www.krolevets.com/forum www.krolevets.com/forum
Все про життя Кролевця. Приєднуйтеся!

www.krolevets.com


 
 ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Дошка оголошень на сайті Кролевця
Cьогодні: четвер березня 28, 2024 4:06 pm
www.krolevets.com/forum


Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com
Курсы НБУ
Перейменування вулиць
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
 
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея?
Попередня тема :: Наступна тема  

Ви за чи проти перейменування головних вулиць Кролевця, таких, як Леніна, Свердлова, Карла Маркса та інших, що носять ім"я катів українського народу? Пропонуються вулиці: Соборна, Хрестовоздвиженська, ім.Ринді тощо.
За
44%
 44%  [ 8 ]
Проти
44%
 44%  [ 8 ]
Моя хата зкраю, нічого не знаю. (Мені байдуже)
5%
 5%  [ 1 ]
Я - представник влади і говорю вам, що зробити це фінансово Кролевець не спроможний!
0%
 0%  [ 0 ]
Я - представник влади і говорю вам, що влада робити цього не бажає, бо не хоче головного болю!
0%
 0%  [ 0 ]
Я люблю Леніна, Свердлова та Карла Маркса! Жаль, що вулиці Сталіна в Кролевці немає! Побудував би там хату!
5%
 5%  [ 1 ]
Всього голосів : 18

Автор Повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 10:17 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сварт написав:
Не всі ж вулиці кролевчанами називати. Бендера теж має право. Вулиць в нас вистачить. А щодо Ринді дійсно гарна ідея!

Про Риндю і про те, що думка матеріальна. Сьогодні читала поезію Костенко і знайшла вірш:

Умирають майстри, залишаючи спогад, як рану.
В барельєфах печалі уже їм спинилася мить.
А підмайстри іще не зробились майстрами.
А робота не жде. Її треба робить.

І приходять якісь безпардонні пронози.
Потираючи руки, беруться за все.
Поки геній стоїть, витираючи сльози,
метушлива бездарність отари свої пасе.

Дуже дивний пейзаж: косяками ідуть таланти.
Сьоме небо своє пригинає собі суєта.
При майстрах якось легше. Вони — як Атланти,
держать небо на плечах. Тому і є висота.

******************
Цілком про нього. Але чи захоче влада, у якої не знайшлося для Майстра навіть достойного місця на кладовищі, перейменовувати його ім'ям вулицю? Сумніваюся.

А про Грищенка матеріал я обов'язково підготую.

Щодо Петлюри та Бандери - не хочеться дратувати собак, це ж провокація по відношенню до "вчорашніх", а особисто мені не хочеться витрачати сили на суперечки з ними.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 10:38 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

*
Поховали Риндю, правда не по-..., не знаю, як і сказати, не по-людськи - не те слово, не по-кролевецьки - теж. Некрасиво просто поступили. Саме так! Хоча могила його і на центральному кладовищі, але в такому місті, що... Ех! Не хочеться порівнювати!

Кролевчанин, людина, яка всією душею любила, оспівувала рідну землю і так непошанована!

Комуніста головного (не знаю, як його фамілія) - поховали на центральній алеї, щоб усі бачили, себто. До Поета ж, дійде тільки той, хто знає, куди йти, і хто не пожаліє одежі продиратися крізь огорожі та кущі! На центральній алеї лежать також "важливі" мужики, а поети, піснярі - по закуткам!

Сором місцевій владі!!!

Взяти Віктора Дзюбу. Чи багато його знають? Хіба що школярі, та люди, небайдужі до чогось іншого, ніж заробітки, та ковбаса в роті.
Чи є вулиця з його ім"ям в проекті перейменувань? Поет, котрий, хоча і прожив все життя поза кролевеччиною, але серцем завжди залишався з рідною землею, та творив чудові вірші.

