www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:40 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Кролевецька локальна мережа!!
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця червня 22, 2007 8:58 pm    Тема повідомлення: Кролевецька локальна мережа!! Відповісти цитуючи

Так як власник сам цю новину не розмістив, розкажу її я.

В Кролевці тянуть локальну мережу з !безлімітним доступом до інтернету!! Коштує така радість 50 грн за підключення (включно з вартістю першого місяця) та абонентна плата - 30 грн! Покищо швидкість 128 Кбіт та обіцяють збільшення. Єдина проблемка - кабель покищо протянули тільки на проспекті. На черзі Комуністична та вулиця імені "піар-менеджера капіталу", але буде це ближче до весни Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
investigator



З нами з: 06.04.07
Повідомлень: 2

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 13, 2007 2:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

так в Кролевце до сих пор с инетом туго?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
VORT



З нами з: 07.08.07
Повідомлень: 3
Звідки: м. Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 14, 2007 6:34 pm    Тема повідомлення: Re: Кролевецька локальна мережа!! Відповісти цитуючи

Ну, ето уже лучше, помню скорость 17 кb/sek была, при скачивании фильма оценочное время было больше 100 часовSmile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 10:42 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кляті нероби!!! Обіцяли до мене в серпні дійти, а самі Проспект все ніяк не дороблять!!!

P.S. Привіт Ворту!!!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 1:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Кляті нероби!!! Обіцяли до мене в серпні дійти, а самі Проспект все ніяк не дороблять!!!

P.S. Привіт Ворту!!!


Лопату, кабел в руки, и вперед....
Слабо финансируют значит, если медленно работают или "власть" не заинтересована в прокладке кабеля...

Сварт написав:
P.S. Щоб поспілкуватись і дізнатись новини мені й 33.6 вистачає, а більша швидкість Бомберу напевно для скачування порнухи потрібна Laughing
... Чьи слова?? Что на порнушку подсел??? Laughing Laughing Laughing
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
P.S. Щоб поспілкуватись і дізнатись новини мені й 33.6 вистачає, а більша швидкість Бомберу напевно для скачування порнухи потрібна Laughing
... Чьи слова?? Что на порнушку подсел??? Laughing Laughing Laughing[/quote]
Цього я і чекав)))
Задовбало сидіти в універі проги качати. Хотілось би чогось людського вдома, а Укртелекому платити влом((
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Хлопці!

Не чекайте якості від сітки поки-що!

Вони самі, по-моєму беруть трафік в укртелекому!

Не забувайте, безплатний сир - тільки в мишоловці!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
taku



З нами з: 23.01.08
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: неділя січня 27, 2008 9:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А можна детальніше про можливість підключення. Які є варіанти?

Сама живу далеко, хочу підключити батьків. Дуже дякую
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
АВН



З нами з: 18.05.07
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа лютого 13, 2008 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я користуюся цією мережею. Мене влаштовує...........
Підключили швидко. Плата не велика. Всім раджу.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
klimat



З нами з: 03.01.08
Повідомлень: 82
Звідки: Krollywood city

ПовідомленняНаписане: середа лютого 13, 2008 9:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

АВН написав:
А я користуюся цією мережею. Мене влаштовує...........
Підключили швидко. Плата не велика. Всім раджу.


не подскажешь как на эту сетку попасть из другого города через И - нет????
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
АВН



З нами з: 18.05.07
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа лютого 13, 2008 11:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

klimat написав:
АВН написав:
А я користуюся цією мережею. Мене влаштовує...........
Підключили швидко. Плата не велика. Всім раджу.


не подскажешь как на эту сетку попасть из другого города через И - нет????


У них, на сколько я знаю, сервак со статическим IP. Вот от сюда и надо начинать плясать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
АВН



З нами з: 18.05.07
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 25, 2008 11:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

До речі, сьогодні підключився ........... Був приємно здивований. Швидкість до 60 Кбайт / с. Клас!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
BOBAH



З нами з: 14.03.08
Повідомлень: 4
Звідки: Яготин, Київська обл.

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 14, 2008 2:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я користуюсь ОГО від Укртелеком. Абонплата 100 грн. і 256кбіт на прийом без обмежень в трафіку. Мене влаштовує. Комп'ютер не виключається, постійно качає фільми та всяку корисну всячину.
_________________
Были же люди как люди, и вдруг все стали дебилами. (Брат 2)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Makar



З нами з: 01.04.08
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: вівторок квітня 01, 2008 5:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кабельщики облажаются по-поводу нета, если токо не буде роздача сумкой кабельной фирмы через спутник, просто ихние 128 там реальных 24-33 кб/с а вобще идея о локалки не так уж плохоя хоть в контру или в вёлд ов варкрафт по сети по валится не плохо, просто зажралися все уже первые года нета в кролевце дак скорость была 2-4 кб/с и все давольные были.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
АВН



З нами з: 18.05.07
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: п'ятниця травня 23, 2008 11:01 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В останние два дня роботает плохо...............
А как у Вас , пользователей локальной сети???
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Новини Кролевця Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group