www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 8:30 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Выбор и покупка табака для кальяна

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra.
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Frizen



З нами з: 03.11.20
Повідомлень: 18

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2022 4:46 pm    Тема повідомлення: Выбор и покупка табака для кальяна Відповісти цитуючи

Всем привет. Уважаемые, подскажите, где у нас можно купить недорого кальянный табак хорошего качества и какой посоветуете взять? Кальян для нашего кафе - это новшество, которое, надеемся, привлечёт больше клиентов.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Saladin



З нами з: 08.11.21
Повідомлень: 16

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2022 4:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Может я чего-то не догоняю? Объясните мне, пожалуйста, зачем в заведении общепита кальян? Обычно, туда люди приходят отдыхать, пить кофе и употреблять разные напитки с закусками, кушать мороженое и тд., а не дышать дымом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Bordun



З нами з: 07.11.20
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2022 4:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Saladin написав:
Может я чего-то не догоняю? Объясните мне, пожалуйста, зачем в заведении общепита кальян? Обычно, туда люди приходят отдыхать, пить кофе и употреблять разные напитки с закусками, кушать мороженое и тд., а не дышать дымом.

Частично вы правы, но есть, ведь, разные рестораны, кафе и ночные клубы. И в некоторых из них, кальян входит, как бы в меню, а людей туда никто насильно не гонит, это их выбор. Автору советую покупать, только тот табак, который пользуется большой популярностью, например, такой, как Дарксайд https://hookahcat.com/collection/darkside-100g
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Valtsman



З нами з: 29.11.20
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: середа лютого 23, 2022 4:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кальян сейчас покупают не только для, каких-то заведений, но и для дома. У меня лично есть. Курю, я лёгкие виды табачных смесей, такие, как Nakhla, Afzal, Adaliya. Крепкие не люблю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Qiwi



З нами з: 28.06.21
Повідомлень: 84

ПовідомленняНаписане: субота травня 07, 2022 4:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я в итоге купил себе elf Bar 1500 lux‌ https://anix.ua/elf-bar-1500-lux/ в этом интернет-магазине. По цене он мне обошелся не дорого, потому как на него была хорошая скидка. Качеством я вполне доволен, так что могу порекомендовать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
manguste



З нами з: 19.09.20
Повідомлень: 19

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2024 12:47 pm    Тема повідомлення: Re: Выбор и покупка табака для кальяна Відповісти цитуючи

Frizen написав:
Всем привет. Уважаемые, подскажите, где у нас можно купить недорого кальянный табак хорошего качества и какой посоветуете взять? Кальян для нашего кафе - это новшество, которое, надеемся, привлечёт больше клиентов.



я купую все в магазині https://tabacoff.ua/tabak/ тут і кальяни і табаки до нього в великому асортименті.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куріння у кафешках: pro i contra. Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group