Похований недавно... де, я і сам точно не знаю. Але, точно не на центральному кладовищі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа червня 06, 2007 11:12 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дзюба похований на Гончарівці, є там таке Ревине кладовище. Я знаю, бо він лежить недалеко від мого батька, а так... я знаю, що місцеві краєзнавці півроку не могли знайти його могилу. Сумніваюся, що його прізвище є в плані. Думаю, що й плану такого немає.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: вівторок липня 03, 2007 3:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановні патріоти! Поляки кажуть: "Цьо занадто, то не здраво." У мене все з цього питання.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа липня 04, 2007 10:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Шановні патріоти! Поляки кажуть: "Цьо занадто, то не здраво." У мене все з цього питання.

Цілком згодна, я й сама частенько вживаю цей вираз. Але в даному випадку вважаю "занадто" ставити та підтримувати пам'ятники людям, які ненавиділи Україну, "занадто" називати вулиці іменем режиму, під час якого загинули мільйони українців, "занадто" плазувати перед людьми, які не вважають нас за народ. Я в таких випадках вживаю інший вираз "Чи то голова в піску, чи то пісок в голові".
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
muckahel



З нами з: 25.06.07
Повідомлень: 122
Звідки: Krolevets, Ukraine

ПовідомленняНаписане: четвер липня 05, 2007 9:50 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Теж вірно. :idea:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Primer55



З нами з: 17.06.06
Повідомлень: 908
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: п'ятниця липня 06, 2007 1:34 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та нехай залишається все як є.......
от проблєма))))
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Yahoo! Messenger
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: понеділок вересня 10, 2007 2:45 pm    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
*
Сьогодні випадково ввімкнув кролевецькі відеоновини. Усе, що встиг побачити, це діти, що бігали десь у спортзалі. Але найбільше сподобалась реклама, що за тим.

Не за змістом, а за формою. Йшлося про магазин second hand, що там-то там-то по вулиці Комуністичній! Уявіть, як гарно звучить: секонд хенд по вулиці Комуністичній!

Трохо поржав, а тоді призадумався. А доки у нас будуть вулиці Комуністичні, Сверлова та інших катів від радянської влади?

Невже так тяжко перейменувати?

Цікаво дізнатися від зовсім молодих -тих, що не жили за Совка (Совєтського Союзу). Як вам назва центральної вулиці - "Комуністична"?

Справа втому, що є чисто технічні перешкоди, як-то необхідність нести витрати після перейменування вулиць у зв язку з необхідністю продати нерухоме майно. То не було б проблемою, якби всі хотіли перейменувати вул.Орджонікідзе на вул.Преображенську. Проте, більше тих, хто не хоче турбот... Краще б на вулицях не смітили. А як вона зветься - то вже розкіш. Я так думаю.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Сварт



З нами з: 03.08.06
Повідомлень: 106
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 10:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muckahel написав:
Шановні патріоти! Поляки кажуть: "Цьо занадто, то не здраво." У мене все з цього питання.

Те що ті нероби так кажуть зовсім не означає, що ми повинні їх наслідувати. То їхній менталітет. Не дарма Україна дала стільки науковців та творчих людей. Не дамо ж чужій філософії зганьбити Україну!!!
_________________
Слава героям України!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 10:55 am    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
А як вона зветься - то вже розкіш. Я так думаю.

Не згоден. Пам’ять про наших видатних земляків, людей, які ходили вулицями нашого міста, прославляли рідну землю - не розкіш, а наш обов’язок!
Нехай, значить ката Свердлова знають, а Риндю ні?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 3:12 pm    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

Volodymyr написав:
д-р Ловінг написав:
А як вона зветься - то вже розкіш. Я так думаю.

Не згоден. Пам’ять про наших видатних земляків, людей, які ходили вулицями нашого міста, прославляли рідну землю - не розкіш, а наш обов’язок!
Нехай, значить ката Свердлова знають, а Риндю ні?

Кату катове... Я хочу, щоб в місті було розроблено проведення референдумів місцевого рівня, як, наприклад в Швейцарії. З часом справедливість буде встановлено.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: середа жовтня 10, 2007 3:46 pm    Тема повідомлення: Re: Перейменування вулиць Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
Кату катове... Я хочу, щоб в місті було розроблено проведення референдумів місцевого рівня, як, наприклад в Швейцарії. З часом справедливість буде встановлено.

