www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: п'ятниця березня 29, 2024 1:40 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Интернет-магазин обуви

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ivan89



З нами з: 26.11.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 26, 2021 7:18 pm    Тема повідомлення: Интернет-магазин обуви Відповісти цитуючи

Хотим с женой купить на зиму хорошую теплую обувь, кожаную. Кто покупает в интернете, посоветуйте пожалуйста хороший магазин?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
desuy



З нами з: 27.11.21
Повідомлень: 4

ПовідомленняНаписане: субота листопада 27, 2021 9:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здравствуйте. Могу вам выручить советом. У меня есть контакты одного магазина, где действительно стоит покупать обувь. Вот https://antoniobiaggi.com/ Посмотрите варианты тут, очень качественная удобная обувь, сможете выбрать и себе, и родным. Я очень люблю этот магазин, поэтому советую и вам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
огниво



З нами з: 15.12.20
Повідомлень: 82

ПовідомленняНаписане: середа грудня 01, 2021 1:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вот как раз и я ищу теплую зимнюю обувь.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ліхтарик



З нами з: 14.09.19
Повідомлень: 104

ПовідомленняНаписане: середа грудня 01, 2021 1:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, черевики жіночі зі шкіри зовсім дешево ось тут https://lavostra.ua/zhinoche-vzuttia раджу подивитись. Такий файний магазин купила взуття собі та доньки. Їй чоботи з хутром такі тепленькі, а мені уггі та чоботи зі шкіри сучасного фасону та на шнурках.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Katier



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 472

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 10, 2021 8:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А де купити кросівки модні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Scesc



З нами з: 15.08.19
Повідомлень: 350

ПовідомленняНаписане: п'ятниця грудня 10, 2021 8:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вирішила собі купити дуже класні та зручні кросівки New Balance 990 https://idealsport.com.ua/originalni-krosivki-new-balance-990/ . У мене вже була така модель, я носила їх досить довго і вирішила, що в цьому році їх потрібно поновити. Дуже задоволена тим, що в цьому інтернет магазині найнижчі ціни на весь асортимент товарів і представлена лише оригінальна брендова продукція.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Підприємництво Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group