www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 20, 2024 6:58 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Парацетамол

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 11:33 am    Тема повідомлення: Парацетамол Відповісти цитуючи

Знов починається епідемія короновірусу. Ви пам'ятаєте, як у тому році, коли все починалося, не можно було у аптеках купити парацетамол. Хочу зараз купити декілька пачок - хай собі лежить, їсти ж не просить. Де його зараз можна замовити?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 927
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я читав десь, що при вірусних інфекціях, чем являється й короновірус, температура дуже погано збивається. І ось цей парацетамол її хоч якось збиває. Так що правильно, треба купити.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Divalitta



З нами з: 20.03.19
Повідомлень: 549
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 11:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Є багато жарознижуючих ліків. А парацетамол - він не дуже шкідливий для організму, и цена у нього невелика. Якщо порівнювати ацетилсаліцилову кислоту и парацетамол, то, звісно, парацетамол краще. Недарма ж його навіть дітям дають.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
veles11111



З нами з: 13.08.08
Повідомлень: 693
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 13, 2021 11:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я нещодавно купляв ось такий парацетамол https://apteka-ds.com.ua/product/paratsetamol-darnytsya-tabletky-500-mh-10-sht-000024172 На сайті зарезервував, а потім пішов у аптеку і забрав. Так дуже зручно.
Пачка парацетамолу коштує всього 17,20.
До речі, подивіться, там я парацетамол не тільки у таблетках, а й у розчині для інфузій, у вигляді стропу для дітей. І таблетки є дозуванням по 200 мг та по 500 мг. Я брав по 500 мг - це для дорослих. Можна анотацію там же прочитати.
Взагалі, можете зайти на сайт та самі подивитися, що там є.


Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Yalilo



З нами з: 19.03.20
Повідомлень: 43

ПовідомленняНаписане: четвер грудня 09, 2021 12:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я и не знала, что дефицит
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group