www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 7:03 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 30, 2007 2:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Я проти перейменування вулиць... як є, нехай так і залишається.......
Вам не Всеодно?!!!!
Я живу на вулиці 8 Березня, так що тепер перейменувати в 23 лютого чи як?!!! Бо 8 березня це також не укр свято якщо вже так брати....

Восьме березня хоч при чому?! Ми дискутували про зміну назв вулиць, що якось прославляють катів-комуністів. 8 березня точно не вони придумали, як і 1 травня
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 02, 2007 9:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Щодо імен політичних діячів, чи діячів від політики я говорили трохи вище. А ми, кролевчани, повинні пишатися, що у нас є люди, іменами яких варто називати вулиці. Грищенко, Лукаш - відомі у всьому світі, і їхня слава набагато чистіша від слави Свердлова, Леніна чи Маркса. Цим ми повинні пишатися, а не ховати голову в пісок і кричати: "Моя хата скраю, нехай все залишається, як є".

Можливо, я скажу трохи не по темі, але байдужість мене починає дратувати. Адже кажуть, що не той страшний, хто краде чи вбиває, а той, хто байдуже до цього ставиться - це з його мовчазної згоди скоюються всі злочини!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сисоїч



З нами з: 26.12.07
Повідомлень: 1
Звідки: з Сибіру

ПовідомленняНаписане: середа грудня 26, 2007 9:58 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
Грищенко, Лукаш - відомі у всьому світі
Підтримую щодо Миколи Лукаша! Це був феноменально талановитий перекладач.
І ще маю запит до кролевецьких мешканців про Віктора Іларіоновича Дзюбу. Він багато років служив у Сибіру військовим лікарем (в ракетній дивізії в Ітатці Томської області, а пізніше — головним стоматологом Сибірського військового округу), новосибірська українська громада розшукує відомості про нього, але, на жаль, не знає навіть дати його смерті. Допоможіть, будь ласка!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа грудня 26, 2007 11:06 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Вітаємо з вашою появою на форумі!
Приємно, що з далекого Сибіру знають про Кролевець, та цікавляться його іменитими земляками!
Трохи, зовсім трохи про Дзюбу згадувалося на сторінках форуму, зокрема тут.

Про нього писалося на сторінках районної газети. Є багато відомостей в музеї. Так що, без інформації вас не залишимо.

Ось-ось вже почну добавляти на сайті інформацію про людей, що прославляли ти прославляють кролевеччину.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа грудня 26, 2007 11:06 am    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
А доки у нас будуть вулиці Комуністичні, Сверлова та інших катів від радянської влади?

Невже так тяжко перейменувати?

Цікаво дізнатися від зовсім молодих -тих, що не жили за Совка (Совєтського Союзу). Як вам назва центральної вулиці - "Комуністична"?

Одного разу мій малий запитав мене (у свої сім років!): «А хто такий Фурманов?», поцікавившись назвою нашої вулиці. І одразу він згадав назву вулиці, куди ходить до школи (про Леніна я йому вже розповідав). Люди, вам не гидко відповідати на такі запитання наших дітей? Що виховують в наших дітях такі назви вулиць, пам’ятники таким діячам? Чи не позорище нам перед дітьми коли вони підростаючи починають задумуватися про середовище свого мешкання та починають бачити отаке гидоття довкола? Що вони думають про нас – старше покоління, яке народило їх в такому домі?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ixol



З нами з: 09.09.06
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2007 1:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Людмила"]
igorOKs написав:
To Сварт


А ти здогадайся з трьох разів, чому вони так вважають? І через кого? Особисто зі мною на Західній Україні розмовляли з повагою, і ніхто москалькою мене не називав. Можливо, тому, що я розмовляла українською?

