www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 10:49 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Проблемы с ногами

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Мучин



З нами з: 14.11.21
Повідомлень: 14

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:28 am    Тема повідомлення: Проблемы с ногами Відповісти цитуючи

Уже длительное время мучаюсь от болей в ногах. Дело в том, что у меня вальгус и я никак не могу на это повлиять. Да еще и работа сейчас такая, что целый день бегаю на ногах. К вечеру они отваливаются. У кого такие же проблемы, как их решаете?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кузик



З нами з: 15.11.21
Повідомлень: 15

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сочусвтвую вам. У меня немного другая проблема. Но тоже подобная. Мне сейчас очень помогает то, что по вечерам я делаю сам себе массаж ног. Так усталость хоть немного отступает.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Верный



З нами з: 08.11.19
Повідомлень: 20

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Знаете что можно сделать в вашем случае? Я давно пользуюсь такими меж пальцевыми вкладышами https://medtehnikalife.com.ua/vkladishi_ortopedicheskie/ У меня тоже вальгус и эти вкладыши дают мне некоторое облегчение и я свободно могу находиться на ногах весь день, особо не перетруждаясь. Вы бы тоже купили себе их и попробовали. А вдруг и вам тоже они подойдут?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сеньора



З нами з: 29.11.19
Повідомлень: 7

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 7:40 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я за то чтобы сделать операцию. Я таким образом исправила вальгус и теперь полностью свободно себя чувствую. Автор, а вы готовы на операцию?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Добров



З нами з: 22.11.21
Повідомлень: 11

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 22, 2021 9:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Вы не пробовали использовать массажеры для ног? Можно вот тут купить какую-то модель https://bit.ly/2Z8VaZS Мне такие массажеры очень помогают вечерком расслабить ноги. Я после этого чувствую себя другим человеком. Автор, увидите, вы потом будете мне благодарны, когда попробуете массажер в использовании.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
KrakovValera



З нами з: 29.11.21
Повідомлень: 6

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 29, 2021 5:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не занимайтесь самолечением, сходите к доктору и сдайте анализы. дальше посмотрим
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
polikas



З нами з: 30.11.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 30, 2021 9:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По совету врача купила себе компрессионные чулки Алком https://rozetka.com.ua/56173068/p56173068/ теперь проблем с венами стало меньше
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
OlegSicam



З нами з: 20.12.21
Повідомлень: 1

ПовідомленняНаписане: понеділок грудня 20, 2021 3:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Потрібне ортопедичне взуття https://zernova.com.ua/ortopedychne-vzuttia-pry-valhusnii-deformatsii-39/ Вальгус стопи - це патологія, при якій спостерігається X-подібне викривлення осі ніг. При подібному дефекті п'яти і пальці розгорнуті вгору. Також спостерігається опущення середнього відділу. Це, в свою чергу, призводить до дискомфорту під час ходьби, підвищеної стомлюваності, хворобливих відчуттів, сколіозу і інших проблем. 
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Куточок споживача Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group