www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 6:46 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Банк для юр лиц

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Помпон



З нами з: 15.03.21
Повідомлень: 73

ПовідомленняНаписане: середа листопада 30, 2022 11:45 am    Тема повідомлення: Банк для юр лиц Відповісти цитуючи

Посоветуйте банк для юридических лиц, не могу никак выбрать подходящий!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа листопада 30, 2022 4:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот банк, где РКО для юр лиц можно заказать, рекомендую. Мы сотрудничаем именно с этим банком, открыть счет там можно бесплатно, ежемесячная абонементная плата в каждом пакете разная. Просто стоит обратиться в этот банк и узнать все условия по обслуживанию.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Эдик



З нами з: 26.02.20
Повідомлень: 62

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 21, 2023 11:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Для фирмы важно, чтобы была возможность скидывать оплаты в валюте на зарубежные счета поставщиков.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Лизонька



З нами з: 28.02.20
Повідомлень: 103

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 21, 2023 1:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, это важная деталь вопроса, поэтому всегда нужно уточнять в банке возможность эквайринга и тд. Я бы вообще на вашем месте оформила не только гривневый счет, но и валютный, а долларовую или евровую уже смотрите сами, в зависимости от ваших поставщиков и тд. В любом случае в платежном сервисе MC подобрать карту и открыть счет вообще не проблема. Можно даже удаленно все оформить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
wil



З нами з: 26.12.22
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 25, 2023 11:14 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я неодноразово рекомендував своїм друзям і родині відкрити картку в банку Агропросперіс. Вони є одним із найнадійніших банків в Україні https://ap-bank.com/ , з широким вибором фінансових послуг та зручною онлайн-підтримкою. Я впевнений, ви також будете задоволені їхнім обслуговуванням.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Чув дзвін, та не знаю звідки він Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group