www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:52 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Щодо досягнень місцевої влади
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 15, 2007 1:59 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Oleg_ua написав:
Наступного разу візьміть з собою термометр.
Потім предметно поговоремо.

Уважаемый на вашем месте я бы не оправдывался зная всю правду о том как предоставляют эту услугу. Вообще-то у меня лично был конфликт по этому поводу и я был не на стороне выигравшего,хотя платил неизвестно за что.Меня еще сделали виновным в том,что они не выполняют своих прямых обязаностей.Вот так.
И вот еще большое человеческое спасибо нашей местной власти за то,что помогли бедным пенсинерам остатся без тепла.Ура товарищи.Это достижение.На вопрос,последовал ответ-"...а в Путивле давно уже отрезали..." Ну что ж товарищи будем равнятся на Путивль.Еще раз спасибо и УРА.Боже Царей Наших Храни.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 15, 2007 2:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
А нотаріуса теж брати, щоб юридично підтвердив показання термометра?

А Вам Людмила в свою очередь не нужно так удивлятся,(кстати декан ответил "...пусть закаляются...").Вот и не надо удивляться всему,что происходит у нас в Городе. А ежели правоту доказать свою по поводу температуры,вызывайте санстанцию и снимайте показания.Так что пожелаю Удачи в борьбе...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 16, 2007 11:36 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Взагалі, мені ця ситуація нагадує армійський анекдот про танки, які "літають, але низько-низько". До речі, я ходила таки в дитсадок з термометром, хоча у них там є свій. І обидва показали температуру +14. Будемо продовжувати суперечку?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
profit



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 23

ПовідомленняНаписане: п'ятниця листопада 16, 2007 1:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Боже Упаси Вас Людмила,я не хочу "суперечити". Из личного опыта я даю Вам совет,как можно "посперичати" с теми,кто предоставляет данную услугу.Удачи Вам.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Призрак Коммунизма



З нами з: 17.11.07
Повідомлень: 3
Звідки: Израиль

ПовідомленняНаписане: субота листопада 17, 2007 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Переглянувши перше повідомлення Володимира мені стало смішно...Як Ви Володимире собі це уявляєте,наша влада буде перед кім? простим грішним звітувати? Хто наш мер? Да на мій погляд він окрім себе нікого не любить, і не поважає... я впевнений в тому,що кожен другий при зустрічи з ним з задоволення набив би МОРДУ.,і не раз... Чи може він зазвітує про куплені акстичні системи,які згоріли майже через 15 хвилин роботи,а скільки за них виклали,і де ділася друга половина тих коштів,які "пішли" на покупку цих акустичних систем. Чи може він буде звітувати про те,що скільком людям він відмовив??? Я не зустрічас жодної людини в Кролевці,хто про нього відгукнувся добре.Та йому на все начхати.

То якщо ви, будете вельмишановний наш мер читати це повідомлення зверніть і на простий люд увагу.Поважайте,любіть не тільки себе а й тіх,хто вас оточює.Починаючи зі своїх колег і ...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

profit написав:
Боже Упаси Вас Людмила,я не хочу "суперечити". Из личного опыта я даю Вам совет,как можно "посперичати" с теми,кто предоставляет данную услугу.Удачи Вам.

Я мала на увазі суперечку з представниками влади Smile Я, слава Богу, не прапорщик, щоб повторювати за "товаришем генералом" неправду. До речі, гуртожиток ГДПУ закритий до понеділка. Планую на тижні зайти в гості. Теж з термометром.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 2:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А яке Ви маете право шастати по гуртожитках ? І з якою цілю ?
Термометр беріть . Там вже працює індивідуальна котельна .
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: неділя листопада 18, 2007 5:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а що це гнівний тон? як так то яке вам діло до того хто і з якими цілями та намірами піде до гуртожитку?
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 19, 2007 2:32 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
А яке Ви маете право шастати по гуртожитках ? І з якою цілю ?
Термометр беріть . Там вже працює індивідуальна котельна .