прикол.....тоесть получаеться если к нам приедет немец и заговоритт не на украинском а на немецком так его фашистом назовут....вообще вы тут пропогандируете какойто национализм а не патриотизм....западные украинцы обычно путают эти 2 понятия Very Happy ...
А улицы переиминовывать не надо...вот постройте новые и называйте их как хотите а старые пусть так и остануться.они названы великими людьми:маркс энгельс и ленин треть мира перевернули(и бред это насчёт *катiв украiнського народу*жили и не жаловались при комунизме.многие люди не обрадывались когда он так сказать кончился).Так кто такой по сравнению с ними какой то рындя..так..перекуривает в сторонке.ну сделал он много для кролевчан..так какой то дядя ваня тоже бесплатно проспект мира ремонтировал 3 года...ТАК ДАВАЙТЕ ЖЕ НАЗОВЕМ ул ПРОСПЕКТОМ ДЯДИВАНИ Smile))господа не страдайте ерундой ради бога....да и потом какие тираны украинской нации...это были люди такого полёта что единственное что они могли сказать об украине это вопрос А ЧТО ЭТО?.западноукраинская мания величия не больше
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 27, 2007 4:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ixol, шановний, ви явно щось наплутали з цитуванням, ну та Бог з ним. Не хочу коментувати ваші відповіді, але зауважу, що писати про шановану людину "якийсь там" і більш того, писати його прізвище з маленької букви - це просто невиховано. Якщо особисто для вас Ленін і Маркс - видатні люди, то будь ласка, створіть у себе вдома їхній музей, запалюйте їм свічки, моліться, та робіть що хочете, але не розказуйте тут побрехеньки про те, що при комуністах ніхто не скаржився. Давайте уточнимо - ті, хто скаржився, від'їжджали у місця "не столь отдаленные" та й там довго не жили.
Гітлер теж перевернув півсвіту, а що наробив Пол Пот - так взагалі дрижаки по тілу. Ой, як вам хочеться "сильної руки"! Ну то дайте оголошення в газету: "Верный раб ищет Госпожу". Не задовольняйте свої мазохістські потреби за рахунок цілого народу! Вибачте за деяку різкість тону, але вже наболіло!
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Леший



З нами з: 24.12.07
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 28, 2007 12:30 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Судячи по даті останнього повідомлення бачу, що у вас цей бардак трохи вивітрився з голови. Не мені давати порати, оскільки я безпосередньо не проживаю у місті, тому мене це незацепить ні морально ні фінансово. Але ж правильно висловився Саня П. - це історія і не вам вирішувати хто гарний, а хто поганий, бо ви не жили в той час. Так, всі розумні і начитані, але вибачте, а хто пише ці книжечки, і які ви читаєте. Та половина історичної літератури (патріотичної) свій час випускалась в Канаді, а щас тупо сидять і козлять!!!!!!!! Я нещодавно читав одну таку, то там "щирий українець" писав що партизанської війни у Велику Вітчизняну неіснувало, а всі партизани це міф, а хто ж тоді похований по всьому району у могилах із зірочками?
І непотрібно порівнювати з Києвом. Ви цікавились у місцевих жителів їх відношення до перейменування????
А щодо такого поганого Леніна чи Сталіна. Ви з ними розмовляли????? Ви бачили якими вони були в житті????? Чи просто з книжечки прочитали? Я незбираюсь нікого виправдовувати, моя сім"я також досить потерпіла від тодішнього режиму, і моя бабушка деякі моменти згадує зі слізьми на очах, але чому вона не кричить щоб знесли пам"ятник Леніну. А тому, що деякі люди ще розуміють, що якби не було отої страшної, тоталітарної держави, яка "робила все щоб знищити українців" то і України б можливо уже не було. Скажете ні? Тоді скажіть, хто б як не ця Держава перемогла французів у 1812 році, хто переміг би німецьку навалу??? Непереможна Україна??? Та ми б з горшка встати невстигли б. То ж краще подякуйте їм, що вони хочаби дозволили жити нам хоча б у такій країні яку ми маємо. І яку ми ж і зробили такою помойною ямою.
Я не проти того щоб вшанувати видатних людей, будь то письменники, поети, художники. Вони гідні того щоби їх знали і пам"ятали, але чому не відкрити для цього у місті гарний музей, на тіж кошти що ви хочете потратити на перейменування (хоча вам би на такий захід всеодно ніхто б невиділив і комійки).
Так всі гідні кричати - "ми любимо своє місто". Тоді чому ті хто кричить саме голосніше вдруг що - ховають голову у ж... Чому коли у районі не виплачували заробітну плату декілька років тому всі жалілись один одному і так же кричали що вони підуть на все, от тільки треба щоби хтось написав, підписав, висловив обурення начальству, а коли така людина знайшлясь і все це зробила то всі отримали свої грошенятка і відразу побігли додому, щасливі понесли цукерочки своїм дітям і всім було насрать, що потім прийшлось перетерпіті тій людині, яка "погодилась".
Ви хочете зробити життя у місті кращим, тоді моя маленька порада, не лізьте в минуле, просто пам"ятайте, а судять нехай дурні. А ви би краще стали друзями, і тільки коли ви об"єднаєтесь ви зможете втілити спочатку маленькі, а потім більші ідеї в життя. Прислухайтесь до думок один одного, а не тупо обсирайте їх.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 28, 2007 9:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви, напевно, пане Леший, того історика неправильно зрозуміли. Партизанський рух існував, однак боролися не за повепнення комуністичної влади, а за свободу від фашистів. І зовсім не в тих масштабах, як пише радянська історія - цифра змінювалась з кожним з'їздом партії в геометричній прогресії! Кажете "поховані в могилах з зірочками?! А скільки могил без хреста залишили ваші улюблені Сталін і Ленін?! Ви просто не хочете дізнаватись правду. Вам подобається стара казочка зі щасливим кінцем.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 28, 2007 11:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ixol написав:

