www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 12:17 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Щодо досягнень місцевої влади
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 22, 2007 6:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Критикувати владу потрібно. Але повинна бути об"ективність.
У нас з Ізраїлю бачать який стан в місті Шостка та Кролевець!!!
Не враховуючи фінансові можливості міста обласного підпорядкування та районного центру.
Я не думаю Ларисо, що в Ваші посадові обов"язки вхоже висіння на сайті. Це функція нашої редакції місцевої газети.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 23, 2007 9:05 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Олександре!

Вам - попередження.
Ніхто не маєте права повчати відвідувачів форуму коли та що писати.

Форум - вільне місце висловлення думок. Кожен має право писати будь-коли, будь-що (за винятком обмежень, що визначені Законом та людською мораллю) та звідти, де це найзручніше.

********

Примеру55:

окрім смайликів, щось змістовніше написати не тягне?

Скільки просив, не засмічувати форум непотрібними гримасами?!

********

І ще. Олександре та Пример П’ятдесят П’ять (та ще хто хоче), давайте зустрінемось "вживу" десь перед Новим роком. Обговоримо проблеми життя міста та поспілкуємося. Особистий контакт - допоможе порозумітися.

Ще є пропозиція. Багато кролевчан, можливо, хотіли б більше приймати участь у форумі, але не знають, як користуватися форумом. Пропоную безкоштовно влаштувати пару майстер класів з цієї проблеми.

Призначимо місце зустрічі, візьмемо комп та повчимося!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 23, 2007 10:13 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Зауваження приймаю. Можливо запросити на зустріч всіх учасників форума та представників влади?( якщо вони того забажають)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 27, 2007 6:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чому всі мовчимо??
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 29, 2007 11:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
Критикувати владу потрібно. Але повинна бути об"ективність. Я не думаю Ларисо, що в Ваші посадові обов"язки вхоже висіння на сайті. Це функція нашої редакції місцевої газети.

Думаю, це звернення до мене. Що я можу відповісти, шановний Сергію?
1. Мої посадові обов'язки визначає моє начальство. Вас серед нього немає.
2. Якщо Ви належите до чиновників вищого рангу нашого міста, то представтесь повним ім'ям, напишіть свою посаду, і тоді, можливо, я буду перед Вами звітувати.
3. Ви неуважний - здається, на цьому сайті лише я одна і намагаюсь сказати щось добре про нашу владу.
4. Я пробачила Вам слово "шастати", але Ви продовжуєте грубіянити, тому наполегливо прошу більше до мене не звертатися.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 29, 2007 7:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По перше не Сергій. а Александр.
По друге я вибачився.
Посада в інтернеті не головне. Я, на скільки зрозумів, ціль цього сайту залучити до діалогу владу!!
Все можливо.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 30, 2007 7:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
Ви шановна перестаньте критикувати владу в робочий час , з службового кабінету, та з оплаченого Державою інтернету.
Приходьте додому і тоді тусуйтесь, а на роботі виконуйте службові обов"язки.Всім від цього буде краще.
Very Happy[/quote]

Написав, напевно, святий чоловік, який ніколи і нічого службового не використовував і тусувався там де треба і коли треба. Laughing Добре, що хоч вибачився. За це вже ріспект. Олександре, звідки стікі роздратованості у постах? Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: субота липня 18, 2009 5:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну от і добре... Посваритися через інтернет, тим більше - лише здогадуючись про те, з ким сперечаєшся... Можливо, це нам тільки й потрібно. Бо ми - люди, прості люди, які нічим не відрізняються від інших. Влада. Що це таке? Це - слуги, які крутяться як на сковорідці, аби уникнути якихось потрясінь. Зробити твоє (моє) життя кращим - справа громади, а не влади! Це необхідно зрозуміти. Багато чого почитати, багато де побувати. І не втратити власного відчуття світу, відчуття в цьому світі себе. Є декілька ідей щодо того, як зробити місто кращим... Не зараз.
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя липня 19, 2009 10:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

2 роки минуло як сварились)
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Містер



З нами з: 10.07.09
Повідомлень: 111
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 21, 2009 8:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я й не замітив, бо два роки - то дуже мало. Хоча за цей час у когось підросли діти... Що сталось з містом? Яким було, таким і лишилось. Що необхідно зробити для змін на краще? Дороги. Зрозуміло. Уявімо собі, що дороги добрі, машини не відчувають плину часу, водії шеленіють від тяги до швидкості. Що ще? Чому громада стоїть на місті? Не має драйву... Був ПроРок і той пішов в великі гроші (вартість квитка на Чайці говорить про рівень нинішнього фесту). Без потрясінь великого та високого гатунку у сфері культурного та економічного життя місто і його громада приречені на прозябання чи ще на щось, що дуже нагадує занепад. "Кролевецькі рушники" віддають нафталіном і можуть лише радувати тих, хто має до організації та проведення безпосереднє відношення. Що ще? Не знаю. Тому чекаю на відгуки. Час минає швидко. Два роки - не термін!
_________________
Mister DL
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4
Сторінка 4 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group