www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 2:32 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Покупка смартфона iPhone SE 2

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 681
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2022 5:27 pm    Тема повідомлення: Покупка смартфона iPhone SE 2 Відповісти цитуючи

Добрый вечер форумчане! Хочу у вас спросить что вы знаете про айфон SE 2 какое он имеет отличие от старой версии, собираюсь купить но пока обдумаю будет ли эта покупка рациональной?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 546
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2022 5:28 pm    Тема повідомлення: Re: Покупка смартфона iPhone SE 2 Відповісти цитуючи

Нет не будет, рациональной она будет если вы возьмете в несколько раз дешевле китайский аналог например сяоми, по цене разница колоссальная а производительность и технические характеристики не в чем не уступают!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 681
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2022 5:34 pm    Тема повідомлення: Re: Покупка смартфона iPhone SE 2 Відповісти цитуючи

Ну что бы взять телефон с такими характеристиками у него уже будет большой экран что очень неудобно для меня, а у айфон SE 2 экран просто идеальный, 4.7 дюйма это тот размер который должен быть на всех телефонах!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 911
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: середа серпня 10, 2022 5:34 pm    Тема повідомлення: Re: Покупка смартфона iPhone SE 2 Відповісти цитуючи

veles11111 написав:
Добрый вечер форумчане! Хочу у вас спросить что вы знаете про айфон SE 2 какое он имеет отличие от старой версии, собираюсь купить но пока обдумаю будет ли эта покупка рациональной?


Да если вам нужен компактный надежный и стильный телефон то iphone SE 2 подойдёт вам как никакой другой! Я тоже пользуюсь таким и пока что проблем не испытывал, если вы хотите поиграть или посмотреть фильмы и маленький экран вас не устраивает купите себе ноутбук или компьютер, я считаю что телефон бы для другого создан, а если хотите почитать про покупку смартфона iPhone SE 2 советую посмотреть статью https://www.06242.ua/list/238231 где про это как раз написанно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group