www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: субота квітня 20, 2024 5:47 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Какие препараты вы используете для мезотерапии?

 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
ванеса



З нами з: 12.07.20
Повідомлень: 93

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2021 7:26 pm    Тема повідомлення: Какие препараты вы используете для мезотерапии? Відповісти цитуючи

Вот что можете рекомендовать из собственного опыта, что лучше всего использовать для мезотерапии? Я понимаю, что можно выбирать по описанию или получить консультацию специалиста, но мне важно услышать просто мнение живого человека.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
дивина



З нами з: 21.01.21
Повідомлень: 69

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2021 7:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Яне буду скрывать, что чаще всего запросы от клиентов именно на использование коктейлей липолитик для мезотерапии. Да, первоначально немного непривычно работать с ними, но потом все идет как нужно, если строго придерживаться инструкции однако.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
жадина



З нами з: 12.12.20
Повідомлень: 91

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2021 7:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Совет и рекомендация вот просто одна - просто пройти курсы и после них вы точно сможете все точно подбирать, применять и чередовать. Ведь вы же понимаете, что если клиенты приходят часто нужно всегда понимать что выбирать и как это правильно делать.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
добряна



З нами з: 10.02.20
Повідомлень: 100

ПовідомленняНаписане: вівторок жовтня 19, 2021 10:15 pm    Тема повідомлення: Re: Какие препараты вы используете для мезотерапии? Відповісти цитуючи

ванеса написав:
Вот что можете рекомендовать из собственного опыта, что лучше всего использовать для мезотерапии? Я понимаю, что можно выбирать по описанию или получить консультацию специалиста, но мне важно услышать просто мнение живого человека.

Вы знаете, а начните тогда просто с монопрепаратов для мезотерапии. Я понимаю, что может сразу будет и не совсем привычно работать с ними, но сложного ничего и нет особо. А купить всегда можно на сайте магазина профессиональной косметики TOTIS качественные мезококтейли и монопрепараты для мезотерапии известных европейских производителей https://totis.ua/catalog/preparaty-dlya-mezoterapii/ Будут вопросы можно сразу у консультанта все выяснить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Місце, де можна просто поторохтіти Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group