А улицы переиминовывать не надо...вот постройте новые и называйте их как хотите а старые пусть так и остануться.они названы великими людьми:маркс энгельс и ленин треть мира перевернули(и бред это насчёт *катiв украiнського народу*жили и не жаловались при комунизме.многие люди не обрадывались когда он так сказать кончился).Так кто такой по сравнению с ними какой то рындя..так..перекуривает в сторонке.ну сделал он много для кролевчан..так какой то дядя ваня тоже бесплатно проспект мира ремонтировал 3 года...ТАК ДАВАЙТЕ ЖЕ НАЗОВЕМ ул ПРОСПЕКТОМ ДЯДИВАНИ Smile))господа не страдайте ерундой ради бога....да и потом какие тираны украинской нации...это были люди такого полёта что единственное что они могли сказать об украине это вопрос А ЧТО ЭТО?.западноукраинская мания величия не больше


Дійсно перевернули - з ніг на голову! Я навіть боюсь здогадатися через які окуляри ви дивитесь на нашу історію! Не у нас манія величі, а у москвинів комплекс неповноцінності! Якщо у них всього вистачає, чого ж вони до нас вічно туляться?!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота грудня 29, 2007 11:05 pm    Тема повідомлення: Пора настала для дії. Відповісти цитуючи

Подивіться, дискусія про перейменування вулиць тягнеться майже рік. Уважаю, що настала пора практичних дій.
Треба створити громадський комітет чи комісію, групу на перейменування вулиць. Вивчити досвід подібних комітетів з інших міст, добре дослідити історію перейменувань у місті за радянських часів, повернути деякі старі назви, якщо це буде доцільно, й визначитися, які назви повинні щезнути з карти міста. Запропонувати нові. В першу чергу видатних кролевчан, а потім і діячів всеукраїнського рівня.

Якщо говорити конкретно, я би хотів, щоб Кролевець був першим містом на Лівобережжі, де з"явилася б вулиця речника українського націоналізму, людини, що першою потавила питання про незалежність України в часи, коли патріотичні українські кола насмілювалися лише говорити про автономію в межах імперії - Миколи Міхновського. Його мрія здійснилася. Проте незалежна Україна не оцінила його внеску в боротьбу за незалежність.

