно отдыхать от работы и будней. В этом году меня заинтересовала https://incomartour.com.ua/countries/18 путевка в Норвегию от туроператора Инкомартур . Это отличный вариант для путешествия с семьей.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Валентинка



З нами з: 24.04.20
Повідомлень: 373

ПовідомленняНаписане: вівторок червня 14, 2022 5:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я очень хочу в Карпаты. Мне просто безумно нравится та местность и там можно оздоровиться, при чем не за все деньги мира. Я знаю отличный отель Трускавец, который назодится недалеко от санаториемв и местных достопримечательностей - вот сюда снова хочу попасть, чтоб потом снова себя чувствовать здоровым человеком.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 19, 2022 5:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Класних санторіів дуже багато і обрати максимально крутий дуже складна задача. Саме тому ми вирішили звернутися в компанію Акватур і там нам порадили санаторій Кришталеве джерело https://akwatur.com/uk/sanatorium/sanatorij-krishtaleve-dzherelo/ . Тут максимально комфортні номери та дуже красива природа. Це просто неймовірне місце.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Kolian



З нами з: 21.05.22
Повідомлень: 219

ПовідомленняНаписане: субота серпня 27, 2022 4:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю товары для кемпинга нужно покупать только у проверенного поставщика, чтобы быть уверенным в его качестве. Посоветую всем интернет-магазин https://terraincognita.com.ua/ в котором предоставлен большой выбор ассортимента, я лично покупал рюкзак для похода, фонарик и термос, то мне всё понравились, качество хорошее и цены адекватные.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Елена Буркина



З нами з: 24.07.22
Повідомлень: 45

ПовідомленняНаписане: четвер березня 16, 2023 7:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Как же я обожаю ресторан аквапарка КваКва. Далеко не в каждом месте так умеют готовить курицу. Причём как классическое барбекью - куриные крылышки это нечто, так и более изысканные варианты - кесадилью и филе в устричном соусе.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Fafalist



З нами з: 13.01.24
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: неділя січня 14, 2024 8:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Давно не был в отпуске
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
zaycev



З нами з: 13.02.24
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 13, 2024 5:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрий день довго шукали тури до Єгипту з Німеччини . ціни були високі , дякуєм за відпочинок Гарячі тури
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Мадонна



З нами з: 15.01.24
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 23, 2024 7:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за гарні ідеї!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Де відпочити? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group