Ніколи не думала, що відвідувати друзів - це "шастати", і в кого мені питати на це право? Хіба гуртожиток - режимний об'єкт? Там живуть мої друзі, і я переживаю за їхнє здоров'я. Те, що працює котельня - радує, але власний досвід підказує мені, що це ще не значить, що в гуртожитку взимку буде тепло.
І хотілося б відповісти "Призраку коммунизма". Я особисто знаю людей, яким наш мер суттєво допоміг. У мене теж неоднозначне ставлення до нього (хоча б вся ця історія з переходом на індивідуальне опалення), АЛЕ!
Кролевчани, ви звернули увагу, що цього року, мабуть, вперше за всю історію Кролевця, зима не настала РАПТОВО?! Сніг випав в неділю. Вже до обіду в понеділок були розчищені дороги, тротуари, і навіть двори. Це дорогого коштує. Про освітлення на вулицях вночі, думаю, не треба нагадувати. Хотілося б, щоб ще й тротуари відремонтували, але я розумію, що не все відразу.
Звісно, це все рутинна робота, яку влада ПОВИННА робити. Але ж більше нічого й не вимагається від неї. І якби всі робили, що ПОВИННІ, думаю, наше життя набагато покращилося б.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
ser



З нами з: 09.06.06
Повідомлень: 118
Звідки: Кролевець-Київ

ПовідомленняНаписане: понеділок листопада 19, 2007 7:24 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Людмила"]
Александр написав:

Звісно, це все рутинна робота, яку влада ПОВИННА робити.


Браво.
_________________
"...A мне по барабану вся эта муть, я не червонец чтобы нравиться всем..."
©К. Кинчев
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 20, 2007 2:03 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Розпочнемо з того Людмило, що питанням освітлення, доріг, котелень займається не тільки мерія, а й Районна рада, адміністрація.
Ви шановна перестаньте критикувати владу в робочий час , з службового кабінету, та з оплаченого Державою інтернету.
Приходьте додому і тоді тусуйтесь, а на роботі виконуйте службові обов"язки.Всім від цього буде краще.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 20, 2007 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
Розпочнемо з того Людмило, що питанням освітлення, доріг, котелень займається не тільки мерія, а й Районна рада, адміністрація.
Ви шановна перестаньте критикувати владу в робочий час , з службового кабінету, та з оплаченого Державою інтернету.
Приходьте додому і тоді тусуйтесь, а на роботі виконуйте службові обов"язки.Всім від цього буде краще.
Very Happy
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Александр



З нами з: 11.11.07
Повідомлень: 13

ПовідомленняНаписане: вівторок листопада 20, 2007 5:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую !!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Призрак Коммунизма



З нами з: 17.11.07
Повідомлень: 3
Звідки: Израиль

ПовідомленняНаписане: середа листопада 21, 2007 11:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Оце так досягнення-зробили освітлення.Да це сміх,щоб так розхваляли людей за їх прями обов"язки.Сміх,да й тільки.Це щось мені нагадує більшовицький режим."Велике спасибі дідусю Сталіну за наше щасливе дитинство." А те що ями по коліно,кому висловити подяку? Молодці що світло зробили,видно хоч канави... А в Шостці чомусь по городу дороги чисті, хто на це відповість???? Да якби такі аварійно-небезпечно дороги були в столиці,три шкури було б знято.Да й самим по гарним дорогам їздити приємніше,чи не так щось я говорю?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер листопада 22, 2007 10:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Призрак коммунизма, з огляду на те, що освітлення зробили вперше за багато років, то так - це досягення, і дороги, між іншим, ремонтуються, теж вперше за багато років, причому не латаються, а саме ремонтуються. Одне побажання - встановити лежачих поліцейських та відремонтувати тротуари, сподіваюсь, це не за горами.
Александр, ви здивуєтесь, але я в Інтернеті не по особистих справах, а саме по роботі, і на цьому сайті також.
А якби я не критикувала владу, а хвалила, то можна було б? Wink
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Щодо досягнень місцевої влади Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4  далі
Сторінка 3 з 4

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group