А скільки в нашій історії таких незаслужено забутих діячів! Увічнивши їхні імена, ми зробимо великий чин, угодний Богові й душам цих великих українців. Виправляючи цю несправедливість, ми вже сьогодні працюватимемо на майбутнє України, виховуючи нових патріотів. Бо дійсно, все починається з рідної хати й вулиці, де вона стоїть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Леший



З нами з: 24.12.07
Повідомлень: 8

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 12:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У тому то й річ, Сварт, що правду я знаю, та й далеко не з простих казочок зі щасливим кінцем.
Доречі ви говорите що супучки йдуть, а справа не робиться, поганенько вас інформують. Річ у тому, що питання перейменування вулиць уже виставлялось на розгляд, але було знято із-за ряду досить вагомих причин.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 8:06 pm    Тема повідомлення: Розкрийте таємницю, пане Щезнику Відповісти цитуючи

Чому було відкладено питання про перейменування вулиць. Невже це державна таємниця? Чи необраним знати "нє паложено?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
марко



З нами з: 04.07.07
Повідомлень: 49

ПовідомленняНаписане: субота січня 12, 2008 8:12 pm    Тема повідомлення: Як хмельницька громада бореться з неукраїнською владою Відповісти цитуючи

за перейменування вулиць. Справа непроста, важка, коли біля перма влади залишилися перефарбовані комуністи. Читайте.

Вулиці Косіора та Постишева в Хмельницьку нарешті перейменували

Багатостраждальна та тривала епопея із сумнозвісним перейменуванням вулиць Косіора та Постишева в м.Хмельницьку успішно завершена. Тривала робота Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів в напрямку демонтажу комуно-більшовицької символіки та перейменування вулиць, названих на честь людей, причетних до голодоморів, масових репресій, нищення українства дала свої перші серйозні результати. На передноворічній сесії Хмельницької міської ради депутати прийняли рішення про присвоєння вулицям Косіора та Постишева - організаторів та здійснювачів Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, імен українського історика, громадського діяча Д.Багалія та відомого філософа, міністра віросповідань в уряді П.Скоропадського В.Зеньківського. Напередодні самої сесії Хмельницькою обласною організацією КУН та Подільським полком Характерного козацтва було влаштовано прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації. Захід викликав певний інтерес з боку ЗМІ. Голова секретаріату обласної організації Конгресу Олександр Симчишин та голова ХМГО Подільський полк Характерного козацтва Андрій Попик підняли проблему перейменування перед громадськістю ще раз та направили відкритого листа Ю.Тимошенко, які лідеру БЮТ, аби вона вплинула на депутатів від даної політичної сили у міській раді.

«Ми дійсно раді з того, що нарешті вулиці Косіора та Постишева – людей, які були одними із головних організаторів жахливих подій 1932-1933 рр. – перейменовані, - зауважив голова секретаріату Хмельницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів О.Симчишин, – нарешті наші зусилля дали свої результати. Звичайно, що на цьому спинятися ми збираємося. Сподіваємося, що за підтримки дружнього нам Характерного козацтва, уже найближчим часом перед міською владою буде піднято питання про перейменування вулиці Примакова, демонтаж пам’ятників Леніну, Затонському, найменування вулиць на честь Героїв Крут, Романа Шухевича, Героїв УПА, Степана Бандери, Симона Петлюри, Слави Стецько та інших Героїв. Хочеться також наголосити, що місто Хмельницький в плані перейменування та демонтажу комуно-більшовицької символіки набагато попереду більшості районних центрів області, а тому попереду важка та щоденна робота у цьому напрямку в усій Хмельниччині».

Прес-служба
Хмельницької обласної організації
КУН
http://maidan.org.ua/static/news/2007/1200122475.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок січня 15, 2008 5:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Леший написав:
У тому то й річ, Сварт, що правду я знаю, та й далеко не з простих казочок зі щасливим кінцем.
Доречі ви говорите що супучки йдуть, а справа не робиться, поганенько вас інформують. Річ у тому, що питання перейменування вулиць уже виставлялось на розгляд, але було знято із-за ряду досить вагомих причин.

А чому ти мені це кажеш?! Справа не стоїть на місці. Офіційне звернення щодо перейменування вулиць вже майже підготовлене Просвітою. Зараз йде погодження з іншими організаціями Кролевеччини.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 5 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group