www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 7:38 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 11:07 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Здається, що ми від цікавої і корисної пропозиції скотилися до філософії.
По суті. Пропоную вулицю Леніна перейменувати на вулицю Олекси Грищенка, вулицю Комуністичну - на вибір - Соборна, Хрестовоздвиженська (від ярмарку).
У кого ще які пропозиції будуть?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 11:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Ще поруч - Свердлова. Треба теж перейменувати.

Вул. Карла Маркса. Це ж та, що мимо пожежної бригади, так?
На тій вулиці народився Риндя, якщо я не помиляюся - наш славетний поет та пісняр.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Ще поруч - Свердлова. Треба теж перейменувати.

Вул. Карла Маркса. Це ж та, що мимо пожежної бригади, так?
На тій вулиці народився Риндя, якщо я не помиляюся - наш славетний поет та пісняр.

Там же живе ваш активний дописувач і мене конкретно задовбало вписувати ім'я того бомжа в полі адреси!!!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як я могла забути про Риндю! Ганьба мені! Embarassed
Думаю, це перше, що треба зробити. Думаю, мешканці вулиці будуть тільки за.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Pussy написав:
А я считаю,что переименовывать улицы не нужно,если она Комунистическая,то ей она и останеться!Это история..Хотя я не против чтобы какую нибудь переименовали в честь меня! Laughing

*
Класна пропозиція!
Вулиця імені Кицьки!
Саме так перекладається твій нік з англійської!
Smile
Жартую, звичайно!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 12:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому б і ні, якщо ця Кицька зробить щось корисне для України чи для Кролевця - можливо, не тільки вулицю назвуть, а й пам'ятник поставлять.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: п'ятниця жовтня 12, 2007 9:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Учора в Інтернеті наткнулася на таку річ: в Харкові ходять розмови про те, щоб переіменувати центральну вулицю Сумську на вулицю імені Кушнарьова. Особисто я з цього приводу підписуюся під кожним словом наступної статті:
http://www.slovoprosvity.com.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3946
Але взагалі хочу сказати, що називати вулиці, міста, організації тощо іменами політичних діячів, та ще й сучасників - невдячна справа. Хто зна, що скажуть нащадки? Чомусь ніхто не протестує, якщо вулицю називають іменем митця. А, може, так і треба робити?
А політиків розсудить тільки час, і не нам вирішувати, хто сьогодні там, нагорі, має рацію, а хто - ні. Кого треба увічнити в назві вулиці, а кому - забити осиновий кілок в могилу.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 11:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимире, ми говоримо про різне, хоча розумію, як складно бути точним у висловленні власних думок і не тому, що не вичтачає освіченності. Просто - таке життя. Громадський рух - річ складна та не вдячна. Революціонери знівілювалися після Великого жовтня і не реінкарнувалися післі появи Тимошенко, яка по суті безвладна. Хто зробить місто кращим? Ми! Коли хоч що небуть почнемо конструктивно робити. Завжди радий дискусії та готовий відстоювати власну думку у спілкування з небайдужими людьми. Я вірю в те, що ми маємо перспективу та шанс на краще майбутнє. Вже сьогодні. Ми, а не наші діти. Однією ногою ми вже там, на зважаючи на нові завивання інфляційного вовка. Гривня має силу, бо вона наша!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 12:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
Коли хоч що небуть почнемо конструктивно робити. Завжди радий дискусії та готовий відстоювати власну думку у спілкування з небайдужими людьми.


Я, наприклад, не байдужий. Які будуть пропозиції до конструктивної роботи?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 2:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

pavlo написав:
д-р Ловінг написав:
Коли хоч що небуть почнемо конструктивно робити. Завжди радий дискусії та готовий відстоювати власну думку у спілкування з небайдужими людьми.


Я, наприклад, не байдужий. Які будуть пропозиції до конструктивної роботи?

Ви вже зробили досить багато, заявивши так. Працювати на місто значить жити в ньому. Чи готові Ви до громадської волонтерської діяльності? Запитання до багатьох, хто прочитав.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
pavlo



З нами з: 06.10.07
Повідомлень: 69
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 2:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я хотів би поговорити не про волонтерську діяльність, а саме про те, що стосується місцевого самоврядування. Поцікавтеся станом політики на великій арені щодо питання децентралізації влади. Вітри дують у сторону реальної демократії в Україні – се б то надання тер. одиницям можливостей для реального розвитку у плані самоврядування. Отже, якщо проявити зараз ініціативу, то можна багато чого добитись згодом. Маю на увазі взяття влади у свої руки активними громадянами.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 17, 2007 12:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Шановні друзі, владо!

У Києві вулиці перейменовують і не бояться витрат на переєстрації тощо.
Гляньте хоча б тут: http://maidanua.org/static/news/2007/1192606288.html
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 17, 2007 12:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Значить план наступний:
1. Визначаємо кандидатів на переймування.
2. Узгоджуємо з мешканцями цих же кандидатів.
3. Пишемо звернення в міськ раду!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 17, 2007 1:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наступне питання - пренесення того сифілісника з центрального майдану!!))
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 17, 2007 1:53 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Наступне питання - пренесення того сифілісника з центрального майдану!!))

*
О! Той ще довго стоятиме!

До тих пір, допоки не придумають альтернативу, по крайній мірі.

А поки що, голуби влаштували там туалет, щоб не задарма бовванів там, кепконосець! Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 3 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group