Значить, просто перейменування - це дорого, а референдум, навіть місцевого рівня, думаєте, обійдеться дешевше? Думаю, ніякі кошти не компенсують історичної сліпоти. Наші діти знають, хто такий Ленін, і поняття не мають, хто такий Олекса Грищенко. Це, по-вашому, справедливо?
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
д-р Ловінг



З нами з: 10.09.07
Повідомлень: 17

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 6:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Історичний розвиток громади не терпить крутих рухів. Перейменування вулиць (як і демонтаж пам ятни ків) здатне зчинити хвилю супротиву, породити конфлікти, які не варті докладання зусиль для вирішення (маю на увазі не чиїхось особистих а суспільних) і є шкідливими для нашого стомленого від терпіння суспільства. Зрештою, ми живем не для історії, а для сьогодення. Все, що було вчора - померло. Що буде завтра - ще не живе. Люблю та живу сьогодні! Банально і не моє за витвором, проте дуже актуально і допомагає жити у злагоді з собою та навколишнім світом. А як на рахунок того, якби зберіглись пам ятники наших пращурів? Як би ми їх оцінювали? І що, на Вашу думку скажуть нащадки року так 2089? Про Леніна? Про Орджонікідзе? Про Лукаша?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Людмила



З нами з: 22.05.07
Повідомлень: 174
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 8:34 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже дивна, м'яко кажучи, позиція. Ще можна процитувати м-м Помпадур: "Після нас хоч потоп". Не можна жити тільки сьогоднішнім днем! Але я не буду тут доводити прописні істини. Навіть розгубилася від таких слів - якщо ми будемо всі жити, як ви нам радите, то через сто років наших дітей не буде, і не буде України, тому що народ, який не дбає про майбутнє, його не матиме.
_________________
Я - все, що я люблю... (Л. Костенко)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Volodymyr
Site Admin


З нами з: 06.06.06
Повідомлень: 469
Звідки: Кролевець

ПовідомленняНаписане: четвер жовтня 11, 2007 9:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

д-р Ловінг написав:
Історичний розвиток громади не терпить крутих рухів. Перейменування вулиць (як і демонтаж пам ятни ків) здатне зчинити хвилю супротиву, породити конфлікти, які не варті докладання зусиль для вирішення (маю на увазі не чиїхось особистих а суспільних) і є шкідливими для нашого стомленого від терпіння суспільства. Зрештою, ми живем не для історії, а для сьогодення. Все, що було вчора - померло. Що буде завтра - ще не живе. Люблю та живу сьогодні! Банально і не моє за витвором, проте дуже актуально і допомагає жити у злагоді з собою та навколишнім світом. А як на рахунок того, якби зберіглись пам ятники наших пращурів? Як би ми їх оцінювали? І що, на Вашу думку скажуть нащадки року так 2089? Про Леніна? Про Орджонікідзе? Про Лукаша?

*
Після такого посту, д-р Ловінг, не знаю, що і сказати.
Правильно сказала Людмила, я теж розгубився.

Жити сьогоднішнім днем...
Таким днем живуть друзі наші менші, ті, що на зорі подивитися не можуть, наприклад.
Ми - люди. У нас дещо інша місія на землі, ніж набивати черева, пити пиво, ялозитися в ліжках.
Хочеться трохи благородства, освіченості.

Жити собою, своїми справами можна, але не можна забувати про людей, що живуть поруч, а особливо, про тих, хто ТВОЮ ЗЕМЛЮ прикрашав та оспівував, а не про тих, хто твоїх земляків убивав та гноїв по тюрмам!!!

І ще. Ми, українці, такий дотепний та жадібний до гумору народ, що складаємо приказки самі про себе!
Тільки послухайте!

Моя хата зкраю, нічого не знаю!
Моє діло теляче, наївся - і в хлів!
Моє діло півняче: прокукурікав, а там хоч сонце не сходь!
Не говори що знаєш, а знай що говориш.
Smile

Шануймося, живімо людьми і з людьми, любімо нашу громаду, бо ми того варті, кролевчани (і не тільки)!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    www.krolevets.com/forum -> Як вам ідея? Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5, 6  далі
Сторінка 2 з 6

 
Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Реклама на сайті Кролевця! - www.krolevets.com




Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group