www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 5:37 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Как увеличить посещаемость и активность форума?
Перейти до сторінки 1, 2  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рееєстрація на форумі
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: субота січня 26, 2008 2:24 am    Тема повідомлення: Как увеличить посещаемость и активность форума? Відповісти цитуючи

Каким путем можно увеличить посещаемость и активность участников кролевецкого форума?

1. Реклама
2. Регистрация в интернет поисковиках
3. Популярные и интересные темы на форуме
4. Многих привлекает ответственность (вакантность модераторов)
5. Оригинальный дизайн и подход к пользователям
6. Удиление проекту много времени со стороны администрации
7. Модифицироваться (чем больше нового, тем интереснее)
8. Система пирамиды (Рассказал друзьям, друзья друзьям и т.д.)
9. Оставить ссылки на других проектах и форумах

Предлагайте свои идеи)))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
taku



З нами з: 23.01.08
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: неділя січня 27, 2008 11:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дорогой ВаНес, это стандарная программа раскрутки Интернер ресурса) Предлагаю тебе оценить саму задачу данного проекта. Сделан он на добровольных началах человеком, которому не-все-равно.

Для такого ресурса чужая реклама не нужна. Да и на других сайтах себя рекламировать не очень понятно зачем. Разве что в "Однокласниках" и в похожих проектах, где народ ищет земляков. Там действительно тусит перспективная аудитория.

Вот "из уст в уста" правильно. Респект.

Я и сама непрочь помочь админу, чем смогу.

А за тему спасибо Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 28, 2008 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

taku написав:
Дорогой ВаНес, это стандарная программа раскрутки Интернер ресурса) Предлагаю тебе оценить саму задачу данного проекта. Сделан он на добровольных началах человеком, которому не-все-равно.

Для такого ресурса чужая реклама не нужна. Да и на других сайтах себя рекламировать не очень понятно зачем. Разве что в "Однокласниках" и в похожих проектах, где народ ищет земляков. Там действительно тусит перспективная аудитория.

Вот "из уст в уста" правильно. Респект.

Я и сама непрочь помочь админу, чем смогу.

А за тему спасибо Wink


taku, спасибо за исправление и дополнение! Мне бы очень хотелось, чтобы количество участников НАШЕГО кролевецкого форума увеличивалось, и происходило бы бурное обсуждение всего кролевецкого.
КРОЛЕВЧАНЕ ВСЕГО МИРА ОБЪЕДИНЯЕМСЯ :!: :!: :!:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
taku



З нами з: 23.01.08
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 29, 2008 12:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
КРОЛЕВЧАНЕ ВСЕГО МИРА ОБЪЕДИНЯЕМСЯ :!: :!: :!:


собираемся http://vkontakte.ru/club1384542
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 29, 2008 4:42 pm    Тема повідомлення: Re: Как увеличить посещаемость и активность форума? Відповісти цитуючи

vaNes написав:
Каким путем можно увеличить посещаемость и активность участников кролевецкого форума?

1. Реклама
2. Регистрация в интернет поисковиках
3. Популярные и интересные темы на форуме
4. Многих привлекает ответственность (вакантность модераторов)
5. Оригинальный дизайн и подход к пользователям
6. Удиление проекту много времени со стороны администрации
7. Модифицироваться (чем больше нового, тем интереснее)
8. Система пирамиды (Рассказал друзьям, друзья друзьям и т.д.)
9. Оставить ссылки на других проектах и форумах

Предлагайте свои идеи)))


Заохочує на форуми жорстка словесна суперечка! "Розжовування соплів" нікого не цікавить. Я гадав знайшов собі нового ідейного ворога, а ви не захотіли поділитись своїми ідеями куди мені пійти. Адже так як ту статейку ви скатали, то власної думки з цього приводу не маєте!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: середа січня 30, 2008 6:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:


Заохочує на форуми жорстка словесна суперечка! "Розжовування соплів" нікого не цікавить. Я гадав знайшов собі нового ідейного ворога, а ви не захотіли поділитись своїми ідеями куди мені пійти. Адже так як ту статейку ви скатали, то власної думки з цього приводу не маєте!


Свартику, я вижу ты сильно умный! Что-то ты парнишка разошелся, зря, не шути так...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bomber



З нами з: 24.06.06
Повідомлень: 57
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа січня 30, 2008 10:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та наверное уже все у кого есть постоянный доступ в интернет, присутствуют в этом форуме, но не все общаються, просто регистрируються и все.... Это их отношение к родному городу...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 31, 2008 8:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
Сварт написав:


Заохочує на форуми жорстка словесна суперечка! "Розжовування соплів" нікого не цікавить. Я гадав знайшов собі нового ідейного ворога, а ви не захотіли поділитись своїми ідеями куди мені пійти. Адже так як ту статейку ви скатали, то власної думки з цього приводу не маєте!


Свартику, я вижу ты сильно умный! Что-то ты парнишка разошелся, зря, не шути так...

