www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: вівторок квітня 16, 2024 9:37 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Пральний порошок

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Kolian



З нами з: 21.05.22
Повідомлень: 227

ПовідомленняНаписане: середа грудня 07, 2022 1:22 am    Тема повідомлення: Пральний порошок Відповісти цитуючи

Доброго вечора. Хотів би поділитись нещодавнім досвідом купівлі прального порошку в інтернет магазині https://greenclean.ua/uk/category/washing_powders/ . Тут можна купити без фосфатні препарати, які не шкодять ні людині ні оточенню. Спочатку мені здавалось, що це все дурниці, але коли попробував користуватися цим порошком, то залишились тільки позитивні враження. Препарати не містять сильних хімічних запахів які залишаються на одязі після прання, абсолютно безпечні, та не викликають алергії. А також, на сайті цього магазину, можна купити їх за доступною ціною.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira19840



З нами з: 29.11.22
Повідомлень: 89

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 08, 2022 3:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А мне нравится обычный Ариэль или Персил.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
буксик



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 78

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 17, 2023 10:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подскажите, пожалуйста, какой пятновыводитель детский считается наиболее эффективным и безопасным для маленьких детей? У нас в семье малыш, который постоянно разводит пятна на своей одежде, и я хочу подобрать средство, которое справится с загрязнениями, но при этом не будет наносить вред его коже и здоровью.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 17, 2023 10:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По поводу выбора пятновыводителя детского https://paninadivani.com.ua/ru/vyvidnyk-pliam-i-zapakhiv/ , могу порекомендовать вам обратить внимание на сайт одного магазина, где предлагают широкий ассортимент пятновыводителей, специально разработанных для удаления загрязнений с детской одежды. Из моего опыта, пятновыводители на основе натуральных компонентов обычно более мягкие и безопасные для детей. На сайте PaninaDivani вы сможете найти пятновыводители, которые не только эффективно удаляют пятна, но и бережно заботятся о деликатной детской коже. Одним из хороших вариантов может быть выбор пятновыводителя среди продукции, представленной на этом сайте. Помните, что перед использованием любого нового средства всегда стоит провести небольшой тест на небольшом участке ткани, чтобы убедиться в его совместимости с конкретными видами материалов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ira19840



З нами з: 29.11.22
Повідомлень: 89

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 19, 2023 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

буксик написав:
Подскажите, пожалуйста, какой пятновыводитель детский считается наиболее эффективным и безопасным для маленьких детей? У нас в семье малыш, который постоянно разводит пятна на своей одежде, и я хочу подобрать средство, которое справится с загрязнениями, но при этом не будет наносить вред его коже и здоровью.

Раджу спробувати спрей для виведення плям для одягу, відмінний результат. Я чим тільки не користувалася і ефект був мінімальний, ще й терти потрібно було довго. А тут нанесла і через годину закинула білизну в машину, ніяких п'ятен.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group