www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 4:53 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Стосовно вікон

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Constanta



З нами з: 23.01.21
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: четвер січня 20, 2022 11:38 pm    Тема повідомлення: Стосовно вікон Відповісти цитуючи

Вітаю!
Чи не підкажете яку-небудь фірму у Києві, що займається виготовленням та встановленням м/п вікон та дверей? Бажано, щоб займалися різними профілями, а не одним-двома. Дякую!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Evgen



З нами з: 13.05.21
Повідомлень: 21

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 21, 2022 5:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привет, я заказывал несколько раз на Windows Group пластиковые окна. В принципе, доволен. Было пару косяков, но это больше по моей вине, так-то к ребятам претензий не имеется, поэтому, если бы обращался - то к ним.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Constanta



З нами з: 23.01.21
Повідомлень: 34

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 25, 2022 2:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Evgen написав:
Привет, я заказывал несколько раз на Windows Group пластиковые окна. В принципе, доволен. Было пару косяков, но это больше по моей вине, так-то к ребятам претензий не имеется, поэтому, если бы обращался - то к ним.


Дуже гарно вдячна!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ulalu



З нами з: 14.05.21
Повідомлень: 99

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2022 9:22 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я такие фирмы обычно по отзывам ищу. Всегда попадаю на нормальных ребят.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mega



З нами з: 17.05.19
Повідомлень: 132

ПовідомленняНаписане: понеділок січня 31, 2022 9:48 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброе утро!
Могу вам еще один сайт подсказать okna-gold.kiev.ua/balkonu/vynos-balkona/ от компании Окна Голд. Это киевская компания с хорошей репутацией, можете обращаться к ним, если вам еще актуально. В любом случае, у Окна Голд самые выгодные условия по сотрудничеству в плане ремонтов окон, балконов и так далее.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
jenya26



З нами з: 10.08.19
Повідомлень: 361

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 27, 2022 8:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А у нас у Києві, вікна металопластикові, найвигідніше, замовляти у компанії "Атлантида Груп". Я, у них замовляв вікна нам додому та на дачу. Замовлені вікна, їхні співробітники, мені і встановили. Тому всім кому будуть необхідні металопластикові вікна, рекомендую звертатися до них.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group