Поперше я вам також до мене на ти звертатись не дозволяв, а подруге я не "розійшовся". Я продовжую. Не ви перші, не ви останні. Я не жартую коли йдеться про честь моєї країни і моєї мови
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: четвер січня 31, 2008 10:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:

Я не жартую коли йдеться про честь моєї країни і моєї мови


И в чем это ты меня хочешь упрекнуть, а... Свартик? Хватит сопли жувать парниша, про честь страны он мне будет что-то рассказывать, мал, ещё чтобы меня учить((( Думай как увеличить активность кролевецкого форума.

А да, я забыл, мы же очень нежные, милейший Свартику, а то я тыкаю, буду теперь выкать...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: четвер січня 31, 2008 10:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Bomber написав:
Та наверное уже все у кого есть постоянный доступ в интернет, присутствуют в этом форуме, но не все общаються, просто регистрируються и все.... Это их отношение к родному городу...


Я тоже так считаю) Неужели кролевчанам, у которых есть доступ в интернет, равнодушное отношение к родному городу или что-ли они такие малословные, или не знают, или не хотят знать, что происходит в Кролевце((( Я не хочу чтобы было так... Наверно, все-таки мало кто из кролевчан знают о существовании сайта и форума, надо исправлять эту ситуацию!!! Наилучшим способом продвижения форума я думаю будет - система пирамиды (Рассказал друзьям, друзья друзьям) - естественно кролевчанам, кому не безразличен наш родной город Кролевец!

Уважаемый администратор форума, каковы Ваши предложения по увеличении активности и посещаемости кролевецкого форума?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер січня 31, 2008 1:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
И в чем это ты меня хочешь упрекнуть, а... Свартик?

В тому що ти соромиш нашу країну просто своїм існуванням. Навіть думки своєї не маєш. Ти бачив щоб я коли-небудь щось скатав?!

vaNes написав:
Хватит сопли жувать парниша, про честь страны он мне будет что-то рассказывать, мал, ещё чтобы меня учить


Вік призивний а отже й країну від таких дибілів (вибач Володимире) захищати маю право. Якщо в тебе нема ніяких моральних принципів і любові до батьківщини, то це не означає що всі такі! Хоча хто його знає яка в тебе там батьківщина.
vaNes написав:
Думай как увеличить активность кролевецкого форума.

Менше спати треба було. Все що ти сказав вже давно обговорено і для форуму даної тематики нічого крім розказування друзів (чим я вже другий рік займаюсь і добрий десяток кролевчан дізнались саме від мене) нема.

Ну про що з тобою можна сперичатись?! Це просто витрачання часу. Ніяких тобі аргументів. Хочби раз інтелектом посмердів. Як дитя якесь
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
vaNes



З нами з: 17.08.07
Повідомлень: 84
Звідки: Krolevets-City

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 01, 2008 8:56 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:

Вік призивний а отже й країну від таких дибілів (вибач Володимире) захищати маю право. Якщо в тебе нема ніяких моральних принципів і любові до батьківщини, то це не означає що всі такі! Хоча хто його знає яка в тебе там батьківщина.


Ты думаешь, что я тебя (вас) не знаю? Ты (вы) глубоко в этом заблуждаешься! (Братик Виталины).В Кролевце голову оторву Twisted Evil
(Уважаемый Владимир, извините за грубость)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Неприрожденный Убийца



З нами з: 01.02.08
Повідомлень: 1
Звідки: Украина

ПовідомленняНаписане: п'ятниця лютого 01, 2008 11:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

vaNes написав:
Сварт написав:

Вік призивний а отже й країну від таких дибілів (вибач Володимире) захищати маю право. Якщо в тебе нема ніяких моральних принципів і любові до батьківщини, то це не означає що всі такі! Хоча хто його знає яка в тебе там батьківщина.


Ты думаешь, что я тебя (вас) не знаю? Ты (вы) глубоко в этом заблуждаешься! (Братик Виталины).В Кролевце голову оторву Twisted Evil
(Уважаемый Владимир, извините за грубость)


а теперь верблюд слушай меня!!!! Тебе чё слишком весело живётся в Кролевце??? Так я могу грусти подкинуть при твоём огромном желании!!!
СВАРТ абсолютно прав, а если ты старше то это не даёт тебе права на претиснение!!! так что задумайся над этим ВАНЮША ок?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота лютого 02, 2008 10:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Та-а-ак!

Хлопцi!
Анумо, швиденько, кожен пiдтер своi ПОСТИ!
Прошу вас!

Скоро вже битися будемо, чи що?!

Не забувайте, що ми всi - кролевчани! I перш за все саме цьому треба шануватися!

Не заставляйте мене бути цербером-цензором. Приберiть образи та погрози у власних постах!

I ще. Шановний Неприроджений Вбивце! Будь-ласка, не використовуйте пiдписiв анi нацистiв, нi фашистiв. Це - прохання. Не пiдводьте мене пiд статтю.
Не забувайте, у Нiмеччинi навiть iснуe стаття за згадування того, кого ви згадали.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
KiborG_89



З нами з: 19.02.08
Повідомлень: 13
Звідки: Киев

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 19, 2008 9:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

за такое повидение на форуме обычно даетса "бан" на пару нидель.
Еще бы я добавил бы в FAQ паравила повидения на сайте я просто не нашол там а может просто между глаз попало ))
а так форум зачетный респект =) Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Рееєстрація на форумі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group