www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: середа березня 27, 2024 7:04 am
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 7:46 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
Працювати на місто значить жити в ньому.

Досить дивна позиція. Я навіть оторопіла. Жити в місті - значить, працювати на нього, а не навпаки. На жаль, в місті живуть і злочинці, і бомжі, та взагалі маргіналів вистачає. А от замість конкретних пропозицій розводити філософію - це мало чим допоможе місту.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 8:23 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
д-р Ловінг написав:
Працювати на місто значить жити в ньому.

А от замість конкретних пропозицій розводити філософію - це мало чим допоможе місту.

Вітаю, Людо!
Щодо конкретних пропозицій.
Зараз на форумі дуже мала к-ть учасників, аби спілкуватись на такі теми. Треба якось подумати, як залучити до нього активних громадян міста.
Сама розумієш, що з приміщенням – складніше, тому форум міг би послугувати початковим комунікаційним майданчиком. Та й взагалі у і-нетівського майданчику є свої переваги: на зборах щось забув і не сказав, а це поле для висказувань завжди під рукою і вже являє собою готову стенограму.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 8:44 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Привіт, Павло! До речі, мені дуже сподобалася ідея Сварта. Почекаємо результатів голосування, а потім будемо діяти за обставинами. Відвідувачів сайту набагато більше, ніж зареєстрованих учасників, тому ми можемо не лише товкти воду в ступі, а якось впливати на події в місті. Сподіваюся, що нам вдасться зрушити справу з мертвої точки.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 9:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
До речі, мені дуже сподобалася ідея Сварта.

Я теж готовий її підтримати.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
alexbmw



З нами з: 07.10.07
Повідомлень: 3
Звідки: Одесса

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 10:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да что же вы себе думаете, какое переименование улиц? Это наша история и какая бы она не была - она наша. Может назовем именем Юлии Тимошенко или Виктора Ющенко, вы думаете будит лучше. Не занимайтесь ерундой. Хм... патриоты.
_________________
Полищук Александр
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 10:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

alexbmw написав:
вы думаете будит лучше. Не занимайтесь ерундой. Хм... патриоты.

*
Спасибі за позицію. Лучше не будит, якщо ми ПРОСТО будемо міняти назви вулиць.

Ми саме і піклуємся про збереження історії міста шляхом увіковічнення, збереження в пам’яті імен ЗНАМЕНИТИХ кролевчан.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 18, 2007 12:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Людмила написав:
...Почекаємо результатів голосування...

*
Людмило!

Я б особливо на це голосування не розраховув.
Бачиш, залишити голос може тільки зареєстрований відвідувач. Така технологія форуму.

Але, ти права, читають форум багато. І тому, наша ініціатива, гадаю, підтримується багатьма людьми, що небайдужі до історії власного міста та до ідеї увіковічнення пам"яті знаменитих кролевчан.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 19, 2007 11:57 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

alexbmw написав:
Да что же вы себе думаете, какое переименование улиц? Это наша история и какая бы она не была - она наша.

Я вже десь писав, що якщо в нас і була така ганебна сторінка в історії, то це зовсім не значить, що про неї мусить нагадувати кожний стовб!!
alexbmw написав:
Может назовем именем Юлии Тимошенко или Виктора Ющенко, вы думаете будит лучше.

Дивна в тебе філософія. Або ж просто ти обмежений в світогляді (або ще в чимось)) ). Неприхильність до одного табору зовсім не означає цю саму прихильність до іншого!
alexbmw написав:
Не занимайтесь ерундой. Хм... патриоты.

А чим же ти, блін, "патріот" займаєшся?!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 22, 2007 2:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

To Сварт

А як на мене то Бандера, не заслуговує в нашому місті, щоб назвали в честь його вулицю, нам він дуже не допоміг, і нас ще зараз його земляки нас москалями вважають.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 22, 2007 3:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

igorOKs написав:
To Сварт

А як на мене то Бандера, не заслуговує в нашому місті, щоб назвали в честь його вулицю, нам він дуже не допоміг, і нас ще зараз його земляки нас москалями вважають.

А ти здогадайся з трьох разів, чому вони так вважають? І через кого? Особисто зі мною на Західній Україні розмовляли з повагою, і ніхто москалькою мене не називав. Можливо, тому, що я розмовляла українською?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
igorOKs



З нами з: 02.07.07
Повідомлень: 19
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 23, 2007 8:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мій рідний брат , зараз живе на західній Україні, і він мені говорив, які проблеми виникають, навіть коли ДАІ зупиняють, говорять: то ти не місцевий? або якщо з молодими людьми винрикають якісь проблеми, говорять, що він східняк, москаль і януковець!!!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 23, 2007 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не подобається Бандера - пропонуйте своїх героїв.
Звернення до всіх учасників форуму: якщо ви знаєте вулицю, або ж іншу адміністративну назву, яку необхідно змінити - не соромтесь - пропонуйте.
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 25, 2007 11:04 pm    Тема повідомлення: Суми позбавляються комуністичного минулого Відповісти цитуючи

*
Суми позбавляються комуністичного минулого

Ось стаття з "МайдануUA.орг", що розміщена тут.

Вчора 24 жовтня 2007 року було прийнято рішення про перейменування вулиць Червоногвардійська та Дзержинська у Іллінську та Троїцьку відповідно, повідомляє Інформцентр МНК .

Варто зазначити, що це питання піднімалось давно, але відмовки завжди знаходились. То не вистачало коштів, то чиновникам не хотілось вступати конфлікт з радянським минулим, то просто було не до того. Ось і виходить, що нібито і більшовицький режим визнаємо ворожим і відзначаємо День пам’яті загиблих від нього. А пам’ятники радянські досі стоять і назви вулиць шанують дні окупації.
(...)
Маємо надію, що це рішення – лише початок повномасштабного перейменування вулиць з радянськими назвами та позбавлення від тягаря важкого минулого.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 28, 2007 11:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я проти перейменування вулиць... як є, нехай так і залишається.......
Вам не Всеодно?!!!!
Я живу на вулиці 8 Березня, так що тепер перейменувати в 23 лютого чи як?!!! Бо 8 березня це також не укр свято якщо вже так брати....
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: неділя жовтня 28, 2007 12:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Primer55 написав:
Я проти перейменування вулиць... як є, нехай так і залишається.......
Вам не Всеодно?!!!!
Я живу на вулиці 8 Березня, так що тепер перейменувати в 23 лютого чи як?!!! Бо 8 березня це також не укр свято якщо вже так брати....

*
Ну що ж, Примере55. Якщо ти проти, тоді не будемо перейменовувати. Переконав!
8 Березня, до речі, і не було в планах. Міг би жити не турбуючись.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 4 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group